Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli średnica tarczy 288 dzieki

Opublikowano

srednica 288 wystepuje w dwóch grubosciach 15 i 25

u Ciebie jest 25

Opublikowano

srednica 288 wystepuje w dwóch grubosciach 15 i 25

u Ciebie jest 25

A klocki jakie polecisz kolego,dobre będą takie?http://hamulcowe.com.pl/mobile/pl/p/KLOCKI-HAMULCOWE-FERODO-VW-PASSAT-B5-AUDI-A4-A6/383

Edytowane przez buka1207

Opublikowano

srednica 288 wystepuje w dwóch grubosciach 15 i 25

u Ciebie jest 25

A klocki jakie polecisz kolego,dobre będą takie?http://hamulcowe.com.pl/mobile/pl/p/KLOCKI-HAMULCOWE-FERODO-VW-PASSAT-B5-AUDI-A4-A6/383

:facepalm: 166zł za FSL :grin: ogólnie model klocka ten tylko z początkiem FDB :wink:

Opublikowano

Cześć, mam pytanko. Ile km przebiegu powinny wytrzymać tarcze przód i tył przy "zwykłej" jeździe?

Opublikowano

Może mi ktoś powiedzieć jaki rozmiar tarcz przód VIN WAUZZZ8DZWA213569?

Opublikowano

288/245

Opublikowano

A coś o czujnikach wiadomo? Czujniki zużycia klocków? Czy manualnie mam sprawdzać?

A i ten? Przód wentylowany tak? Poza tym dzieki kolego za odpowiedz :)

Opublikowano

srednica 288 wystepuje w dwóch grubosciach 15 i 25

u Ciebie jest 25

A klocki jakie polecisz kolego,dobre będą takie?http://hamulcowe.com.pl/mobile/pl/p/KLOCKI-HAMULCOWE-FERODO-VW-PASSAT-B5-AUDI-A4-A6/383

:facepalm: 166zł za FSL :grin: ogólnie model klocka ten tylko z początkiem FDB :wink:

i cena o 50 zł za wysoka :)

Opublikowano

Witam, chciałem zapytać jeszcze raz o tarcze z klockami na przód. Jeden kolega napisal wyżej ze do mojego modelu podchodzą 288mm, lecz w komplecie na aukcjach widzę same tarcze z klockami z czujnikami zużycia, a sprawdzałem dzis i mam obecnie klocki bez czujnika, a kontrolki od czujnika tez raczej nie ma. VIN WAUZZZ8DZWA213569 audi a4 b5 98r avant 1.9 tdi AFN. Wiec jak to jest?

Edytowane przez Gandalesch

Opublikowano

Witam serdecznie Posiadam Audo A4 B5 Kombi 1,9 TDI 115km 2001r.

Mam pytanie czy u mnie są czujniki w hamulcach które poinformują mnie o koniecznej wymianie klocków?

Pytam ponieważ zmieniając niedawno opony zauważyłem że tylne klocki są już dość mocno zjechane i też by się przydało wymienić tarcze.

Może ktoś polecić coś w miarę dobrego w cenie do 250zł za komplet?

Opublikowano

Na osi tylnej na pewno nie masz czujników.

Opublikowano

Witam, chciałem zapytać jeszcze raz o tarcze z klockami na przód. Jeden kolega napisal wyżej ze do mojego modelu podchodzą 288mm, lecz w komplecie na aukcjach widzę same tarcze z klockami z czujnikami zużycia, a sprawdzałem dzis i mam obecnie klocki bez czujnika, a kontrolki od czujnika tez raczej nie ma. VIN WAUZZZ8DZWA213569 audi a4 b5 98r avant 1.9 tdi AFN. Wiec jak to jest?

Klocki FDB1167

tarcze DDF1706

Opublikowano

Witam wszystkich. Pytanie do znawców tematu :D. Co mogę wsadzić większego do mojego b5 AEB. Chodzi o to żeby lepiej hamowało :D. Fele mam seryjne 16, ale się domyślam że będzie trzeba dac większe. Nie myśle tu o czternasto tłoczkowym zestawie z Lamborghini :D. Coś w granicach zdrowego rozsądku :D. Pozdrawiam

Opublikowano

Ja kupiłem tarcze Zimmermann + klocki ferodo i chociaż jeszcze nie założyłem to już po piwku mam gorzkie żale, że przy takim zakupie było od razu zakładać 312 mm

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/280460-montaz-hebli-312-mm-lub-320-mm/

Opublikowano

Ja kupiłem tarcze Zimmermann + klocki ferodo i chociaż jeszcze nie założyłem to już po piwku mam gorzkie żale, że przy takim zakupie było od razu zakładać 312 mm

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/280460-montaz-hebli-312-mm-lub-320-mm/

Rozumiem że z B6 mogą być? Coś takiego np.

http://allegro.pl/zaciski-tarcze-klocki-zestaw-312mm-audi-a4-b6-b7-i6060627424.html

Pytanie. Czy w związku z zmianą opcji z przodu to z tyłu coś trzeba zmieniac tj. też dac większe, żeby to miało sens ? Ja chcę kupić nowe klocki i nowe tarcze. Jeśli chodzi o używki to tylko Jarzma z przewodami potrzebuję ? np.

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-01-08r-zaciski-przod-312mm-i5298339552.html

Co jeśli chodzi o czujniki zużycia klocków i ichj podłączenie ? Jest po P&P ? Jakie polecacie NOWE tarcze i klocki 312mm

Edytowane przez Gość

Opublikowano

WV1ZZZ2EZF6017819 - VW Crafter. Ktoś sprawdzi jaki numer tarcz i klocków przód i tył?

Opublikowano

Witam.

Mam zamiar zrobić swap hamulców przednich na 312 mm. Wydaje mi się że te jarzma się nadają ale proszę o potwierdzenie http://allegro.pl/jarzmo-jarzma-451-swap-312-mm-audi-vw-i6183728398.html.

Z tego co też wyczytałem zaciski i klocki pozostają takie same za to tarcze wiadomo 312. Tak się sprawy mają czy coś pokiełbasiłem ? :)

Opublikowano

Witam.

Mam zamiar zrobić swap hamulców przednich na 312 mm. Wydaje mi się że te jarzma się nadają ale proszę o potwierdzenie http://allegro.pl/jarzmo-jarzma-451-swap-312-mm-audi-vw-i6183728398.html.

Z tego co też wyczytałem zaciski i klocki pozostają takie same za to tarcze wiadomo 312. Tak się sprawy mają czy coś pokiełbasiłem ? :)

Podpinam się i pytanie, czy widac w ogóle a bardziej czy czuć jakąś różnicę pomiędzy tym a serią 288 ?

Edytowane przez Gość

Opublikowano

Witam. Mam prośbę o sprawdzenie co za tarcze i klocki mam z przodu. Ile by kosztował zestaw Ferrodo?

WAUZZZ8DZTA299010

Dzięki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.