Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Domin łożyska wymienione :wink:

Bartek wcześniej było poprostu głośne pukanie z przodu auta, teraz jakby znowu delikatnie ale nasłucham jutro z rana jeszcze raz bo być może, że mi się wydaje :whistling:

Piszczy pasek przy skręcaniu kół?

Opublikowano
  • Autor
Domin łożyska wymienione :wink:

Bartek wcześniej było poprostu głośne pukanie z przodu auta, teraz jakby znowu delikatnie ale nasłucham jutro z rana jeszcze raz bo być może, że mi się wydaje :whistling:

Piszczy pasek przy skręcaniu kół?

raczej nie...a co to by było w takim przypadku ?

Opublikowano
Domin łożyska wymienione :wink:

Bartek wcześniej było poprostu głośne pukanie z przodu auta, teraz jakby znowu delikatnie ale nasłucham jutro z rana jeszcze raz bo być może, że mi się wydaje :whistling:

Piszczy pasek przy skręcaniu kół?

raczej nie...a co to by było w takim przypadku ?

Koło pasowe alternatora.

Opublikowano
  • Autor

Bartek to koło jest razem ze sprzęgłem chyba?

Opublikowano
Domin łożyska wymienione :wink:

Bartek wcześniej było poprostu głośne pukanie z przodu auta, teraz jakby znowu delikatnie ale nasłucham jutro z rana jeszcze raz bo być może, że mi się wydaje :whistling:

Piszczy pasek przy skręcaniu kół?

raczej nie...a co to by było w takim przypadku ?

Koło pasowe alternatora.

A w Twoim przypadku nie wiem - na pewno z alternatora to dobiega? Nie czasem z koła pasowego klimy?

---------- Post dopisany at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ----------

Bartek to koło jest razem ze sprzęgłem chyba?

Koło pasowe w przypadku alternatora = sprzęgiełko.

Opublikowano
  • Autor

na 99% z alternatora ale jutro poslucham

Opublikowano
Domin łożyska wymienione :wink:

Bartek wcześniej było poprostu głośne pukanie z przodu auta, teraz jakby znowu delikatnie ale nasłucham jutro z rana jeszcze raz bo być może, że mi się wydaje :whistling:

Piszczy pasek przy skręcaniu kół?

raczej nie...a co to by było w takim przypadku ?

Koło pasowe alternatora.

A w Twoim przypadku nie wiem - na pewno z alternatora to dobiega? Nie czasem z koła pasowego klimy?

---------- Post dopisany at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ----------

Bartek to koło jest razem ze sprzęgłem chyba?

Koło pasowe w przypadku alternatora = sprzęgiełko.

Dokładnie jest to sprzęgiełko alternatora to typowa przypadłość w B6:whistling:
Opublikowano
Domin łożyska wymienione :wink:

Bartek wcześniej było poprostu głośne pukanie z przodu auta, teraz jakby znowu delikatnie ale nasłucham jutro z rana jeszcze raz bo być może, że mi się wydaje :whistling:

Piszczy pasek przy skręcaniu kół?

raczej nie...a co to by było w takim przypadku ?

Koło pasowe alternatora.

A w Twoim przypadku nie wiem - na pewno z alternatora to dobiega? Nie czasem z koła pasowego klimy?

---------- Post dopisany at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ----------

Bartek to koło jest razem ze sprzęgłem chyba?

Koło pasowe w przypadku alternatora = sprzęgiełko.

Dokładnie jest to sprzęgiełko alternatora to typowa przypadłość w B6:whistling:

Ja założyłem ori sprzęgiełko ponad 3 lata temu i mam spokój z nim, tak samo napinacz paska wielorowkowego :naughty:

Opublikowano
  • Autor

obiecane foto :wink:

2013_01_20_211.jpg

2013_01_20_210.jpg

Opublikowano
  • Autor

no to heble na tył w końcu założone, przy bardzo dużej pomocy Devastationa (Tomka)...

2013_01_25_218.jpg

2013_01_25_219.jpg

Opublikowano
:slina::thumbup1:
Opublikowano

przesadza, nic nie zrobiłem ....

Opublikowano
  • Autor
przesadza, nic nie zrobiłem ....

czasem słowa są ważniejsze niż czyny :decayed:

dziękuję!

---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

Tomek a w takie coś warto isc??

PRZEWODY HAMULCOWE W OPLOCIE HEL AUDI S4 B6 (2919533716) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

mogłes mi powiedziec, mam te same za 300zł

Opublikowano
  • Autor
mogłes mi powiedziec, mam te same za 300zł

no jeszcze nic straconego :wink: ja jeszcze nic nie kupiłem

Opublikowano

i jakie wrażenia z hamowania jak komplet cały na pokładzie? :wink:

Opublikowano
  • Autor
i jakie wrażenia z hamowania jak komplet cały na pokładzie? :wink:

jeszcze spokojnie muszą się tyły dotrzeć, ale już czuć różnicę :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no to boczki już są:

2013_02_11_256.jpg2013_02_11_257.jpg

2013_02_11_259.jpg2966657431.jpg

silniczki już są w drodze brakuje kabelków i chyba niestety MK :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.