Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to jest i czemu tak brzydko wisi?


Strahd

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to jest dokładnie to co Murzyn, mówi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niczym nie grozi ale jak będziesz miał jakieś wycieki to sobie kostki pod domem niezaciapiesz

A tu masz coś takiego

http://www.allegro.pl/item112780290_oslona_silnika_audi_a4_vw_passat_b5.html

http://www.allegro.pl/item111711788_oslona_silnika_volkswagen_passat_b5_b6_audi_a4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko troche bardziej szumi przy wiekszych predkosciach w TDI slychac bardziej klekot...

pozatym plyta zabezpiecza elementy podwozia (skrzynia,silnik, troche ukladu wydechowego (heh cos z klimy tez tam jest) przed uszkodzeniem. mozesz gdzies przytrzec, uderzyc itd i zamiast uszkodzic plyte mozesz cos bardziej cennego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zamiast uszkodzic plyte mozesz cos bardziej cennego.

No i silniczek będzie czystszy bo wszelkiego rodzaju kałuże nie będą Ci chlapać pod maską ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo cierpi kompresor klimy majac vw golfa 4 jezdzac bez oslony wlasnie uszkodzilem ten element przez pernametnie lejaca sie wode i sol na sprezarke skorodowal walek z klinem i sie ukrecil :cry: Wiec polecam zalozyc oslone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wlasnie musze swoja jakos wyremontowac...cala poobrywana itd...skleic sie tego nie da (tak jak kleja zderzaki)bo struktura materialu jest jakas dziwna...heh wrzuce foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wlasnie musze swoja jakos wyremontowac...cala poobrywana itd...skleic sie tego nie da (tak jak kleja zderzaki)bo struktura materialu jest jakas dziwna...heh wrzuce foty.

Ja swoją ponitowałem blaszkami z OBI :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie gdzie poza ASO można nabyć te kołki mocujące osłonę??? czy może lepiej przerobić na mocowanie śruba-nakrętka... ja chyba nie do konca dokreciłem i już jedna poszla się ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wlasnie musze swoja jakos wyremontowac...cala poobrywana itd...skleic sie tego nie da (tak jak kleja zderzaki)bo struktura materialu jest jakas dziwna...heh wrzuce foty.

Wszystko da się skleić. Mój wujo zajmuje się spawaniem tworzyw sztucznych i mówi że wszystkie plastiki się da pospawać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam podrób i niektórych z allego. Z moich doświadczeń-mają cienki plastyk bez wzmocnien w postaci jakich włókien jak w oryginale. Skutkuje to tym, ze latem jest ok, ale zimą te plastyk namarza i się robi bardzo kruchy, łatwo pęka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...