Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kompa mogę wziąć ale kabel mam uwalony chyba, że coś skombinuje. Logów to ja nawet u siebie nie robiłem :wink4:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A za co dostałeś "ostrzeżenie" ? Dobierałeś się do Hugo ?

Opublikowano

zrobiłem OT w swoim wątku w dziale technicznym :polew: :polew: :polew: :polew: taki jeden zielony sie znalazł :sick3: :sick3:

Góral super opis moda, bialasa grubaska od razu zlokalizowałem..uszy cieplutkie... :kox: :kox:

cena butelki mojej skoczyla o 1k ojro :polew:. .

:polew: :polew: :good: :good:

warnwarn.gifOT w dziale technicznym

kufa niech już zlikwidują te dopalacze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wpadnę na spota, akurat mam wolną niedzielę

Opublikowano
  • Autor

Góral to ty umieju logi robić ???

Toć to stary pijak jest umie tylko walić wóde :kox:

Siemka! Postaram sie byc 07.11.2010 na spociku. Kolego "Góral.tz" fajnie by bylo gdybys wzial laptopa, ( jak dobrze pamietam to z Toba rozmawialem na ostatnim spocie :mysli:) cos ostatnio autko sie niedogrzewa... (hmm moze termostat) oczywiscie odwdziecze sie kwiatami %%%%% :naughty: Pozdro

chyba nagrzewnica pada :gwizdanie: wpadaj oblukamy

Opublikowano

Toć to stary pijak jest umie tylko walić wóde :kox:

TY Ty TY jeszcze OT umiem zrobić :tongue4:

Ps mam sobie brać kierowcę :polew: :polew:

Opublikowano

W McD gołdy nie podają :decayed:

Opublikowano

W McD gołdy nie podają :decayed:

a bo to pod kufajke sie nie zmieści :naughty: :naughty:

Opublikowano

widze ze narazie malo osob wyrazilo chec przyjazdu... Góral.tz- kufajka moze sie przydac bo zimno moze byc :tongue4:

Opublikowano

widze ze narazie malo osob wyrazilo chec przyjazdu... Góral.tz- kufajka moze sie przydac bo zimno moze byc :tongue4:

Łukasz wpadaj.

Pewnie jeszcze Milczar rura przyjedzie.

Opublikowano

Ja bede na 100%, juz sobie termin zarezerwowalem :> Takze do zobaczenia na spociku. Pozdro :kox:

Opublikowano

Ja bede na 100%, juz sobie termin zarezerwowalem :> Takze do zobaczenia na spociku. Pozdro :kox:

:good:

Opublikowano

Jak zdążę wrócić z wyjazdów to też się pojawię :)

Opublikowano

ja chyba tez bede , nie mam z kim odstawić auta do malowania ;(

Opublikowano

ja chyba tez bede , nie mam z kim odstawić auta do malowania ;(

Jakby co to 14 mogę z tobą polecieć bo LBL

Opublikowano

ja chyba tez bede , nie mam z kim odstawić auta do malowania ;(

Jakby co to 14 mogę z tobą polecieć bo LBL

loooz , chyba odłoże to na późniejszy termin , ale bede cie miał na uwadze. polecimy moimi dwoma autami jak coś , potrzebuje tylko kierowcy :wink4:

Opublikowano

No to jak wacławy spotujem sie jutro?

może od razu pod lidla bedziemy podjeżdżać

Góral weź kabel :wink4:

Opublikowano

No to jak wacławy spotujem sie jutro?

może od razu pod lidla bedziemy podjeżdżać

Góral weź kabel :wink4:

ale ten spalony czy ten dobry?? :tongue4:

Opublikowano

Ten spalony, dobry niepotrzebny :decayed:

Opublikowano

Ten spalony, dobry niepotrzebny :decayed:

okej :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.