Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie tarcze i klocki hamulcowe ?


szmekot

Jakie klocki wybrać na przód.  

411 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej firmy klocki polecasz ?



Rekomendowane odpowiedzi

Mam zaciski i jarzma na 288 na przod, z tym ze zaciski najlepiej wysłać do DEV'a. Zaciski zdjąłem tydzien temu z auta a ja założyłem takie same tylko po kompletnej regeneracji u DEVa.

Po przesiadce z 288 na 312 mega różnica teraz to hamuje dopiero na zestawie Ferrodo + Ferrodo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się Darek że hebel się spisuje!

Szerokości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/tarcze-ferodo-klocki-przod-vw-passat-b5-audi-a4-a6-i4985061002.html

co myślicie o tej ofercie? Pewno klocki master sport to jakis master shit?

Na tył też klocki ferodo czy jakieś inne, bo u gory dyskusja chyba glownie o przodzie?

Czy w każdym komplecie są śrubki do otworu centrującego jeżeli takowy otwór jest?

I w moim modelu to będą chyba tarcze 288 zgadza się? Bo auto obecnie u mechanika i wychodzi na to, że muszę ogarniac klocki wszedzie i tarcze z przodu.

Edytowane przez HatefulEvil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srubki kupisz w byle sklepie ze srubami

M6x16 na imbus ze stozkowym łbem

ale musisz wiercic i gwintowac piaste

kup wszystko Ferodo, Mastersport to kupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/tarcze-ferodo-klocki-przod-vw-passat-b5-audi-a4-a6-i4985061002.html

co myślicie o tej ofercie? Pewno klocki master sport to jakis master shit?

Na tył też klocki ferodo czy jakieś inne, bo u gory dyskusja chyba glownie o przodzie?

Czy w każdym komplecie są śrubki do otworu centrującego jeżeli takowy otwór jest?

I w moim modelu to będą chyba tarcze 288 zgadza się? Bo auto obecnie u mechanika i wychodzi na to, że muszę ogarniac klocki wszedzie i tarcze z przodu.

Klocki mastera to shit. Wahacze owszem jakiś poziom trzymają ale klocki to jeden pisk :kwasny: Ten klocek MS sprzedaje po 30zł więc wyobraż sobie jego jakość :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje tarcze i klocki z czujnikiem zurzycia na przód,pacjent a4 b5 1.9 tdi 110 km, 1999 rok.W jakiej cenie coś konkretniejszego można dostać?np: ferodo itp.Dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Textar najlepiej w komplecie czyli tarcza i klocek tej samej firmy. Bardzo fajnie hamowało.... Ojciec ma ATE i klocek jakby twardszy troszke przez co popiskiwały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ile jeszcze tego będzie? Zaraz zrobi się z tego drugi temat o akumulatorach. Wszyscy zadają pytania bo nie chce się im cofnąć o stronę dwie do tyłu i przeczytać. Nic do Ciebie kolego nie mam ale gdybyś przeczytał ten temat od początku to miałbyś wszystko jasne. Klocki i tarcze ferodo lub klocki ferodo premier (albo jak masz kasę DS) + do tego tarcze otto zimmermann. Niezależnie czy masz 1.6 czy 1.9tdi a moze 2.8 v6 taki zestaw będzie najlepszy.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakie klocki polecacie?

Bo nie wiem czy dobrze a zamówiłem już komplet Textar na przód a na tył OZ + klocki Ferodo Premier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to mam mętlik w głowie. Bo opieram się tylko o jedną opinię i w sumie może kilka innych for.

Raz słyszę, że brać na przód OZ + Ferodo Premier, później, że jak już tylko 5zł drożej to brać nieco lepsze, ale całe Textar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to mam mętlik w głowie. Bo opieram się tylko o jedną opinię i w sumie może kilka innych for.

Raz słyszę, że brać na przód OZ + Ferodo Premier, później, że jak już tylko 5zł drożej to brać nieco lepsze, ale całe Textar.

Jak iTy masz problem :facepalm: Wszystkie te firmy mają produkty o takiej jakości że na pewno się nie zawiedziesz. Co byś nie wziął będziesz zadowolony. Więc rozważ ceny ewentualnie kolory pudełek bo też się różnią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Wandej, ja tylko chciałem wkurzyć Mesiaha :P

Bo ciągle ktoś pyta i rozumiem dlaczego, więc napisałem co kupić od razu pisząc co zamówiłem. ;)

W sumie to w pierwszym poście powinno być napisane aby do normalnego jeżdżenia brać cokolwiek z ankiety z adnotacją aby nie brać nic co ma metkę Master Sport.

Ew. można by było dodać info, które klocki mają jaką twardość za czym pewnie idzie jakie pylenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Wandej, ja tylko chciałem wkurzyć Mesiaha :P

Dobra dobra teraz to się nie tłumacz :grin:

Po co brać cokolwiek z ankiety skoro OZ i Ferodo są sprawdzone. Brać tylko i to i koniec tematu. Nie ma po co eksperymentować na swoim portfelu z powodu 10-20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie żeby nie śmiecić tematami , jakie ja mam seryjne tarcze w 1.6 ? 280mm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...