Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Work in progress...


Artur82

Rekomendowane odpowiedzi

tak wiadomo stoi w aso na lakiernii :wink4:

gdybym wiedzil ze to tak dlugo beda szykowac to bym sam ja polakierowal :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

progi i zderzak jak w mojej...kolorek...felgi...tylko mi tylnego zderzaka i gleby brakuje :slina:

actlsub921fs6.jpg

MOJ WZÓR :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manetka pod pelen fis juz jest :ad: [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 20:36_________________________________________________w tym tygodniu biore sie za rezanie manetki pod pelen fis z Tomiczka :yeee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pelen fis juz :ad: wyrezany

szczegolne podziekowanie dla kolego Tomiczki za pomoc przy tej operacji :notworthy:

PS. Zdjecia wrzuce pozniej :wink4:

[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 17:33_________________________________________________dzis doszedl zakup uszczelki pod maske i paru pierdolek zeby oslona (ta gorna) silnika nie wpadala w rezonans :yeee:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 19:13_________________________________________________wlasnie zamowilem sobie takie gadzety :ad:

http://allegro.pl/mata-grzewcza-podgrzewacz-do-lusterek-gb-10s-12v-i1326653652.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie...przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo...ale jak to w audi...skora jest a lusterek podgrzewanych brak :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie...przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo...ale jak to w audi...skora jest a lusterek podgrzewanych brak :polew:

ja mam skórę :P i podgrzewanie luster w standardzie. Jakiś czas temu okazało się że mam nawet podgrzewane dysze sprysków :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz a to jest duzo grzebania :mysli: bo chetnie zaloze u siebie tez taki spryski...bedziesz robil jakiegos manuala z tej operacji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz a to jest duzo grzebania :mysli: bo chetnie zaloze u siebie tez taki spryski...bedziesz robil jakiegos manuala z tej operacji??

Chcesz wyrezać podgrzewanie sprysków? To chyba w miarę łatwa sprawa. Kupujesz siurki ogrzewane, przeciągasz przewody do ogrzewanie tylnej szyby i po sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem pomóc naprawdę, ale bądź tutaj człowieku mądry i wymyśl co jest co.... :thumbdown:

spryski.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowie ktos ktory numerek trzeba by zamowic...i czy faktycznie instalacje cignie sie pod podgrzewanie tylnej szyby ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.i czy faktycznie instalacje cignie sie pod podgrzewanie tylnej szyby ??

ja mam u siebie oryginalnie pod tym przyciskiem grzanie szyby, lusterek i sprysków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzie dotarly mate grzewcze do lusterek...o ile pogoda pozwoli jutro rezanko :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...