Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

witam-zakończylem podłanczanie lampek drzwi-przód pali.z tyłu wyrzuciłem korby dałem ori instalacje.pozostala inst mam wyprowadzoną muszę jednak zmienić modul komf z CC na BR.jak organizacyjnie to ugryść ,aby nie stracić funkcji komf jakie mam na CC no i przenieść je na BR.DZIĘKI BR będę miał elekt z tyłu i pelny pakiet oświetlenie czego nie było w CC.CZY MOGĘ odłączyć komfort CC wraz zniepotrzebnymi pinami i wpiąć komfort BR wpinając w niego-uzbrajając odpowiednimi pinami z elekt szyb tylnch i oświetlenia nóg-chodzi mi żebym nie narozrabiał w elektryce.[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 22:52_________________________________________________jak na razie wszystko idzie i wygląda ok ,a to dzięki poradą z forum-nie cukrzę ale dobrze jest chłonąć wiedzę dla samej PRZYJEMNOŚCI :)-no i teraz żeby odpaliło :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nic się nie stanie jak podłączysz wtyki tak jak teraz są - możliwe, że potrzebny będzie VAG (poprawienie kodowania oraz adaptacji - nie znasz konfiguracji auta z jakiego został wyciągnięty BR).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0 959 433 CK brak alarmu , 2 szyby elektryczne przod tyl korby , brak podswietlenia nog[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 12:45_________________________________________________Nie zdazylem wejsc w adaptacje bo mi komp padl :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0 959 433 CK brak alarmu , 2 szyby elektryczne przod tyl korby , brak podswietlenia nog[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 12:45_________________________________________________Nie zdazylem wejsc w adaptacje bo mi komp padl :confused4:

Dzięki Grzesiu :good:

CK powinien przyjąć 0 i 1 na Ch61 - jak będziesz miał jeszcze kiedyś okazję się do niego podpiąć, zweryfikuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat kupil b6 1.8t z tego co pamietam to modul BD (dzisiaj sprawdze). Problem jest taki, ze nie dzialaja szyby, lusterka. Tak jak by komfort nie dzialal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat kupil b6 1.8t z tego co pamietam to modul BD (dzisiaj sprawdze). Problem jest taki, ze nie dzialaja szyby, lusterka. Tak jak by komfort nie dzialal

BD już mamy obcykany - to full wersja dla B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn sorry, zle sformulowalem pytanie :P Chodzilo mi o to, co moze byc przyczyna niedzialajacych szyb i lusterek. BD jest od nowosci chyba, dzis podjade z laptopem i sprawdze co piszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn sorry, zle sformulowalem pytanie :P Chodzilo mi o to, co moze byc przyczyna niedzialajacych szyb i lusterek. BD jest od nowosci chyba, dzis podjade z laptopem i sprawdze co piszczy

Zakodujcie go od nowa - może ma "64" wyłączone. No i zerknij czy jakieś błędy są w buforze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Grzesiu :good:

CK powinien przyjąć 0 i 1 na Ch61 - jak będziesz miał jeszcze kiedyś okazję się do niego podpiąć, zweryfikuj ;)

Pykala mi bateryjka i nie zdazylem :kwasny: akurat robilem kodowanie przy RNS E w A4 B7 2008 i tak sobie przypomnialem :kox: Bedzie czas to dam znac czy przyjmie w tym kanale 0 i 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..u mnie kanał 12 ERROR

A ktorego masz VAGA ? Ponoc w tym kanale mozesz sobie zmienic ilosc mrugniec w kierunkach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

numer sterownika: 8E0 959 433 AR

alarmu brak

szyby przód elektryka, tył korby

centralny 433

jeśli przez pakiet oświetlenie rozumie się tylko oświetlenie nóg: to brak; ale czerwone lampki w drzwiach oraz oświetlenie tylnego siedzenia posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku Modul komfortu w adaptacjach 10 kanal 12 wchodziles tam :mysli: co to zmienia

Jutro zerknę - dziś już padam na r... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w mojej b6 siedzi AD w opisie na poczatku posta opisany jako obslugujacy szyby elektryczne tyl.W moim przypadku dzialaja jeszcze lampki w drzwiach i przestrzeni nog.Pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhu2 - jeśli możesz, potwierdź to testem kodowania kanału 61 (wartości od 0 do 3 - sprawdź które sterownik przyjmie = poprawnie zapisze w pamięci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam moduł z końcówką AR , szyby z tyłu na korby ale według podwieszonego posta obsługuje także szyby w elektryce :

"Centralny zamek (wersja II* – od lipca 2002, od VIN 8E*3*100001)

8E0 959 433 AR - 433MHz, elektryczne szyby z tyłu (lub korby)."

Pytanie czy ten moduł obsłuży szyby w elektryce z tyłu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi, że jak otwieram z kluczyka auto to wszystko OK. A potem jak rusze to się zamyka samo (powyżej 15km/h) i później jak chcę otworzyć, żeby kogoś wpuścić to guzik od kierowcy nie otwiera drzwi tylnych lewych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...