Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nie działa centralny z tyłu to podejrzewam że ktoś przed Tobą zmienił moduł.

Oczywiście mówić o zmianie kodowania miałem na myśli zmianę adaptacji w kanale 61. Jeśli ustawisz na 1 i nie przyjmie lub centralny z tyłu nie będzie nadal działał to znaczy że opis z pierwszego postu się zgadza. Będziesz Musiał zmienić moduł albo dołożyć elektrykę na tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skoro nie działa centralny z tyłu to podejrzewam że ktoś przed Tobą zmienił moduł.

Oczywiście mówić o zmianie kodowania miałem na myśli zmianę adaptacji w kanale 61. Jeśli ustawisz na 1 i nie przyjmie lub centralny z tyłu nie będzie nadal działał to znaczy że opis z pierwszego postu się zgadza. Będziesz Musiał zmienić moduł albo dołożyć elektrykę na tył.

Dosłownie wyprzedziłeś fakty, próbowałem przed chwilą zaadaptować w kanale 61 opcję 1 (docelowo jest zero, szyby tył w prądzie, co jest oczywiste w przypadku tego sterownika) i ... error no chyba że do adaptacji w komforcie potrzebny jest login

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi gdzie jest schowany modul bo nie mam nikogo narazie z komputerem zeby podlaczyc i sprawdzic jaki mam, duzo jest toboty?

ale napisze ze mam z przodu podswietlane kratki,4 szyby elektryczne. Nie mam za to klamek podswietlanych,oswietlenie w drzwiach i pod nogami, moje pytanie

czy jak wymienie wiazki w drzwiach to bede mial oswietlenie +podswietlane klamki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się do niego dostać bez odkręcania fotela kierowcy (bo jest pod dywanikiem przed fotelem kierowcy) ale bardzo inwazyjny to sposób bo mało miejsca jest, zdejmujesz osłone progu wewnętrzną, podstopnice i możesz próbować odchylać dywanik jak mocno potrafisz albo fotel odkręcasz i wtedy łatwiej.

Co do mojego modułu, jak najszybciej sprawdzę czy podmieniony został moduł czy drzwi? Nie mam bezpiecznika 23 a wiązki w drzwi tył mają tylko kostkę w zamek centralki, kostkę do czerwonej lakpki i głośnika lecz kostka doprowadzająca ma jeszcze dodatkowo dwa kable, od razu też powiem, że inne kolory kabli w kostce doprowadzającej i inne w kostce drzwi ale u znajomego jest to samo, też inne kolory przed a inne za

Edytowane przez ganjaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi gdzie jest schowany modul bo nie mam nikogo narazie z komputerem zeby podlaczyc i sprawdzic jaki mam, duzo jest toboty?

ale napisze ze mam z przodu podswietlane kratki,4 szyby elektryczne. Nie mam za to klamek podswietlanych,oswietlenie w drzwiach i pod nogami, moje pytanie

czy jak wymienie wiazki w drzwiach to bede mial oswietlenie +podswietlane klamki?

moduł komfortu masz po nogami kierowcy, trzeba rozebrać lewy słupek i lewy próg i podnieść wykładzinę aby się do niego dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki zajme sie tym jutro a co do wiazek w drzwiach wystarczy ze wymienie wiazki w bede mial podswietlenie klamek i swiatelka w drzwiach? mam z tylu elektryczne szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy dołożyć dwa kabelki i dokupić lampki

ja kupilem orginalne wiazki i klamki podswietlane. dzieki za info

Powiedzcie mi robic cala dokumentacje jak to sie robi?

wystarczy dołożyć dwa kabelki i dokupić lampki

ja kupilem orginalne wiazki i klamki podswietlane. dzieki za info

Powiedzcie mi robic cala dokumentacje jak to sie robi?

a co jest jak bede chcial oswietlenie nog w srodku? zastanawialem sie czy nie dolozyc szyberdachu czy to ma cos wspolnego ze soba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam moduł komfortu koncówka BP tyl korby. chcialbym dolozyc swiatlo w drzwi przod i tyl bede mial wiazki z lampkami. gdzie to wszystko połączyc by swiecilo.

musze te dwa przewody prowadzic do MK z tyłu czy jak mam to połaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz o tym odpowiedni temat w warsztacie. Poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam nr modułu 8E0 959 433 CD - 433MHz, elektryczne szyby z tyłu.

El szyby tył mam, jakaś dioda u góry tapicerki drzwi jest (aczkolwiek jeśli alarm to niby ten moduł go nie obsługuje? ) domykanie szyb z pilota nie działa, lampki w drzwiach mam ale nie świecą...

da się jakoś przeprogramować czy trzeba cąły moduł kupować inny by np domykanie szyb działało itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dioda jest w każdym A4 b6/b7 niezależnie czy alarm jest czy nie. Domykanie szyb z pilota będzie działać po przyuczeniu szyb. Jeśli to nie pomoże to patrz pierwszy wątek - odpowiednia adaptacja w kanale 62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie auta miałem zniszczoną syrenę alarmu. Kupiłem oryginalną działającą, ale okazała się bardzo cicha. Została sprawdzona przez elektryka - wszystko w idealnym stanie. Zachodzę w głowę co może być tego przyczyną? Dodam, że auto pochodzi z Niemiec. Zastanawiam się czy nie jest to kwestia związana z kodowaniem, być może głośności alarmu na Niemcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie mam modul komfortu 8E0 959 433 AR - 433MHz, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).

czy jak zmienie na modul ktorys z podanych nizejbedzie wszytsko dzialac ? czy beda ze soba kompatybilne ?

8E0 959 433 AT

8E0 959 433 BA
8E0 959 433 BB
8E0 959 433 BC
8E0 959 433 BD

Edytowane przez kasia_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko trzeba go później odpowiednio zakodować

Poza BB inne Hz

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli opis sterowników jest dokładny i masz z tyłu korby to może być problem lepiej szukaj BD, a jeśli masz wszystkie szyby w elektryce możesz spokojnie zmieniać


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyby z tylu zrobilem elektryczne i jest tez lampka biala i czerwona i podswietlane klamki i wszytsko dzialalo na module z koncowka AR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To możesz śmiało brać, będzie hulał. Możesz wtedy dołożyć oświetlenie nóg i alarm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...