Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarny AVANT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto moja :audi:

Jak widać czarny Avancik silniczek AVF.

Wyposażenie standard bez bajerów :thumbdown: niestety. Ale ma za to pakiet oświetlenie :polew:

Co tu dużo pisać są zdjęcia::: (mało było miejsca więc na zdjęciach występują pojazdy trzecie :decayed:)

Na razie żadnych modyfikacji nie przewiduję bo kupno sporo szarpnęło mnie po kieszeni a druga niunia już w drodze :cool:

Co najwyżej jak się felgi trafią ładne i tanie s-line 18" :evil:

f936b870d5352d83m.jpg

f4cbe14815e44f8am.jpg

1e3828acc56879d3m.jpg

1ae6c6ff9b0c674em.jpg

a10422bbf42f33a8m.jpg

533aebe715078632m.jpg

94f62ebc3f73f9adm.jpg

81610f48d49060a8m.jpg

239346402da87b68m.jpg

eae13cac64f8ea02m.jpg

21a0cf7764718a2em.jpg

a6720df534a857dfm.jpg

b1cde818fd05afd0m.jpg

78e40431134201a6m.jpg

No i tyle :dance:

Lista modyfikacji:

1. Pełny FIS + czujnik poziomu płynu spryskiwaczy.

2. Felgi S-line 18"

3. Przyciemnione tylne szybki 50% (folia sun-gard)

4. Hid xenon - 4500K Palniki hi z przetwornicami Koito

5. Turbo BRD

6. Fmic z orurowanie z nierdzewki 2"

7. Hamulce przód 320 mm

8. Hamulce tył 255 mm

9. Program u Rogala 187,2 km @ 408,9 Nm

10. Pakiet schwarz na przednie grille :wink4:

11. Zawieszenie Bilstein B6 + Eibach Pro-Kit

Nowe fotki z felgami i przyciemnionymi szybkami (tył).

18408c9b4eed6bb0m.jpg

b2bbfadd88a458cem.jpg

ad1a15bee25030dcm.jpg

93e3e19de85c2903m.jpg

e8f94f1be8224b4dm.jpg

c541916a2ac8e40dm.jpg

dba5ddd2e651d06dm.jpg

fcf8f5a8c3c65e1am.jpg

b6aaf1fda7528df9m.jpg

a6e48c747eab0050.jpg

Montaż FMICA (męczarnie), zdjęcia kalkulatorem

7410c6080299585c.jpg

e63b2bb3353fb5c0.jpg

0db41078f3cfa166.jpg

cd9e173512517206.jpg

Modzik u Rogal i testdrive :decayed:

a4avfwykres.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=GHWT5MaFq_s

http://www.youtube.com/watch?v=rzx7bdTVeG4

Opublikowano

ładny ten twój avancik. jak zwykle felgi :D

poczekamy na nowe :decayed:

Opublikowano

Hmmmm piękny ;)

Piękny kolor, silnicznek itd. :>

:a4fan:

No własnie tylko felunie wymienic i :thumbup:

Opublikowano

Gitara - też mam takiego tylko grabnatowego i też mam takie paździochowe felgi więc nie jestem sam. Spokojnie autko fajnie jeździ ale ja już postanowiłem zawirusić i zobaczymy jakie będą tego efekty :)

Opublikowano

ladna seria

w dodatku avant i diesel

Opublikowano

avancik, klekot, czarna, B6, ehhh czego więcej chcieć!?!?! Gratulacje! :oklaski: Bardzo ładny furacz! :thumbup:

Opublikowano

ślicznotka, tylko ładnych bucików jej brakuje :th:

Opublikowano

jedynie felga i bedzie :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Jak już pisałem felga będzie w tym roku jak się jakaś znajdzie okazyjnie :)

A na pewno w przyszłym roku na wiosnę.

Opublikowano

Ładniutka niunia :) Gratulacje :oklaski:

Opublikowano

Czarny AVANT -ehh... poprostu piękny ;)

Opublikowano

ładniutki avanicik, szkoda, ze seryjny:(:(:(

wystarczy założyć ładne felgi od S-ki (np takie jak ma kolega rob)

i będzie pięknie :thumbup:

Opublikowano

Ładny czarny avancik :a4fan:

Mój ulubiony kolor

Opublikowano

avant rulez i to czarny :dance:

faktycznie szkoda że golas ale pare modyfikacji naprawi ten stan rzeczy :a4fan:

Opublikowano

Gratulacje Furki Jest SUper widze ze ktoś już malował dokładki z szarego pod kolor nadwozia.....Ja niestety musialem to zrobić we własnym zakresie.....Czarny mój ulubiony kolor.....silniczek taki sam jak u mnie hihihi

Opublikowano
  • Autor

W 2004 chyba już były seryjnie malowane pod kolor ale mogę sie mylić. Gubię się w tych wszystkich wersjach a4 jakie były. :audi:

Opublikowano

ladna B6 TDI :) golfik tez daje rade

Opublikowano
  • Autor

Golfik szwagierka :) Siedzi na VAG podkarpacie. :th:

Opublikowano

Całkiem przyjemna ta twoja :a4fan: czekam na felgi :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.