Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spot Leszno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rafał a ty wiesz moze co sie dzieje z kolega z jerki? bo jak wyjechal na wakacje czy cos tak go juz pol roku nie widzialem i na forum sie nie pojawia..

Opublikowano

to jak jest jutro ten zlot i o której godzinie jak jest ?

Opublikowano

no robimy.. ja na 80 % przyjade.. moge wziasc vaga jak ktos potrzebuje...

Opublikowano

19tnasta pod tesco :D i nie pomylscie sie z obi :D zebyscie nie szukali :D od glownego wejscia mozna nas znales chyba ze miejsc nie bedzie

Opublikowano

Ja sie nie wyrobie na 19sta raczej:/

Opublikowano

ja będę na 100% popatrzę co tam macie ciekawego

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ----------

znajomy ma s4 i się pyta czy tez może wstąpić ??

Opublikowano
ja będę na 100% popatrzę co tam macie ciekawego

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ----------

znajomy ma s4 i się pyta czy tez może wstąpić ??

Pewnie ! :decayed: Będę 100%

Opublikowano

a na ktora sie wyrobisz kolego hmm? pamiętajcie ze zimno na dworze :D wiec kalesony obowiązkowo :grin:

Opublikowano

Bede cisnal z poznania do 19. 30 bede:)

Pewnie niech ta S4 wpada:))

Opublikowano

no to zrobimy o 19.15 i bedzie w sam raz :) nie bedziemy dlugo czekac :D co WY na to chlopaki?

Opublikowano
rafał a ty wiesz moze co sie dzieje z kolega z jerki? bo jak wyjechal na wakacje czy cos tak go juz pol roku nie widzialem i na forum sie nie pojawia..

niestety nie wiem co się dzieje że przestał sie udzielać na forum. może auto sprzedał

---------- Post dopisany at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ----------

no to zrobimy o 19.15 i bedzie w sam raz :) nie bedziemy dlugo czekac :D co WY na to chlopaki?

jak dla mnie trochę późno ale postaram się przyjechać.

Grzegorz jak to nie problem to przyślij mi swój numer tel (może być na priw ) żebym mógł się z wami skontaktować jak bym nie mógł trafić

Opublikowano

Ja i tak będę na 19'nastą :wink:

rafalw80, masz mój w razie jakby Grzesiu nie dal 667 83 83 64

Opublikowano

masz rafał raczej nie bedzie spamu :Dod innych a numer sie przyda najwyzej usune potem wiadomosc i bedzie ok 669214927

Opublikowano

Dojade na 19sta myśle..

Moze pod Praktikerem sie spotkamy? Przy okazji bym tam zachaczyl:D

Opublikowano

numery zapisane :good: postaram sie być

Opublikowano
no robimy.. ja na 80 % przyjade.. moge wziasc vaga jak ktos potrzebuje...

no mozesz wziasc, zawsze sie może przydac;)

Opublikowano

na moje to przy Praktikerze miejsca nie będzie jak kino otwarli to w niedziele tam miejsca nie ma

Opublikowano

dokladnie dopiero po 21 moze bedzie miejsce tam

Opublikowano

ok to obibok

Jakis podziemny trzeba ogarnac;)

Opublikowano

haha chyba wykopac bo w lesznie nie ma :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.