Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Parktronik montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i kanada, dzięki wielkie :notworthy::good:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 09:19_________________________________________________powiedz mi tylko czy dobrze zaznaczyłem :gwizdanie:

dscn0887e.jpg

Opublikowano

no i kanada, dzięki wielkie :notworthy::good:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 09:19_________________________________________________powiedz mi tylko czy dobrze zaznaczyłem :gwizdanie:

dscn0887e.jpg

tak[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 22:28_________________________________________________Trzeba sklecic te wszystkie zdjecia w jeden kompletny opis założenia ORI PDC

  • 1 rok później...
Opublikowano

Panowie to i ja odgrzeje kotleta. Mam zderzak z oryginalnym PDC od S4. To co mam to komplet 4 czujników, założonych w zderzaku, z wiązkami itp zakończone wtyczką. Nic nie pourywane itp, smiem twierdzić ze działają. Teraz co będę potrzebował zeby to uruchomić i żeby działało poprawnie ;)

Widzę, zę brakuje mi :

Centralka : 4B0919283

Głośniczek : 4B0919279

Znalazłem na alledrogo, ale widzę , że kolega miał te same numery, a coś musiał przeprogramowywać. Widzę, że centralka którą ja znalazłem jest od a6. Czy to w czymś przeszkadza ?

Będę musiał dorobić wiązkę 6 kablową do centralki i potem od centralki gdzie ? Pojedynczymi kablami do masy, plus od wstecznego, diagnostyki itp dobrze skumalem ?

Jestem trochę zielony w tych sprawach więc musze miec wszystko czarno na białym zanim kupie elementy :)

Chciałem już wywalić ori czujniki i wstawić jakieś chinole z allegro, ale jak dojde do ładu co i jak z oryginalami to wolalbym jednak ori.

Opublikowano
  • Autor
Panowie to i ja odgrzeje kotleta. Mam zderzak z oryginalnym PDC od S4. To co mam to komplet 4 czujników, założonych w zderzaku, z wiązkami itp zakończone wtyczką. Nic nie pourywane itp, smiem twierdzić ze działają. Teraz co będę potrzebował zeby to uruchomić i żeby działało poprawnie ;)

Widzę, zę brakuje mi :

Centralka : 4B0919283

Głośniczek : 4B0919279

Znalazłem na alledrogo, ale widzę , że kolega miał te same numery, a coś musiał przeprogramowywać. Widzę, że centralka którą ja znalazłem jest od a6. Czy to w czymś przeszkadza ?

Będę musiał dorobić wiązkę 6 kablową do centralki i potem od centralki gdzie ? Pojedynczymi kablami do masy, plus od wstecznego, diagnostyki itp dobrze skumalem ?

Jestem trochę zielony w tych sprawach więc musze miec wszystko czarno na białym zanim kupie elementy :)

Chciałem już wywalić ori czujniki i wstawić jakieś chinole z allegro, ale jak dojde do ładu co i jak z oryginalami to wolalbym jednak ori.

tak brakuje Ci

Centralka : 4B0919283

Głośniczek : 4B0919279

głośniczek może być byle jaki, ważne żeby działał

pogadaj z kolegą f16 on robi gotowe instalacje i koduje moduły

Opublikowano

podepnę się pod temat: mam walniety jeden czujnik (lewy tyl), przez co nie dziala caly uklad. chcialbym go wymienic, tylko najpierw w jaki sposob sprawdzic czy instalacja jest dobra? czy np nie ma gdzies przebicia do masy? da rade wymienic ten czujnik bez sciagania zderzaka? jak wsadzalem lape pod zderzak to dam rade zlapac ten czujnik, tylko jak go stamtad wyciagnac? i ostatnie pytanko, czy czujnik o nr 4B0919275 podpasuje do auta bez problemu, nic nie bedzie trzeba zmieniac vagiem? Dziekuje z gory

Opublikowano

Oki, podesłałem PW do F16 :) Dzieki za pomoc.

Opublikowano
podepnę się pod temat: mam walniety jeden czujnik (lewy tyl), przez co nie dziala caly uklad. chcialbym go wymienic, tylko najpierw w jaki sposob sprawdzic czy instalacja jest dobra? czy np nie ma gdzies przebicia do masy? da rade wymienic ten czujnik bez sciagania zderzaka? jak wsadzalem lape pod zderzak to dam rade zlapac ten czujnik, tylko jak go stamtad wyciagnac? i ostatnie pytanko, czy czujnik o nr 4B0919275 podpasuje do auta bez problemu, nic nie bedzie trzeba zmieniac vagiem? Dziekuje z gory

Raczej bez ściągnięcia zderzaka się nie obędzię ( roboty na 5 minut :) ) , a co do sprawdzenia to możesz np. z podłączonym vagiem przełożyć inny sprawny czujnik i w blokach pomiarowych będziesz miał czarno na białym czy działa czy nie , lub po prostu miernikiem rozpinając wtyczkę w bagażniku i sprawdzać przejście do wtyczki przy czujniku

Tak oryginalnie siedzą te czujniki co podałeś numer ale trudno je znaleźć , mi dwa ukradli , zakupiłem czujniki z Audi A2 o numerze 4B0919275A ( takie też siedzą w A6 C5 i w A8 D2) i też działają - jedynie co są lakierowane pod kolor nadwozia ale po psiknięcie na czarny mat bardzo ładnie zgrywa się z dokładką

  • 1 rok później...
Opublikowano

Hej, podbije.

Mam 4B0919283 wiazke od zderzaka po sama centralkę i wiązke z centralki do kostki 5 pinowej białej (podejrzewam, że idzie do przodu samochodu). Możecie łopatologicznie podpowiedzieć co i jak podpiąć?

Wrzucę zdjęcie jeśli będzie trzeba,

Ps. moduł oczywiście z dwoma kostkami, 16 i 12 pinową. Część idzie do dokładki a reszta te 5 pinów, jest obcięta.

jest i zdjecie:

ed3bc9698be48af6m.jpg


Ktokolwiek?

Edytowane przez zgredek27

  • 6 lat później...
Opublikowano

Ja zrobiłem identycznie jak tutaj kolega opisuje, natomiast diagnozę podpiąłem pod pompkę centralnego (zielono-niebieski kabel na wtyczce 16-pinowej, pin 14), plus po kluczyku też z pompki centralnego (czerwony kabel na wtyczce 12-pinowej, pin 2), sygnał wstecznego z lampy i masę wziąłem ze szpilki trzymającej lampę. haka jeszcze nie podpinałem, bo bym musiał dodatkowy kabel ciągnąć i zostawię to sobie na lato wraz ze zmianą gniazda :D póki co wszystko działa, na dniach podjadę podpiąć się pod VCDSa i zobaczyć czy jakieś błędy są i ewentualnie "wyregulować" buzzer 

wstawiam wam tutaj jeszcze opis przewodów:

-opis pompki centralnego

 

144234766_275790607210284_4608809062866794228_n.jpg

Edytowane przez lukan15

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.