Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.

Które lampy wybrać? 34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na tył lepiej było by rs4 ale to już twój wybór :cool1:

i koniecznie kolo większe daj i fure trochę do dołu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

W tym miesiącu zając był wyjątkowo duży i przytargał kolejny fant dla A4 :gwizdanie:

SPY foto jak na razie :decayed:

pict0249w.jpg

Opublikowano

napewno nie recarosy :decayed:

Opublikowano

W tym miesiącu zając był wyjątkowo duży i przytargał kolejny fant dla A4 :gwizdanie:

SPY foto jak na razie :decayed:

pict0249w.jpg

No to kolejny ktory bedzie musial bawic sie w spawanie podlogi :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No to kolejny ktory bedzie musial bawic sie w spawanie podlogi :naughty:

Co masz na myśli? :decayed: Fotele plug&play, wyjęte z auta przy przebiegu około 22 000 i włożone do przedlifta bez kombinacji :decayed:

Opublikowano

ja już wiem z czego te fotele :decayed: Co nie maxsterRR :naughty:

Opublikowano

No to kolejny ktory bedzie musial bawic sie w spawanie podlogi :naughty:

Co masz na myśli? :decayed: Fotele plug&play, wyjęte z auta przy przebiegu około 22 000 i włożone do przedlifta bez kombinacji :decayed:

Miales fabrycznie elektryczne fotele ? :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

ja już wiem z czego te fotele :decayed: Co nie maxsterRR :naughty:

:wink4: cwaniak :tongue4:

Miales fabrycznie elektryczne fotele ? :embarrassed:

Nie, nie miałem, ale karoserie mam przygotowaną pod elektrykę :tongue4:

Czytałem, że co niektórzy musieli kombinować. Nie wiem od czego to zależy :decayed:

A recarosy to nie są, ale jakoś mi się nie widzą cenowo i wizualnie :decayed:

Opublikowano

ja już wiem z czego te fotele :decayed: Co nie maxsterRR :naughty:

:wink4: cwaniak :tongue4:

Miales fabrycznie elektryczne fotele ? :embarrassed:

Nie, nie miałem, ale karoserie mam przygotowaną pod elektrykę :tongue4:

Czytałem, że co niektórzy musieli kombinować. Nie wiem od czego to zależy :decayed:

No niektorzy musieli :decayed: faktycznie to czy ma sie nagwintowane otwory w podlodze to loteria ... trafiles szczesliwy los na loterii :cool1:

Opublikowano
  • Autor

A wrzucę całość :decayed:

pict0249c.jpg

pict0251s.jpg

Wie ktoś co to jest? :decayed:

obraz005no.jpg

Opublikowano

popielniczka chyba :decayed:

Opublikowano

głośnik zestawu głośnomówiącego, albo coś od bose, nie pamiętam :wink4:

Opublikowano

A wrzucę całość :decayed:

pict0249c.jpg

pict0251s.jpg

Wie ktoś co to jest? :decayed:

obraz005no.jpg

co skórka to skórka :kox:

Opublikowano

Wie ktoś co to jest? :decayed:

obraz005no.jpg

korba była a to jest zaślepka :polew: :polew: :polew::bag: ostro rezasz :good:

Opublikowano

To jest głośnik od navi w zegarach

Opublikowano
  • Autor

Trochę mnie poniosło :decayed:

20110419876.jpg

20110419875.jpg

Ale skóra już na miejscu :decayed:

Opublikowano

Trochę mnie poniosło :decayed:

20110419876.jpg

20110419875.jpg

Ale skóra już na miejscu :decayed:

wywalałeś całkiem podłogę?przechodziłem to ostatnio u siebie :kox:

Opublikowano

Trochę mnie poniosło :decayed:

20110419876.jpg

20110419875.jpg

Ale skóra już na miejscu :decayed:

coooo tu sie dzieje :shocked: chyba jakaś wiazke przy okazji ciagnałes, foty będa widać z robótki boi statyw w pełnej gotowości :decayed:

Opublikowano

Trochę mnie poniosło :decayed:

20110419876.jpg

20110419875.jpg

Ale skóra już na miejscu :decayed:

coooo tu sie dzieje :shocked: chyba jakaś wiazke przy okazji ciagnałes, foty będa widać z robótki boi statyw w pełnej gotowości :decayed:

co jape rozdziawia? :D

Ciebei tez to czeka, mnie zreszta tez :D

Opublikowano
  • Autor

A no wyciągałem :decayed: Prowadziłem wiązkę do suba nokii, a przy okazji "wyparowywałem" wodę która naleciała przez to, ze miałem pozatykane odpływy :disgust: Poza tym za kilka/naście dni czeka mnie znowu to samo, bo będę ciągnął wiązkę do szyb tylnych :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.