Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

...hm człowiek uczy sie cale życie :rolleyes:

w sobote ma Adas do mnie podleciec to zobaczymy co tam u niego piszczy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rozpisałem sobie kiedyś wszystkie piny w module - co jest od czego i gdzie leci. Przygotuję jakieś opracowanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże jaki ja jeszcze głupi jestem ;( uświadomiłem sobie to po dokładnym przeczytaniu tego tematu :wallbash: :wallbash:

Bart-s szkoda, że nie mieszkasz troszkę bliżej :confused4: chętnie skorzystałbym czasem z Twojej zaj.....tej wiedzy :cool1: :cool1:

Jeżdżę :audi: a w sumie nie wiem co w nim siedzi ;( ;( masakra jakaś :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wczesniej dobrze myślałem teraz mam pewne potwierdzenie.

Mam sterownik 8E0 959 433 BP

Audi B7 2006r oznaczenie modułu BP

-El przód

-korby tył

-Brak oświetlenia (drzwi i nogi) ( 2 szybki dojdą a podswietlanie też tylko prawdopodobnie moduł do wymiany ?)

kodowanie miałem było 6992 ->zmienione na 3828 ale moim zdaniem coś jest nie tak nie wszystko działa i nie wiem skąd taka wartość 6992

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże jaki ja jeszcze głupi jestem ;( uświadomiłem sobie to po dokładnym przeczytaniu tego tematu :wallbash: :wallbash:

Bart-s szkoda, że nie mieszkasz troszkę bliżej :confused4: chętnie skorzystałbym czasem z Twojej zaj.....tej wiedzy :cool1: :cool1:

Jeżdżę :audi: a w sumie nie wiem co w nim siedzi ;( ;( masakra jakaś :wallbash: :wallbash:

Mariusz - a ja z chęcią bym pomógł :) BTW - zaajjebisty avatar :decayed:

Czyli wczesniej dobrze myślałem teraz mam pewne potwierdzenie.

Mam sterownik 8E0 959 433 BP

Audi B7 2006r oznaczenie modułu BP

-El przód

-korby tył

-Brak oświetlenia (drzwi i nogi) ( 2 szybki dojdą a podswietlanie też tylko prawdopodobnie moduł do wymiany ?)

kodowanie miałem było 6992 ->zmienione na 3828 ale moim zdaniem coś jest nie tak nie wszystko działa i nie wiem skąd taka wartość 6992

Kodowanie jakoś źle dobrałeś - dołóż 4096 (to powinno mieć każde auto). Potwierdzam - jeśli chcesz odpalić pakiet oświetlenie w sposób fabryczny, trzeba poszukać odpowiedniego modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie analizuje jakie powinno być poprawne ;] Prawda Bart-s(podpowiesz mi w dziale MCE?) obcykany jest czapka z głowy :hi: a nad MK pomyśle też jak będę dokładał szybki to i pakiet oświetlenia do boczków trafi ( bo leży już). Musi być jak fabryka przewidziała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecę obejrzeć jakiś film - za 2h wrócę i ogarnę tematy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mój Moduł komfortu to 8E0 959 433 AE.

Kodowanie było 06720, teraz jest 06772.

4 X elektryczne szyby,pakietu oświetlenia nie ma, świecą się jedynie czerwone lampki w boczkach drzwi.

Przy próbie zmiany adaptacji w kanale 61 - brak możliwości zapisu. Testowałem Vagiem 311.2n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego - brak możliwości zapisu na kanale 61 jest spowodowany ograniczonymi możliwościami 311.2 (trzeba by to łyknąć nowszym fejsem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro działa Ci centralny zamek - powinno też działać otwieranie bagażnika. Funkcji przycisków nie programuje się osobno...

Po prostu przytrzymaj dłużej (kilka sekund) przycisk zwolnienia blokady bagażnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedzi moduł 8E0 959 433 BC, kodowanie 07018, fabryczny alarm cztery elektryczne szyby, żadnych lampek w drzwiach ani na nogi.

Po dołożeniu lampek nie musiałem zmieniać kodowania, moduł już był zakodowany pod pakiet oświetlenia. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedzi moduł 8E0 959 433 BC, kodowanie 07018, fabryczny alarm cztery elektryczne szyby, żadnych lampek w drzwiach ani na nogi.

Po dołożeniu lampek nie musiałem zmieniać kodowania, moduł już był zakodowany pod pakiet oświetlenia. :>

..ludzie to mają szczęście :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedzi moduł 8E0 959 433 BC, kodowanie 07018, fabryczny alarm cztery elektryczne szyby, żadnych lampek w drzwiach ani na nogi.

Po dołożeniu lampek nie musiałem zmieniać kodowania, moduł już był zakodowany pod pakiet oświetlenia. :>

..ludzie to mają szczęście :tongue4:

może ktoś ten pakiet sprzedał osobno :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dołożeniu lampek nie musiałem zmieniać kodowania, moduł już był zakodowany pod pakiet oświetlenia. :>

Dołożyłeś wszystkie lampki czy tylko te w drzwiach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...