Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DSC00258.jpg

Cwaniak siedzi i dyryguje :polew::polew:

Opublikowano

Ładnie modzisz:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

no lekko nie było ale ekipa była silna więc większych problemów nie było

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Ładnie modzisz:thumbup1:

dzięki staram się :decayed:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

dzięki Bart-S...powiedz czy Ty na miejscu czy w rozjazdach??

Opublikowano
dzięki Bart-S...powiedz czy Ty na miejscu czy w rozjazdach??
Szwecja do 31 maja...

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

http://s17.postimg.org/3qxtl32hb/DSC00258.jpg

Cwaniak siedzi i dyryguje :polew::polew:

Dokładnie - znów się opierdala :decayed:

Opublikowano
  • Autor
dzięki Bart-S...powiedz czy Ty na miejscu czy w rozjazdach??
Szwecja do 31 maja...

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

http://s17.postimg.org/3qxtl32hb/DSC00258.jpg

Cwaniak siedzi i dyryguje :polew::polew:

Dokładnie - znów się opierdala :decayed:

jak się ma takich rezaczy to nie opierdala tylko człowiek się uczy :decayed:

jak wrócisz to musze wpaść do WLKP na spota :wink:

Opublikowano

daj znac predzej to moze sie z toba bujne

Opublikowano

Grubo:decayed:

Opublikowano
dzięki Bart-S...powiedz czy Ty na miejscu czy w rozjazdach??
Szwecja do 31 maja...

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

http://s17.postimg.org/3qxtl32hb/DSC00258.jpg

Cwaniak siedzi i dyryguje :polew::polew:

Dokładnie - znów się opierdala :decayed:

jak się ma takich rezaczy to nie opierdala tylko człowiek się uczy :decayed:

jak wrócisz to musze wpaść do WLKP na spota :wink:

Coś tam mamy organizować jak wrócę więc pewnie - zapraszam :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
daj znac predzej to moze sie z toba bujne

Dam znać :)

JA pojadę na bank...pewnie Jedrekx też się wybierze :decayed:

Opublikowano
daj znac predzej to moze sie z toba bujne

Dam znać :)

JA pojadę na bank...pewnie Jedrekx też się wybierze :decayed:

No to Andrzeja trzeba też ściągnąć - tylko jak bidula dojedzie... na spota Audi, Matizem :grin:

Opublikowano

grubo pojechaliście i to jednego dnia :shock3:

też tak chcę :kox:

Opublikowano

Luz ważne że sie udało pokończyć :decayed:

że Ty się wyspałeś 3 razy w ciągu jednego dnia

że gril sdmaczny

tańce też były

kac oczywiście musiał byś

śniadanko i Monia ledwo żywa

ale ja Cię prosiłem o prawy tył a Ty mi dałeś lewy tył mechanizm no myślałem że nie wiem co zrobię aż się powstrzymałem od telefonowania do Ciebie

i drzwi na pusto rozebrałem wrr:grin:

Opublikowano

Widzę, że nie ma opierdalania :kox: Piękna robota :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Widzę, że nie ma opierdalania :kox: Piękna robota :thumbup1:

no nie ma nie ma :banan::dancing:

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

Luz ważne że sie udało pokończyć :decayed:

że Ty się wyspałeś 3 razy w ciągu jednego dnia

że gril sdmaczny

tańce też były

kac oczywiście musiał byś

śniadanko i Monia ledwo żywa

ale ja Cię prosiłem o prawy tył a Ty mi dałeś lewy tył mechanizm no myślałem że nie wiem co zrobię aż się powstrzymałem od telefonowania do Ciebie

i drzwi na pusto rozebrałem wrr:grin:

no byłem jedną noc a spałem 4 razy :polew::polew::polew:

Monia to będzie ze 4 dni do siebie dochodzić

A mechanizm to sorry dziś poleci do Ciebie właściwy :decayed: (podaj adres na PW)

Opublikowano

dobra robota :good:

a co do spota to jak zawsze, ja jestem chętny :naughty:

Opublikowano

do Marcina adresa nie znasz:decayed: ulica Błotna , nr . zachlapany:grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
do Marcina adresa nie znasz:decayed: ulica Błotna , nr . zachlapany:grin::grin:

jak znasz to daj na PW :decayed: bo bedzie mi płakał :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.