Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.

Które lampy wybrać? 34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MaxsteRR rączki czarne i dekory w niebieską alkantare:kox: choć moim zdaniem już jest idealnie:slina: mega mi się podoba konsola 2din z navi:slina::kox:

Opublikowano
  • Autor

Coś wykombinuje z tymi rączkami na pewno :decayed:

Co do koloru, to bałem się, że do mojego auta pasować nie będą, tylko własnie do Nogaro, ale źle nie jest :naughty:

dsc4747c.jpg

Opublikowano

Seginek:jerk::jerk::jerk::jerk:

Opublikowano
Co do koloru, to bałem się, że do mojego auta pasować nie będą, tylko własnie do Nogaro, ale źle nie jest :naughty:

bym rzekł nawet że jest fpytkę:kox:

Opublikowano

Jakie kolory mają lusterka? bo jakoś nie pasują.

Opublikowano
  • Autor

Srebrny spray do felg firmy Boll :decayed: Bardzo zbliżony do satyny :wink:

Opublikowano
Coś wykombinuje z tymi rączkami na pewno :decayed:

Co do koloru, to bałem się, że do mojego auta pasować nie będą, tylko własnie do Nogaro, ale źle nie jest :naughty:

http://img215.imageshack.us/img215/9639/dsc4747c.jpg

ale koza

Opublikowano

Jest :kox:ale jak Ci się znudzą te niebieskie drzwi to daj znać :wink: chętnie przygarnę

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

Kle, kle, kle i koza na dodatek:tongue4:

Ale kółka fajne, tylko jakieś czernidło do opon by sie przydało :wink:

Opublikowano
  • Autor
Kle, kle, kle i koza na dodatek:tongue4:

Ale kółka fajne, tylko jakieś czernidło do opon by sie przydało :wink:

Specjalnie dla Ciebie umyłem dzisiaj opony

:decayed:

Opublikowano

I jak działo sie coś? czy sie opierdalamy na majówce hehe:decayed:

Opublikowano

On pewnie się opierdziela :decayed:

Ja już zmieniłem rozrząd i popychacze :naughty: Teraz ładnie cyka suczka :grin:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

wakacje01.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Trochę ruszyłem w temacie:

20120509475.jpg

20120509474.jpg

I jeden próg S4 zamontowany tak jak być powinien :decayed: Jutro druga strona :naughty:

---------- Post dopisany 10-05-2012 at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2012 at 22:09 ----------

Doszły w końcu liftowe ślizgi zderzaka eS :naughty:

20120510476.jpg

20120510478.jpg

---------- Post dopisany 11-05-2012 at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2012 at 22:27 ----------

:naughty:

p1250103.jpg

Progi leżały prawie rok na strychu i się odkształciły :facepalm:

Ale cały dzień na słońcu w ten sposób i dochodzą do siebie :decayed:p1250104.jpg

Opublikowano
Trochę ruszyłem w temacie:

http://img29.imageshack.us/img29/9033/20120509475.jpg

http://img831.imageshack.us/img831/4199/20120509474.jpg

I jeden próg S4 zamontowany tak jak być powinien :decayed: Jutro druga strona :naughty:

---------- Post dopisany 10-05-2012 at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2012 at 22:09 ----------

Doszły w końcu liftowe ślizgi zderzaka eS :naughty:

http://img407.imageshack.us/img407/2600/20120510476.jpg

http://img689.imageshack.us/img689/8707/20120510478.jpg

---------- Post dopisany 11-05-2012 at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2012 at 22:27 ----------

:naughty:

http://img829.imageshack.us/img829/5949/p1250103.jpg

Progi leżały prawie rok na strychu i się odkształciły :facepalm:

Ale cały dzień na słońcu w ten sposób i dochodzą do siebie :decayed:http://img337.imageshack.us/img337/2742/p1250104.jpg

Pięknie.:thumbup1:

Dobra fota:kox:

p1250103.jpg

Opublikowano

prze:kox:

Opublikowano
  • Autor

Prosto z placu boju :naughty:

p1250106.jpg

p1250108.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.