Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spot Leszno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy organizowane są jakieś spociki na Lesznie? Czy umarło i wyjazdy zostały?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mogę wpaść na jakiś spociszon jak ktoś by był chętny :tonguemad:

Opublikowano

20.12 zapowiada się dość duży w Poznaniu.

Edytowane przez dawidg2

Opublikowano

Hmm jak mi moja druga połowa nic nie wymyśli (źona) to się wybiorę aby na którą godz i gdzie ?

Opublikowano

Właśnie gdzie spot w Poznaniu i o której?

Opublikowano

godz 17 w king cross na -2 poziomie

Opublikowano

godz 17 w king cross na -2 poziomie

Witam.

Zapraszamy parking zielony.[emoji6]

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Spot Leszno!

13-02-2016 przyszła sobota kto sie pisze? Godzina do ustalenia wstępnie 16/17?

Opublikowano

Pomyślę. Proszę o info czy coś będzie na tel. Nr niżej

Spot Leszno!

13-02-2016 przyszła sobota kto sie pisze? Godzina do ustalenia wstępnie 16/17?

Jedziemy do Krotoszyn??
Opublikowano

Pomyślę. Proszę o info czy coś będzie na tel. Nr niżej

Spot Leszno!

13-02-2016 przyszła sobota kto sie pisze? Godzina do ustalenia wstępnie 16/17?

Jedziemy do Krotoszyn??

Forum przez pół dnia mi sie nie chciał załadować nie wiem czemu.. Spot w lesznie nie wypalił brak chętnych ;)

Pozostają leszczyńskie manewry co pierwsza niedziele każdego miesiąca..;) wtedy grubo ponad 80 aut :P

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Siemka.

Szukam kogoś kto zna sprzedawcę ze Wschowy lub ewentualnie mógłby podjechać i obejrzeć komplet foteli.

Z Górnego Sląska mam kawałek, a wiem, że różne opinie o tym sprzedawcy się przewijają.

Link do foteli i sprzedawcy http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-fotele-recaro-skora-alcantara-bdb-i6626038745.html

Opublikowano

Siemka.

Szukam kogoś kto zna sprzedawcę ze Wschowy lub ewentualnie mógłby podjechać i obejrzeć komplet foteli.

Z Górnego Sląska mam kawałek, a wiem, że różne opinie o tym sprzedawcy się przewijają.

Link do foteli i sprzedawcy http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-fotele-recaro-skora-alcantara-bdb-i6626038745.html

He he, a jakie to opinie :grin: Z komentarzy na allegro to by można było komedię napisać :decayed:

Pomyślę. Proszę o info czy coś będzie na tel. Nr niżej

Spot Leszno!

13-02-2016 przyszła sobota kto sie pisze? Godzina do ustalenia wstępnie 16/17?

Jedziemy do Krotoszyn??

Forum przez pół dnia mi sie nie chciał załadować nie wiem czemu.. Spot w lesznie nie wypalił brak chętnych ;)

Pozostają leszczyńskie manewry co pierwsza niedziele każdego miesiąca.. ;) wtedy grubo ponad 80 aut :P

A był ktoś z forum ostatnio? Byłem, przejechałem dwa razy w około, ale nikogo znajomego nie widziałem.

Opublikowano

Ostatnio byłem na motopasterce i też nie spotkałem nikogo z forum

Opublikowano

Przeważnie o godz 19.

Opublikowano

A 01.01.17 też jest zlot? W końcu pierwsza niedziela miesiąca.

Opublikowano

A 01.01.17 też jest zlot? W końcu pierwsza niedziela miesiąca.

Jest fanpage na Fb. LeszczyńskieManewry

Nie zdziwiłbym sie..;)

Opublikowano

Wiem, ale nie tam info na ten temat.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

witam wszystkich 
bardzo dawno mnie tu nie było :) ale jak ktoś będzie chętny się zobaczyć to się piszę 

fajnie byłoby zobaczyć kogoś z początków Spotów w Lesznie :) Pozdrawiam

Opublikowano
11 godzin temu, greg24 napisał:

witam wszystkich 
bardzo dawno mnie tu nie było :) ale jak ktoś będzie chętny się zobaczyć to się piszę 

fajnie byłoby zobaczyć kogoś z początków Spotów w Lesznie :) Pozdrawiam

Zapomnij. Umarlo. Na Leszczynskie Manewry mozna przyjechac co najwyzej ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

kto z kolegow ma vcds w Lesznie?

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.