Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ej dziewuchy , moze bysmy sie spotkali w ten długi łyk-end ???? jestem w WGM od środy do poniedziałku :kox: :kox: :kox:

można coś ogarnąć :wink4:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 159,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka! Witam wszystkich z checia podjade do Was w ten dluugi weekend jak cos ogarniecie :hi: W nastepnym tygodniu bede pewnie U Yankeesa scieme szybek robil :kox: Pozdrawiam

Opublikowano

Siemka! Witam wszystkich z checia podjade do Was w ten dluugi weekend jak cos ogarniecie :hi: W nastepnym tygodniu bede pewnie U Yankeesa scieme szybek robil :kox: Pozdrawiam

Wiesz ile jankes bierze za sedana? wszystkie szyby oprócz przedniej będziesz przyciemnial?

Opublikowano
  • Autor

580zł A4 B6 sedan :cool1:

Opublikowano

musti co żeś sobie na drzwi przykleił?

Opublikowano

580zł A4 B6 sedan :cool1:

u mnie 300zł A4 B5 kąbi wszystkie szyby + 1/3 czołowej :cool1:

Musti dasz mi kiedyś twojego parcha na weekend jak bede jechał do starych i 300pln w kieszeń a ja wróce czarnym madafaka , chcesz ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

podjedź to zobaczysz jak mi zrobił :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Musti[/color] dasz mi kiedyś twojego parcha na weekend jak bede jechał do starych i 300pln w kieszeń a ja wróce czarnym madafaka , chcesz ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

podjedź to zobaczysz jak mi zrobił :gwizdanie

Ciebie łajzo nie ma w domu wiecznie więc kiedy mam zajechać lolku ? wczoraj miałeś zadzwonić jak na hotel zajedziesz i dupsko będzie bite :decayed:

Opublikowano

Musti[/color] dasz mi kiedyś twojego parcha na weekend jak bede jechał do starych i 300pln w kieszeń a ja wróce czarnym madafaka , chcesz ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

podjedź to zobaczysz jak mi zrobił :gwizdanie

Ciebie łajzo nie ma w domu wiecznie więc kiedy mam zajechać lolku ? wczoraj miałeś zadzwonić jak na hotel zajedziesz i dupsko będzie bite :decayed:

najebałem sie i nie zdążyłem zadzwonić :kox: :kox: :kox: :kox:

podbij dzisiaj pod wieczor , akurat bede miał lampy na rozkładzie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

najebałem sie i nie zdążyłem zadzwonić :kox: :kox: :kox: :kox:

podbij dzisiaj pod wieczor , akurat bede miał lampy na rozkładzie :naughty

wieczny chlejus z Ciebie :naughty: okey wpadnę zobaczę Cię brzydalu :decayed:

Opublikowano

Cennik u Yankeesa wyglada nastepujaca (mowie oczywiscie o sedanie) 360 pln bez przednich bocznych szybek a calosc tj. z przednimi bocznymi szybkami 500 pln :naughty: Ja chetnie zrobie calosc tylko sie zastanawiam jeszcze ile % sciemy :mysli:

Opublikowano

zastanawiam jeszcze ile % sciemy :mysli:

100% :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No dobra Panowie i Panie!! Pogoda już się zepsuła, słońce już nie wróci, więc może jakiś SPOT w Grodziu?? chętnie bym Was poznał, bo znam tylko Cordi`ego, bo mnie namowił na AUDI :)

Opublikowano

ja moge sie spiknąć , jestem do soboty codziennie pod wieczór

Opublikowano
  • Autor

No dobra Panowie i Panie!! Pogoda już się zepsuła, słońce już nie wróci, więc może jakiś SPOT w Grodziu?? chętnie bym Was poznał, bo znam tylko Cordi`ego, bo mnie namowił na AUDI :)

Ja też go znam to stary zboczuch :D chyba wiem dla kogo już ta wlepka na klapę ma być :naughty: . Ja również jestem do końca tyg w domu i ze spotem nie ma problemu

Opublikowano

No dla mnie ta wlepka :cool1:

Ja właśnie się dowiedziałem, że w sobotę herbatka u teściów w Białymstoku... więc dopiero za tydzień lub w tygodniu wieczorem.

Ps. Jaki browar za wlepkę? :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Ps. Jaki browar za wlepkę? :rolleyes

Tyskie :decayed:

Opublikowano

Musti ja ci dam zboczuch :bicz3:

ale można było by coś ogarnąć.

Opublikowano
  • Autor

Musti ja ci dam zboczuch :bicz3:

ale można było by coś ogarnąć.

to rusz cztery litery a nie tylko w domu siedzisz zboku :decayed:

Opublikowano

To jak jakiś mały spocik w czwartkowy wieczór ? np o 21? na parkingu pod "Świętą Anną"?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.