Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Arczi ale jest sens atakować 200 ? kurcze bez Q może być lipton z trakcją :(

Zgadza sie niech reza Q :evil2:

nie nakrecajcie mnie :gwizdanie:

Opublikowano

Gratulacje Artur :good:

TDi az zadziwia :slina: po podkrecie :kox: :kox: :kox:

ile teraz taki " rogal " od Rogala :> kosztuje ? priv :wink4:

Opublikowano

:oklaski: swietny wynik jak na awx na seryjnej turbinie :good: ja mam podobnie,miales dylemat gdzie jechac ale widze ze nie zalujesz :) i przy okazji Rogal Ci jeszcze auto naprawil jak Ty dbasz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

David uwierz, ze dbam jak malo kto...ale poprostu na wszystkim sie człowiek nie zna...wydawało mi się ze chodzi dobrze, że tak chodzi 130KM :confused4:

ALE teraz jest bajka :banan:

Opublikowano

rezaj Q my już w WRC myślimy o tym od dawna :decayed:

Opublikowano

No pięknie, zdrowy silniczek jak tyle wypluł. Teraz to pewnie banan z twarzy nie schodzi :).

Nie myślcie tyle, adamooo przetarł szlaki :decayed:.

Opublikowano
  • Autor

No pięknie, zdrowy silniczek jak tyle wypluł. Teraz to pewnie banan z twarzy nie schodzi :).

Nie myślcie tyle, adamooo przetarł szlaki :decayed:.

banan z pyska nie schodzi, ani na sekunde...a co do Q...to nie mowie nie, ale bankowo nie teraz :evil:

na teraz sa inne drobniejsze plany

Opublikowano

No no wykres zacny :good: pewnie teraz to latasz - jakbyś miał nowe auto, bo taka przesiadka działa pozytywnie. Oby tak dalej :cool1:

Opublikowano

No pięknie, zdrowy silniczek jak tyle wypluł. Teraz to pewnie banan z twarzy nie schodzi :).

Nie myślcie tyle, adamooo przetarł szlaki :decayed:.

banan z pyska nie schodzi, ani na sekunde...a co do Q...to nie mowie nie, ale bankowo nie teraz :evil:

na teraz sa inne drobniejsze plany

Q = Skrzynia , wał , podpora/y, most , zwiecha tył :kox: chce być przy tym :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Wykres w lepszej jakosci :kox:

dd404af65007da98m.jpg

Opublikowano

60 podskoczyl i nano 49 :shocked: Mocne srtuny :hi:

Jak spalanie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

na trasie (warszawa Bydgoszcz) bez chipa 6,5 - predkosc 140km/h

powrot (z chipem) okolo 160km/h nawet na autostradzie (czy tam expresowce) 230 lecialem : 6l/100km :kox:

a miasto jak narazie spalanie duze ponad 9l/100km ale caly czas testuje jak smiga :decayed:

Opublikowano

Zajebissss :good::kox::slina::decayed:

ale musisz miec teraz banana Artur :> bo jest odczowalna :kox: roznica.

Mandat juz jakis zlapales :naughty::polew:

Opublikowano
  • Autor

nie kracz...poki co spokoj...a bana tak jak juz gdzies pisalem...nie zchodzi z pyska jak tylko wsiade do auta :banan:

Opublikowano

No fajna kreska fajna! Już się nie mogę doczekać aż u siebie zrobię taką! :slina:

Opublikowano
  • Autor

i przyszła pora na wymiane zwykły sprysków na mgiełkowe :ad:

b9136757d904a958med.jpg

Opublikowano

też bym u siebie wymienił. Skąd ? ile ? plug&play ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.