Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja dopiero zamowilem to z allegro wiec czekam :good:

Opublikowano

fajna sztuka :naughty:

Opublikowano

img1020h.jpg

img1021h.jpg

img1023q.jpg

img1024yx.jpg

:wink4:

Opublikowano

Wydech na żywo jest kozacki :good:

Opublikowano

coś krzywo ta prawa końcówka :gwizdanie:

Opublikowano

coś krzywo ta prawa końcówka :gwizdanie:

wydaje Ci się, na żywo jest prosto. to efekt źle zrobionego zdjęcia :wallbash:

Opublikowano

troche gleby by sie przydalo tak -3cm starczy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to i ja dodam cos od siebie :decayed:

a faktycznie ta prawa jest blizej srodka ale jak zobaczylbys na zywo to i lewa jest blizej srodka i tak ma byc :tongue4:

634290d9c588934amed.jpg

cd11aa5ee823c522med.jpg

1a138cc38b6e8a95med.jpg[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 21:40_________________________________________________

troche gleby by sie przydalo tak -3cm starczy :wink4:

bedzie, bedzie ale teraz kolej na cos innego

Opublikowano

koncówki :good: moze troche nie symertycznie

Opublikowano

Artur kupujesz te springi h&r?? :naughty: Ja mam chyba takie same i sa git :good:

Lotka doszla? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Artur kupujesz te springi h&r?? :naughty: Ja mam chyba takie same i sa git :good:

Lotka doszla? :cool1:

nad springami sie zastanawiam czy -30/-30 czy opcja druga -45/-30

a lotka dzis doszla idzie do malowania i jak zamontuje to zaraz wstawię fotki...po przylozeniu zapowiada sie :good:

Opublikowano

kolego gdzie obszywałeś kierę???

Opublikowano

Artur kupujesz te springi h&r?? :naughty: Ja mam chyba takie same i sa git :good:

Lotka doszla? :cool1:

nad springami sie zastanawiam czy -30/-30 czy opcja druga -45/-30

a lotka dzis doszla idzie do malowania i jak zamontuje to zaraz wstawię fotki...po przylozeniu zapowiada sie :good:

wydaje mi się, że u Ciebie w zupełności starczy -30/-30

Opublikowano

lepiej bierz 45/30 bo jak wezmiesz tak samo obnizajace to jest duza szansa ze tyl usiadzie bardziej niz przod

Opublikowano

tyl usiadzie bardziej niz tyl

:blink:

temu panu juz nie polewamy :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

lepiej bierz 45/30 bo jak wezmiesz tak samo obnizajace to jest duza szansa ze tyl usiadzie bardziej niz tyl

David faktycznie juz nie pobieraj :gwizdanie: :polew:

A tak powaznie to sie pomysli narazie MR-Morotrs musze odwiedzic a pozniej pomyslimy na zawiasem :wink4:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 23:33_________________________________________________a ktory zawias najlepiej wybrac??

H&R, Veitec czy moze Eibach???

Opublikowano

Eibachy bardzo wiele osób poleca, na forum też chyba trochę osób ma taki zawias :good:

Opublikowano

poprawilem :tongue4: nie wiem czemu tak napisalem :mysli:

Opublikowano

lepiej bierz 45/30 bo jak wezmiesz tak samo obnizajace to jest duza szansa ze tyl usiadzie bardziej niz tyl

David faktycznie juz nie pobieraj :gwizdanie: :polew:

A tak powaznie to sie pomysli narazie MR-Morotrs musze odwiedzic a pozniej pomyslimy na zawiasem :wink4:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 23:33_________________________________________________a ktory zawias najlepiej wybrac??

H&R, Veitec czy moze Eibach???

B6 to juz moja druga a sprezynach H&R i zawsze bylo git :good: Auto stoi rowno i ladnie w zakretach sie trzyma :good:

Kiedy do MR-Motors ruszasz?? ja bede w tym miesiacu chyba na hamownie jechal :naughty:

Opublikowano

W sedanie przeważnie zawias siada równo, w avancie jest z tym problem :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.