Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20


musti

Rekomendowane odpowiedzi

Wujek ja właśnie mam zespolone ksenony valeo i trza coś z nimi zrobić bo jeździć się nie da :>

a co sie z nimi dzieje nie tak ?????

A co tam z nargoparówą ?

no wczoraj dzwonił poprzedni właściciel , auto stoi przygotowane do malowania , w połowie przyszłego tygodnia jak dobrze pójdzie to odbiór :kox: :kox: :kox: :kox:

Odbłyśnik w lampie jest już wypalony i cholernie słabo świecą ksenony, sam tego nie zrobię a coraz szybciej zapada zmrok :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wujek ja właśnie mam zespolone ksenony valeo i trza coś z nimi zrobić bo jeździć się nie da :>

a co sie z nimi dzieje nie tak ?????

A co tam z nargoparówą ?

no wczoraj dzwonił poprzedni właściciel , auto stoi przygotowane do malowania , w połowie przyszłego tygodnia jak dobrze pójdzie to odbiór :kox: :kox: :kox: :kox:

Odbłyśnik w lampie jest już wypalony i cholernie słabo świecą ksenony, sam tego nie zrobię a coraz szybciej zapada zmrok :disgust:

kup nowe zespolone a coś się wyreza nie bój żaby :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depo każdy odradza, a Valeo ksenonowe kosztują ćwierć ceny mojego samochodu

ja bede miał na opierdolenie esowe ori VALEO pod xenon tylko dzielone [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 12:08_________________________________________________

Depo każdy odradza

miałem 3 pary i świeciły swietnie , nie słuchaj lamerów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek a ty rozkładałeś kiedyś soczewki :gwizdanie: ?

tryliardsiedemsetpiecdziesiątsześctysiecyszescsetosiemdziesiatcztery razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tryliardsiedemsetpiecdziesiątsześctysiecyszescsetosiemdziesiatcztery razy

nawet ze mną :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tryliardsiedemsetpiecdziesiątsześctysiecyszescsetosiemdziesiatcztery razy

nawet ze mną :decayed:

ja teraz ide jeden krok dalej i rezam Bixa w ori Valeo :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To co ja szukam jakiś fachowców po Polszy jak pod domem dwóch jest :kox:

a co konkretnie chcesz robić z tymi lampami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem to tych typach od regeneracji i winą tego podobno jest odbłyśnik w soczewce, który się wypala i matowieje. Oni metalizują odbłyśnik. Jak wyślę same soczewki to od sztuki chcą 80zł a jak całe lampy z polerowaniem kloszy to 170 :decayed:

Zamiast wysyłać całe lampy to wysłałbym same soczewki do renowacji, wtedy wyszłoby 200 a nie 400 zł

Moskal pomógłbyś mi wyjąć te soczewki z lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wysyłać całe lampy to wysłałbym same soczewki do renowacji, wtedy wyszłoby 200 a nie 400 zł

Moskal pomógłbyś mi wyjąć te soczewki z lamp?

podjade do ciebie w piątek po te lampy i w sobote powiem ci czy wyciągne soczewki. problem tkwi w kleju , niektóre egzemplarze lamp (DEPO) bardzo ciężko rozkleić , normalnie masakra , u siebie rozjebałem jedną obudowe , oczywiście tak ze z zewnątrz nic nie widac ale była rzeź.

moge spróbować zrobić coś z twoimi , jesli nie dam raqdy to odpuszcze nie nizcząc ci lamp. twój wybór.

a nie myślałeś zeby je pomalować w środku na czarno ???? przy twoim kolorze auta byłby mniód :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno można te soczewki wyjąć od tyłu w ori Valeo. Może zrobimy jakiegoś mini spota np. jutro pod McD to byśmy obgadali sprawę. No chyba że żużel w TV będzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno można te soczewki wyjąć od tyłu w ori Valeo. Może zrobimy jakiegoś mini spota np. jutro pod McD to byśmy obgadali sprawę. No chyba że żużel w TV będzie :wink4:

spoko loko , przeczytałem pare tematów przed chwilą w warsztacie , dam rade to ogarnąć bez rozklejania lamp :good:

mnie w tygodniu nie ma w WGM , jestem dopiero w piątek

No chyba że żużel w TV będzie :wink4:

sezon sie skończył , jeszcze tylko GP w nastepna sobote i koniec spidłeja w tym roku ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem i podobno całej soczewki nie da się wyjąć, trzeba ją w lampie rozkładać i po kolei wyjmować.

Wiesz moskal chyba wyśle im całe lampy w piz*u i niech robią, od razu klosz spolerują i tak musiałbym wysłać im soczewkę, a skoro pierdolenia z tym tyle jest to nie będę Ci d*py truł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem i podobno całej soczewki nie da się wyjąć, trzeba ją w lampie rozkładać i po kolei wyjmować.

Wiesz moskal chyba wyśle im całe lampy w piz*u i niech robią, od razu klosz spolerują i tak musiałbym wysłać im soczewkę, a skoro pierdolenia z tym tyle jest to nie będę Ci d*py truł

jak uważasz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pane Moskal coś żeś wspominał o lampach na handel :D Zainterere bym był takowymi eSkowymi lampiszonami jeśli ilość worków złota nie przekroczy pojemności mojego bagażnika (dobrze, że wożę zapas i trochę innych śmieci w nim więc dużo litrów nie ma) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańta pisać o tych lamperiach w końcu tylko określać się kto będzie w sobotę na kanapce w MC.Wszystkie szczegóły dotyczące lamp obgadamy na spocie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pane Moskal coś żeś wspominał o lampach na handel :D Zainterere bym był takowymi eSkowymi lampiszonami jeśli ilość worków złota nie przekroczy pojemności mojego bagażnika (dobrze, że wożę zapas i trochę innych śmieci w nim więc dużo litrów nie ma) :D

do sprzedaży bedą lampy ale bez żarników i przetwornic , kupisz sobie hida i wstawisz :good:

mysle ze złota ci wystarczy :wink4:

określać się kto będzie w sobotę na kanapce w MC

tatuś zajadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...