Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moja niunia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Przedstawiam moją małą rudą niunie :naughty:

Jesli chodzi o przeprowadzone zmiany to:

- Gleba

- Lusterka z kierunkami od M3

- Polerowane alu 17"

- Polerowany wydech

- Brak znaczków z tyłu

Co do wyposażenia to:

- Klimatronik

- Wspomaganie kierownicy

- Dwie poduszki

- Przednie szyby odsuwane elektrycznie

- ABS

- 2 x podłokietnik

4l2AA.jpg

4lu19.jpg

KJ_PS.jpg

KK9Or.jpg

4lz0r.jpg

v8iWr.jpg

W najbliższy weekend wymiana świateł:)

7Qb5r.jpg

lt17i.jpg

K1H4i.jpg

Om_S9.jpg

xGRVA.jpg

Pozdrawiam:)

Opublikowano

Faktycznie lusterka do wymiany... :gwizdanie: Pozdrawiam! :hi:

Opublikowano

Witam :hi:

Przedstawiam moją małą rudą niunie :naughty:

Jesli chodzi o przeprowadzone zmiany to:

- Gleba

- Lusterka z kierunkami od M3

- Polerowane alu 17"

- Polerowany wydech

- Brak znaczków z tyłu

Co do wyposażenia to:

- Klimatronik

- Wspomaganie kierownicy

- Dwie poduszki

- Przednie szyby odsuwane elektrycznie

- ABS

- 2 x podłokietnik

4l2AA.jpg

4lu19.jpg

KJ_PS.jpg

KK9Or.jpg

4lz0r.jpg

Pozdrawiam:)

ladne kolo :naughty::kox:

Opublikowano

Ładna. ALE Z TYMI LUSTERKAMI TO PRZESADZIŁEŚ :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

jesli chodzi o lusterka to takie juz byly jak ja kupilem, ja bym ich nie zmieniał tym bardziej, ze nie ma przy nich regulacji elektrycznej :confused4: przynajmniej w nocy kierunkowskazy w nich robią swoją robotę :)

Opublikowano

ale Audi to nie calibra :good: ringi i lusterka zostawmy Bawarce tutaj załoz zwykle lusterka i bedzie gitara.

Zgadza się. Pomijając to, że co druga Calibra/Astra z nimi jeździ, to one po prostu do Audi nijak nie pasują.

Tak szczerze mówiąc, to w M3 też jakoś szału nie robią.

Opublikowano

Kierunek kierunkiem, ale dziwię się, że ty w nich coś widzisz. Znajomy miał takie lustra w tigrze, też bez elektrycznej regulacji i było g***o nie z tej ziemi- fatalna widoczność do tyłu.

Opublikowano

No lusterka ni jak nie pasują do całej lini samochodu :thumbdown:

Opublikowano

Ogólnie ładna a4 ciekawy kolor i felgi ładnie się komponują z całym autkiem. Wymień lusterka na poliftowe i przednie lampy na poliftowe to będzie świetnie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ściągaj te M3 looki i nie rób wiochy z A4ki bo to nie calibra!

Reszta modów do zrobienia tak jak wyżej koledzy napisali :wink4:

Ciekawy kolor.

Zobacz na mój temat i wyciągnij jakieś wnioski.

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_abc_26powrot_po_latach_czarnej_26_v6-t17483.0.html

Opublikowano
  • Autor

Ściągaj te M3 looki i nie rób wiochy z A4ki bo to nie calibra!

Reszta modów do zrobienia tak jak wyżej koledzy napisali :wink4:

Ciekawy kolor.

Zobacz na mój temat i wyciągnij jakieś wnioski.

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_abc_26powrot_po_latach_czarnej_26_v6-t17483.0.html

Ty sam założyłeś te WIEŚNIACKIE lusterka, a ja jak kupiłem samochod to już miał takie:P wiem, ze wyglądają szitowo, gość od ktorego kupiłem niunie odwalił wiejski thuning :wallbash: oprócz tego, ze wyglądają jak wyglądają to w prawym kompletnie nic nie widze :angry: ale poki co fundusze mi nie pozwalają za bardzo na zakup nawet lusterek( przednie lampy dorwałem za pół darmo :>), w końcu biednym studentem jestem:|

Opublikowano

heh.. teraz biedni studenci audicami się rozbijają... :decayed:

..za moich czasów :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ściągaj te M3 looki i nie rób wiochy z A4ki bo to nie calibra!

Reszta modów do zrobienia tak jak wyżej koledzy napisali :wink4:

Ciekawy kolor.

Zobacz na mój temat i wyciągnij jakieś wnioski.

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_abc_26powrot_po_latach_czarnej_26_v6-t17483.0.html

Ty sam założyłeś te WIEŚNIACKIE lusterka, a ja jak kupiłem samochod to już miał takie:P wiem, ze wyglądają szitowo, gość od ktorego kupiłem niunie odwalił wiejski thuning :wallbash: oprócz tego, ze wyglądają jak wyglądają to w prawym kompletnie nic nie widze :angry: ale poki co fundusze mi nie pozwalają za bardzo na zakup nawet lusterek( przednie lampy dorwałem za pół darmo :>), w końcu biednym studentem jestem:|

Założyłem bo jak nie zauważyłeś w moim poście napisałem wyraźnie że wtedy miałem inną poj.. wizję auta i wstąpienie do klubu doprowadziło auto do porządku!

Dlatego pokazałem Ci mój temat abyś również nie spartoczył A4ki tylko wymodził ją na :kox::a4fan:

Każdy jest studentem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heh.. teraz biedni studenci audicami się rozbijają... :decayed:

..za moich czasów :polew: :polew: :polew:

Pracujący studenci zaoczni jeśli chodzi o moj przypadek :tongue4:

Opublikowano

Ładna a4, kolorek jest :good: sam sie kiedys taką bujałem :gwizdanie: tylko faktycznie te lusterka nie pasuja :kwasny:

Opublikowano

Widzę, że kontynułujesz dzieło poprzedniego właściciela. Ringi :sick3:

Będą pasować do lusterek :polew:

Opublikowano

ładne autko, kolor taki jak mój :) tak jak koledzy pisali, lepiej i praktyczniej wyglądało by z normalnymi lustrami, a druga sprawa, jakoś nieprzemawiają do mnie lampki z ringami:) nie pasuje to do audi:)wiadomo z gustami się nie dyskutuje:) zrobisz jak Ci sie podoba:) Felga bardzo ładnie wygląda

Pozdrawiam

Opublikowano

wiec krotko i na teamt robis wioske haha

po 1 to nie bmw zeby gocily tam wiesniackie lusterka m3

po 2 swiatla z ringami wioska to tez zaowocowalo w bmw

a teraz plusy

wyglada na zadbna fajna felga i to ze nisko siedzi

a jak chcesz z tego robic bmw to kup sobie jeszcze logo bejcy i nerki na przod trzeba bylo kupic BMW a nie audi

sory za szczerosc ;p

Opublikowano
  • Autor

no i jak?? bardzo jest źle?? :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.