Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM


tolek85

Rekomendowane odpowiedzi

idą święta, bebok dostał mały prezent:

f54cb13ca6f682fbmed.jpg

BT w wersji Q

:good: Kiedy będziesz go uruchamiał? :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jak do mnie przbędzie. Chyba że znowu chce jak seves zbierać połamane zaczepy od plastików :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jak do mnie przbędzie. Chyba że znowu chce jak seves zbierać połamane zaczepy od plastików :decayed::naughty:

To może zrobimy grupowe rezanie BT w wresji Q u siemiana... Bo u mnie leży już z pół roku... :gwizdanie: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akjam, w zasadzie, to mam kable P&P tylko wyjmaków do RNS`a nie mam. Jak skołuje na wtorek, to na spocie można to uruchomić ;) Siemian, kurcze, jakoś nie potrafię się do Ciebie wybrać. Cały czas w schowku moduł do kierki Q wożę ;)

Ty, albo może bym jutro podjechał to by się kiekrę zrobiło i BT? :mysli:

Kabel do BT mam taki, że już jest pod SDS`a. [br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 21:59_________________________________________________Akjam, z tego co wiem, to jutro do czakiego się wybierasz, prawda to? :mysli:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akjam, w zasadzie, to mam kable P&P tylko wyjmaków do RNS`a nie mam. Jak skołuje na wtorek, to na spocie można to uruchomić ;) Siemian, kurcze, jakoś nie potrafię się do Ciebie wybrać. Cały czas w schowku moduł do kierki Q wożę ;)

Ty, albo może bym jutro podjechał to by się kiekrę zrobiło i BT? :mysli:

Kabel do BT mam taki, że już jest pod SDS`a. [br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 21:59_________________________________________________Akjam, z tego co wiem, to jutro do czakiego się wybierasz, prawda to? :mysli:;)

Nic o tym nie wiem... :naughty: Ja też niby mam P&P ale podobno trzeba coś podlutować... :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydawało, że po bose miałeś podjechać, ale może źle zrozumiałem czakiego, że to w pon.

Co do lutowania, to ponoć nic nie trzeba, więc już sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Co do lutowania, to ponoć nic nie trzeba, więc już sam nie wiem.

No ja też nie wiem i tak już ten BT jest w moim wozie od ponad pół roku a kabelek wożę w bagażniku. :decayed: Co masz za kabelek? Gdzie kupowałeś? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tolek ogólnie u mnie średnio z czasem bo przed swietami mam gorący okres w pracy. Ale wieczorkiem zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabelek od czakiego, zresztą jak wszystko, a on ma go podobno z naviservice. Gdyby nie wyjmaki do RNS`a, to bym już coś tam popróbował podłączyć :kox:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 22:12_________________________________________________

tolek ogólnie u mnie średnio z czasem bo przed swietami mam gorący okres w pracy. Ale wieczorkiem zapraszam :)

ja po pracy muszę załatwić jedną sprawę, więc okł 17 bym mógł wyjechac z kato, więc, okł 18.30 bym mógł być u Ciebie. Może być? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabelek od czakiego, zresztą jak wszystko, a on ma go podobno z naviservice. Gdyby nie wyjmaki do RNS`a, to bym już coś tam popróbował podłączyć :kox:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 22:12_________________________________________________

tolek ogólnie u mnie średnio z czasem bo przed swietami mam gorący okres w pracy. Ale wieczorkiem zapraszam :)

ja po pracy muszę załatwić jedną sprawę, więc okł 17 bym mógł wyjechac z kato, więc, okł 18.30 bym mógł być u Ciebie. Może być? :mysli:

Ja też? :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian, więc jak ;> akjam, jedziemy razem w konwoju, czy spotykamy się na parkingu u Siemiana? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian, więc jak ;> akjam, jedziemy razem w konwoju, czy spotykamy się na parkingu u Siemiana? :D

:gwizdanie:

Czekamy na info od siemiana i w kontakcie. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabelek od czakiego, zresztą jak wszystko, a on ma go podobno z naviservice. Gdyby nie wyjmaki do RNS`a, to bym już coś tam popróbował podłączyć :kox:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 22:12_________________________________________________

tolek ogólnie u mnie średnio z czasem bo przed swietami mam gorący okres w pracy. Ale wieczorkiem zapraszam :)

ja po pracy muszę załatwić jedną sprawę, więc okł 17 bym mógł wyjechac z kato, więc, okł 18.30 bym mógł być u Ciebie. Może być? :mysli:

jutro wam dam znać :) Tolek bede dzwonił do Ciebie ok 13.[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 22:55_________________________________________________Toel widziałeś jaki Seves ma fajny prawy spryskiwacz reflektora?. Chyba zmniejszanie wagi pojazdu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

sevesspr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem, że nie działa, teraz wiemy, jaka jest tego przyczyna. Furkę trzeba troszeczkę odpicować, i będzie bardzo miło :gwizdanie:

ps, u mnie dolulik BT śmiga elegancko, RNS`E widzi już mi tel, tylko w HTC jest tak głupio, że pomio załączonego BT cały czas w telefonie, jak wchodzę do auta to muszę wejść w opcje BT i wtedy mi wykrya tel. Jak nie wejdę w opcje telefonu, to mi nie aktywuję się on sam. dziwne...[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 21:07_________________________________________________aha! i SDS mi szprecha po szwabsku!! nie widzę opcji, żeby zmienić language, idzie to zmienić z poziomu navi, czy trzeba jakoś soft rezać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...