Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie tarcze i klocki hamulcowe ?


szmekot

Jakie klocki wybrać na przód.  

411 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej firmy klocki polecasz ?



Rekomendowane odpowiedzi

krótko i na temat :), chcesz matex to Ci je wycenie :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem jeszcze nad ATE ale czy sa lepsze dużo od ferodo. Klocki tez z tej samej firmy i czy podejdą bez żadnych przeróbek ? 320 na 288?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem jeszcze nad ATE ale czy sa lepsze dużo od ferodo. Klocki tez z tej samej firmy i czy podejdą bez żadnych przeróbek ? 320 na 288?

Po kolei :D

Chcesz robić swap tak ? W tej sprawie dzwoń do DEV'a, powie Ci co i jak i zaoferuje Cię wszystko co do tego potrzebujesz.

Następnie jak już potrzebne będą tarcze i klocki to po ofertę pisz do Wandej'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.
Czeka mnie w najbliższym czasie wymiana klocków z przodu.
Pacjent to A4 1.8T tarcza 288mm nie znanej mi firmy ale jeszcze w dobrym stanie.
Przedział cenowym 100-150 wybór jest ogromny i mam dylemat. :huh:
Wszystkich zainteresowanych tematem proszę o udział w ankiecie, komentarz jaką firmę preferuję, jaki przebieg na swoich klockach przebył, i jak ocenia ich stan.
Pozdrawiam :)

Edytowane przez HwwwD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam textar, mialem juz w a6 c4 i teraz w mojej a4 b6 1.9tdi.

sa troche twardsze i dosc dlugo wytrzymuja.

aktualne textar maja 28tkm na tarczach ate powerdisc ( tych nie polecam, standartowe kloci ate poszly juz po 34tkm).

z grubosci wynika ze jeszcze raz tyle pochamuja.

z tylu mam ate klocki i ate standartowe tarcze, byla oferta za 99€ to kupilem.

jak przod sie zjezdi kupie albo komplet ate albo textar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta kurde jakbyś miał dylemat jakie auto kupić. Bierz ferodo. Sprawdzone i polecane przez speców od hebli z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta kurde jakbyś miał dylemat jakie auto kupić. Bierz ferodo. Sprawdzone i polecane przez speców od hebli z tego forum.

Kto kupuję samochód sugerując się ankietą ?

Polecasz feroodo ok. Tylko po co takie jakieś kąśliwe komentarze ?

Ankieta jest bardziej obrazowa i konkretna.

Jak za feroodo mam wydać 140 a za inne 100 to chce poznać opinie i zasugerować się nie tym co najlepsze ale tym co dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 100zł nie kupisz nic sensownego

a Ferodo to OE dla wielu firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle nie Bosha. Miałem u siebie i za***iście piszczały a felga była cała czarna od pyłu. Teraz założyłem budżetowe klocki Kamoki i jestem zadowolony. Nie ma problemu z nimi żadnego. Nie pylą nie piszczą i przyzwoicie hamują. Kosztowały około 70 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Jurida którego nie ma w ankiecie i jestem zadowolony bo nie pyli i nie piszczy, ale bazując na opinii innych ludzi wybrałbym z tej listy Textara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, każdy co innego poleca. :decayed: Może i te wszystkie dobre ale mam dylemat. :P Najlepiej żeby jak najlepiej hamowały, jak najmniej się zużywały, nie piszczały i nie pyliły :naughty: Jakie to będą? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....żadne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, każdy co innego poleca. :decayed: Może i te wszystkie dobre ale mam dylemat. :P Najlepiej żeby jak najlepiej hamowały, jak najmniej się zużywały, nie piszczały i nie pyliły :naughty: Jakie to będą? :kox:

Nie ma czegoś takiego, że coś będzie dobrze hamować, mało się zużywać i mało kosztować :) to sie wyklucza na wzajem :)

To tak jakbyś chciał mieć mocny silnik np. 4.2TDI, który będzie mało palił i był tani w eksploatacji

Z klocków... Ferodo Premier, JURID, dla bardziej zamożnych Ferodo DS, ...

ostatecznie jakieś TRW na tył :D

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

textar wychodzi cenowo jak ferodo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: Masz wentyle i chcesz lite zakładać? Nie rób sobie jaj. Zwróć je i zakładaj to co być powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Breck'ach?

Szkoda sobie głowę zawracać.

cześć wam ;) od jakiegoś czasu przymierzam sie do wymiany tarcz i klocków na przód... a4 b5 z 97 1.6 AHL

kupiłem zwykłe tarcze wraz z klockami zawożę do mechanika, a on mi mówi, ze obecnie mam wentylowane (wiem o tym) i że te zwykłe nie pasują... o ile wiem to wentylowane są szersze od zwykłych wiec w tą strone nie powinno być problemu ;(

Powiedzcie mi tylko czy faktycznie tak jest, ze te zwykłe nie mogą być założone zamiast wentylowanych ;('

pozdrawiam

Nie kombinuj tylko kup właściwe, nawet jak by się dało to po kiego CH ? Chcesz sobie pogorszyć hamulce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...