Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wypadek samolotu


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie to ironia losu jest, bo jechali na 70-lecie tragedii w ktorej wymordowano juz raz gore polityczna naszego kraju. Jakby jakies fatum nad naszym krajem... ;(

Pojde jutro do Polskiego kosciola zapalic swieczke... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam jeżli kogoś uraziłem nie zrobiłem tego celowo niestety nie mam czasu na dyskusje szykuje sie na impreze urodzinowa syna który tą tragedie i żałoby skwitował krótkim tekstem " nie mogli lecieć kiedy indziej tylko dziś "

miłej żałoby

MIŁEJ ZABAWY W TAKIM RAZIE !!! :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam jeżli kogoś uraziłem nie zrobiłem tego celowo niestety nie mam czasu na dyskusje szykuje sie na impreze urodzinowa syna który tą tragedie i żałoby skwitował krótkim tekstem " nie mogli lecieć kiedy indziej tylko dziś "

miłej żałoby

MIŁEJ ZABAWY W TAKIM RAZIE !!! :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

proponuje zignorowac albo wyciszyc kolege bo wstyd takie teksty na tym forum czytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...smutne i niestety będzie miało skutek w najbliższej przyszłości Polski-jednym politykom to "pomoże" w osiągnięciu szczytów kariery,inni zostaną "odsunięci"-nastapią rotacje,ale to jest "przewidziane" konstytucyjnie i ustawowo. Akurat Polska jest jednym z nielicznych krajów,która jest niejako przygotowana na tego typu sytuacje :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam jeżli kogoś uraziłem nie zrobiłem tego celowo niestety nie mam czasu na dyskusje szykuje sie na impreze urodzinowa syna który tą tragedie i żałoby skwitował krótkim tekstem " nie mogli lecieć kiedy indziej tylko dziś "

miłej żałoby

...brak mi slow zeby wyrazic pustke panujaca w twej glowie. Jest to tragiczne, a jeszcze tragiczniejsze jest to ze u twojego boku rosnie twoja kopia a ty zamiast jego uformowac na czlowieka jeszcze cytujesz jego wypowiedzi....

...tlumacze sobie to w ten sposob ze nie wystarczy ci inteligencji zeby ogarnac powage sytuacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka,ze ten lament jest troche zalosny.

na codzien wiekszosc z Was jechala po Kaczynskim, wysmiewala Gosiewskiego albo miala totalnie gdzies cala ta "ekipe",a teraz wszyscy mowia jaka to tragedia ze "lzami w oczach".

prawda, zgineli ludzie, i niewazne czy prezydent,minister czy pokojowka- ludzie,a tutaj zawsze jest tragedia, ale na swiecie codziennie ginie tysiace ludzi,takie zycie.

na haiti zginely setki tysiecy, w czym byli gorsi od Kaczynskiego i reszty? w niczym.

zal rodzin tych ludzi, oni maja tragedie i prawdziwa zalobe i im szczerze wspolczuje, ale jak teraz widze wszedzie te swieczki ([']), wszechobecne wstazki i ludzi wstawiajacych na portalach typu "nasza-klasa" zalobne zdjecia to mnie ch*j strzela,bo to dla mnie hipokryzja. zaloba na pokaz.

juz nie mowie o tych, ktorzy nagle dzis poczuli potrzebe odwiedzenia kosciola,choc nie byli tam od x czasu.

Nas, jako zwyklych obywateli,oczywiscie powinno to zasmucic,ale bez przesady, bo zaraz zaczniecie popelniac zbiorowe sepuku.

Dzis zycie w Pl zamarlo,bo zginal prezydent i czlonkowie rzadu itp., a jak zginelo setki tysiecy ludzi na drugim koncu swiata, to kazdy powiedzial "no szkoda" i zyl dalej, gdzie tu sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech spoczywają w pokoju...

Polska straciła prezydenta, jakkolwiek o nim mowiono i wysmiewano sie z niego na wszystkie strony tak dzis wszystkim jest zal...[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 12:50_________________________________________________

na haiti zginely setki tysiecy, w czym byli gorsi od Kaczynskiego i reszty? w niczym.

Przesadzasz kolego, w koncu to była głowa naszego Państwa. Prezydent ktorego wybralismy my !

zal rodzin tych ludzi, oni maja tragedie i prawdziwa zalobe i im szczerze wspolczuje, ale jak teraz widze wszedzie te swieczki ([']), wszechobecne wstazki i ludzi wstawiajacych na portalach typu "nasza-klasa" zalobne zdjecia to mnie ch*j strzela,bo to dla mnie hipokryzja. zaloba na pokaz.

Tu akurat masz racje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka,ze ten lament jest troche zalosny.

na codzien wiekszosc z Was jechala po Kaczynskim, wysmiewala Gosiewskiego albo miala totalnie gdzies cala ta "ekipe",a teraz wszyscy mowia jaka to tragedia ze "lzami w oczach".

prawda, zgineli ludzie, i niewazne czy prezydent,minister czy pokojowka- ludzie,a tutaj zawsze jest tragedia, ale na swiecie codziennie ginie tysiace ludzi,takie zycie.

na haiti zginely setki tysiecy, w czym byli gorsi od Kaczynskiego i reszty? w niczym.

zal rodzin tych ludzi, oni maja tragedie i prawdziwa zalobe i im szczerze wspolczuje, ale jak teraz widze wszedzie te swieczki ([']), wszechobecne wstazki i ludzi wstawiajacych na portalach typu "nasza-klasa" zalobne zdjecia to mnie ch*j strzela,bo to dla mnie hipokryzja. zaloba na pokaz.

juz nie mowie o tych, ktorzy nagle dzis poczuli potrzebe odwiedzenia kosciola,choc nie byli tam od x czasu.

Nas, jako zwyklych obywateli,oczywiscie powinno to zasmucic,ale bez przesady, bo zaraz zaczniecie popelniac zbiorowe sepuku.

Dzis zycie w Pl zamarlo,bo zginal prezydent i czlonkowie rzadu itp., a jak zginelo setki tysiecy ludzi na drugim koncu swiata, to kazdy powiedzial "no szkoda" i zyl dalej, gdzie tu sens?

tak jak mówisz :notworthy::good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Go nie wybieralem i w mojej opinii prezydentem byl marnym (z calym szacunkiem,ale jak glowa panstwa moze nie znac zadnego obcego jezyka?)

patrze na Niego jak na czlowieka przed wszystkim, z reszta zginelo duzo innych osob i tak jak mowie, prawdziwa zalobe maja Ich rodziny i na pewno nie polega ona na wstawianiu swieczek czy zdjec ze wstazka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. dajcie spokoj z przekomarzaniem sie.

2. wszelkie posty naruszajace powage ludzkiej tragedii, poleca do kubla

3. nie starajcie sie byc oryginalni badzcie ludzmi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glupio wogle to komentowac.

kazdy na pewno jest dotkniety. ja od zawsze bylem wiernym PRZECIWNIKIEM Kaczynskiego i celej tej opcji poiltycznej, ale trudno przejsc nad cudzą tragedia obojetnie.

żalosne jest to co bedzie sie dzialo w mediach i juz sie dzieje. to ze przeprowadza sie wywiady z ludzmi tylko dlatego ze kiedys lecieli tym samolotem :wallbash: , to ze Ci ludzie chca o tym rozmawiac swiadczy tylko o tym ze pragna ogrzac sie w blasku reflektorow zwroconych w strone tragedii. niestety zapewne nasi politycy nie na dlugo beda potrafili utrzymac klase i kazdy tez bedzie chcial dobic swoje kilka punktow poparcia...

mimo wszystko jest to cholernie smutny dzien dla całej polski, uprzedzajac pytania kolegi Tas2die4 - nie mniejsza tragedia byloby gdyby zginelo 88 przypadkowych osob... to ze oni pelnili wazne funkcje panstwowe (z lepszym lub gorszym skutkiem) powoduje tylko ze ludzie czuja jakby ich troche znali.

jezeli ktos uwaza ze nad takim czyms mozna po prostu przejsc do porzadku dziennego to niech to zrobi i nie zabiera glosu w sprawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka,ze ten lament jest troche zalosny.

na codzien wiekszosc z Was jechala po Kaczynskim, wysmiewala Gosiewskiego albo miala totalnie gdzies cala ta "ekipe",a teraz wszyscy mowia jaka to tragedia ze "lzami w oczach".

prawda, zgineli ludzie, i niewazne czy prezydent,minister czy pokojowka- ludzie,a tutaj zawsze jest tragedia, ale na swiecie codziennie ginie tysiace ludzi,takie zycie.

na haiti zginely setki tysiecy, w czym byli gorsi od Kaczynskiego i reszty? w niczym.

zal rodzin tych ludzi, oni maja tragedie i prawdziwa zalobe i im szczerze wspolczuje, ale jak teraz widze wszedzie te swieczki ([']), wszechobecne wstazki i ludzi wstawiajacych na portalach typu "nasza-klasa" zalobne zdjecia to mnie ch*j strzela,bo to dla mnie hipokryzja. zaloba na pokaz.

juz nie mowie o tych, ktorzy nagle dzis poczuli potrzebe odwiedzenia kosciola,choc nie byli tam od x czasu.

Nas, jako zwyklych obywateli,oczywiscie powinno to zasmucic,ale bez przesady, bo zaraz zaczniecie popelniac zbiorowe sepuku.

Dzis zycie w Pl zamarlo,bo zginal prezydent i czlonkowie rzadu itp., a jak zginelo setki tysiecy ludzi na drugim koncu swiata, to kazdy powiedzial "no szkoda" i zyl dalej, gdzie tu sens?

A ja sie z tym nie zgadzam bo bardzo wszystko generalizujesz i jest różnica czy ginie X osób na drugim końcu świata czy prezydent Polski wraz z wieloma osobami, ponieważ pewne rzeczy są nam bliższe a pewne dalsze. Jak umrze ktoś z Twojej rodziny też będziesz mówił że ten żal jest żałosny?

Oczywiście pewne rzeczy są nieco zbyt na pokaz... świeczki, wstążki itp - możnaby sobie odpuścić, ale jeśli ktoś tak to czuje i przeżywa to ma do tego prawo...

Ja tego nie wyolbrzymiam w jakiś sposób, mi jest najnormalniej bardzo smutno... i sądzę, że powinniśmy zachować pewien szacunek i powagę sytuacji a nie wchodzić w takie dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Go nie wybieralem i w mojej opinii prezydentem byl marnym (z calym szacunkiem,ale jak glowa panstwa moze nie znac zadnego obcego jezyka?)

patrze na Niego jak na czlowieka przed wszystkim, z reszta zginelo duzo innych osob i tak jak mowie, prawdziwa zalobe maja Ich rodziny i na pewno nie polega ona na wstawianiu swieczek czy zdjec ze wstazka.

czy ci sie to podoba czy nie-zostal wybrany w demokratycznych wyborach

1. dajcie spokoj z przekomarzaniem sie.

2. wszelkie posty naruszajace powage ludzkiej tragedii, poleca do kubla

3. nie starajcie sie byc oryginalni badzcie ludzmi :hi:

jest tu jakis moderator?jak ktos chce sie wykazac jaki jest madry to od tego jest dzial techniczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wstążki i świeczki to jak z tym filmem

http://www.joemonster.org/filmy/18422/Muzulmanski_aktor_roku

na pokaz

pewnie większość ludzi nawet nie jest smutnych, tylko sytuacja im tak każe się dostosować

tragedia tragedią, ale nie róbmy z tego show

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak patrze na te wstążki i świeczki to ogarnia mnie pusty śmiech

czemu?

przeciez to żałoba narodowa , bez względu na poglądy polityczne czy podejście wyznaniowe i nalezy to uszanować

ok ja też się do niej przyłączam, ale nie muszę pokazywać tego wszystkim w około :cool1: bo chyba nie o to chodzi?

ale teraz jest w modzie robić wszystko tak żeby inni widzieli :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tu jakis moderator?

tak jesteśmy-ale nie można nikomu zabronić wypowiedzi o ile nie jest sprzeczna z Regulaminem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy potrafią się zachować, niektórzy nie i to WIDAĆ, ale cóż, teraz już nic nie pozostaje jak zapalić IM świeczkę [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...