Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

fajnie to wygląda :good::good:

dymek leci równo z 2 kominów ??

no nie moze byc inaczej :naughty:

Opublikowano

yeeahh :good: ładna końcówka n1-90rs i bedzie miodzio :notworthy: :notworthy:

p.s. k.... ja to mam skleroze... :kox:

Opublikowano

Fajne mody jak założysz końcówki to będzie :kox:

Opublikowano

Jak się Artur za mody bierze, to nie ma lipy :evil: Będzie :kox:

Opublikowano
ja gdybym nie wyjechal za granice to bym pewnie dalej jezdzil jakims oplem gwizdanie

w polsce tez da sie dorobic... tylko checi i latwo nie jest... b6 kupiłem majac 22 lata

jak i ja... czyli za 2 lata robisz swapa :decayed:

Opublikowano

Fajnie wyszło to malowanie pokrywy, ja chcę prysnąć na czarno, od razu zaznaczę nie jestem "czarnuchem" :decayed::polew:.

Kiera fajnie obszyta, ale gałka jakoś mi się nie widzi :no:.

Z ulterkami będzie tył kosa :kox: :kox:, powodzenia :good:.

Opublikowano

Fajnie wyszło to malowanie pokrywy, ja chcę prysnąć na czarno, od razu zaznaczę nie jestem "czarnuchem" :decayed::polew:.

Kiera fajnie obszyta, ale gałka jakoś mi się nie widzi :no:.

Z ulterkami będzie tył kosa :kox: :kox:, powodzenia :good:.

no ja ULTERKA mialem jeszcze w AUdi 80 tam się działo ... bez kata, sx strumienica - żałuje teraz że to ciacho sprzedałem...

Opublikowano
  • Autor

no fakt galka to nie s-line, ktora mi sie podoba ale...narazie dla odswiezenia wnetrza bedzie ta co jest, pozniej jak cos wpadnie...kto wie, kto wie...

...czas dokonczyc zbieranie kasy dla Rogala :tongue4:

Opublikowano

no fakt galka to nie s-line, ktora mi sie podoba ale...narazie dla odswiezenia wnetrza bedzie ta co jest, pozniej jak cos wpadnie...kto wie, kto wie...

...czas dokonczyc zbieranie kasy dla Rogala :tongue4:

a ile taki chipik?? drobny

Opublikowano
  • Autor

to juz musisz indywidualnie :gwizdanie: Rogallotiego spytac

Opublikowano

ale taki drobniutki to ile?? ja mam 150KM 2,0FSI, tak tylko się zastanawiam...nie koniecznie chcę ale poznać cenę lekkiego chip'a by nie zaszkodziło

Opublikowano

A tą pokrywę malowałeś czymś do wysokich temperatur? Bo ona się potrafi nagrzać nie?

Opublikowano

Najlepiej jakbyś napisał po kolei jak to przygotowałeś- malowałeś, chcę się za to zabrać jak będzie cieplej i nie wiem jak ugryźć temat, a od kogo można się lepiej dowiedzieć, niż od lakiernika :).

Opublikowano
  • Autor

0. aktywator do plastiku

1. szlifowanie,

2. podkład epoksydowy,

3. podklad (tak zwana miedzwarstwa)

4. matowienie

5. lakier bazowy (kolor)

6. lakier bezbarwny (w moim przypadku 70% połysku)

no to by bylo na tyle w razie pytan walic na PW - pomoge :good:

Opublikowano

Czyli zwykły lakier? Nie na wysokie temperatury?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kolejny mod, czyli wycieraczki z wersji B7 - podziekowania dla Czaki22

5ea70af1854f6deamed.jpgdaa7b6fce1d99fcdmed.jpg

Opublikowano
:good:
Opublikowano

ile trzeba dac za takie i czy jest duza roznica w sciaganiu deszczu?

Opublikowano

wydech zrobiłes jak u mnie... w tym samym miejscu dospawałem rurke :naughty:

wycieraczki :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.