Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko które to piny etc.? :( Jak się podepnę pod lampki to CLH się nie będzie załączał za każdym razem jak załączą się lampki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z lampkami to był tylko przykład, poszukam może znajdę schematy, dzis nie obiecuje raczej jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko , niechce zakłdac nowego tem wiec zapytam tutaj , mianowicie chodzi mi oto ze moja audiczka zamyka sie sama po 2 min czy to normalne czy nie czy cos sie popierniczyło z elektyka drzwi ??

zamknij pilotem, następnie otwórz kluczykiem w zamku tyle ze przy otwarciu przytrzymaj kluczyk w zamku przez 15s. jeśli to nie pomoże to pozostaje Ci tylko kodowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z lampkami to był tylko przykład, poszukam może znajdę schematy, dzis nie obiecuje raczej jutro

Będę wdzieczny :) niestety ten kabel co wszyscy piszą u mnie sie nie sprawdza. W module DRL/CLH sa opcje wyzwolenia clh po 1 impulsie ale np także po 2,3,4. Dodatkowo było jeszcze coś w style niskiego napiecia i wysokiego ale probowalem na wszystkich opcjaxh i po prostu ten kabel zolto-czerwony nie dziala z podlaczeniem do clh :(

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z lampkami to był tylko przykład, poszukam może znajdę schematy, dzis nie obiecuje raczej jutro

Będę wdzieczny :) niestety ten kabel co wszyscy piszą u mnie sie nie sprawdza. W module DRL/CLH sa opcje wyzwolenia clh po 1 impulsie ale np także po 2,3,4. Dodatkowo było jeszcze coś w style niskiego napiecia i wysokiego ale probowalem na wszystkich opcjaxh i po prostu ten kabel zolto-czerwony nie dziala z podlaczeniem do clh :(

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

niestety nie pomogę nie mam tego schematu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chce w stronę pasażera wstawić podświetlaną klamkę z wersji USA czyli sterowaniem otwierania u zamykania zamkiem. Rzecz w tym, że nie bardzo wiem jak podłączyć sterowanie zamka pod panel. W drzwiach kierowcy wiadomo jest wiązka z kostkà i wszystko gładko p&p. Strona pasażera nie ma wyprowadzenia na panel sterowania zamkiem. Jakieś pomysły co zrobić, ewentualnie odesłanie na forum choć nigdzie nie mogę tego znaleźć. Pomóżcie koledzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , mam moduł 8E0 959 433 BD - czy on obsługuje podświetlanie nawiewów ? Jak tak to gdzie szukać przyczyny , że nie świeca ? Mam podświetlanie nóg , po dwie lampki w drzwiach , podświetlanie klamek... Ale tamto mi nie świeci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chce w stronę pasażera wstawić podświetlaną klamkę z wersji USA czyli sterowaniem otwierania u zamykania zamkiem. Rzecz w tym, że nie bardzo wiem jak podłączyć sterowanie zamka pod panel. W drzwiach kierowcy wiadomo jest wiązka z kostkà i wszystko gładko p&p. Strona pasażera nie ma wyprowadzenia na panel sterowania zamkiem. Jakieś pomysły co zrobić, ewentualnie odesłanie na forum choć nigdzie nie mogę tego znaleźć. Pomóżcie koledzy...

kupujesz klamkę z wiązka podłączenie p&p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , mam moduł 8E0 959 433 BD - czy on obsługuje podświetlanie nawiewów ? Jak tak to gdzie szukać przyczyny , że nie świeca ? Mam podświetlanie nóg , po dwie lampki w drzwiach , podświetlanie klamek... Ale tamto mi nie świeci..

Może po prostu nie masz tam lampek. Komfort nie ma znaczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chce w stronę pasażera wstawić podświetlaną klamkę z wersji USA czyli sterowaniem otwierania u zamykania zamkiem. Rzecz w tym, że nie bardzo wiem jak podłączyć sterowanie zamka pod panel. W drzwiach kierowcy wiadomo jest wiązka z kostkà i wszystko gładko p&p. Strona pasażera nie ma wyprowadzenia na panel sterowania zamkiem. Jakieś pomysły co zrobić, ewentualnie odesłanie na forum choć nigdzie nie mogę tego znaleźć. Pomóżcie koledzy...

kupujesz klamkę z wiązka podłączenie p&p

Ok, ale gdzie idzie wiązka od klamki do p&p. Jesli podłączę klamkę kostką to druga strona musi iść w 32-pinową kostkę do sterownika. Jesli nabędę takowa wiązkę to musiałbym wywalić dotychczasowa z licht pakiet i wstawić tą-nonsens. Chyba, ze będę podpinał pod piny w 32-pinowej kostce tyle ze nie wiem które bo schematów brak. Poza tym jak panel od strony pasażera komunikuje sie z zamkiem, przez sterownik, dalej Can i sygnał zwrotny, czy jest złączony gdzieś pod konsolą ze stroną kierowcy. Kompletnie nie łapie.

A przy okazji moglbys podesłać zdjęcie jak ma wyglądać ta wiązka od klamki, żebym to mógł sobie poukładać w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wymieniasz całą wiązkę, albo dokładasz sporo pinów. Innej opcji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko idzie po can

wiązka wygląda prawie tak samo jak kierowcy lecz bez kostki do szyb i lusterek ewentualnie panela memo i alarmu

tak wiązka jest pod pakiet światło, czyli biała i czerwona lampka i podświetlane klamki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , mam moduł 8E0 959 433 BD - czy on obsługuje podświetlanie nawiewów ? Jak tak to gdzie szukać przyczyny , że nie świeca ? Mam podświetlanie nóg , po dwie lampki w drzwiach , podświetlanie klamek... Ale tamto mi nie świeci..

Może po prostu nie masz tam lampek. Komfort nie ma znaczenia.

Mam , bo po rozebraniu wiązki idą i po podłączeniu na krótko to świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wymieniasz całą wiązkę, albo dokładasz sporo pinów. Innej opcji nie ma.

To rozjaśniło mi sprawę. Kupić taka wiązkę jest strasznie cieżko. Chyba ze ktoś ma na zbyciu? Pozostaje wiec ręczne dłubanie z pinami. Kostka 32-pinowa ma sporo wolnego miejsca i przy okazji wyjaśniło sie dlaczego :-)))))))) jednak gdzie mógłbym znaleźć schemat jak to powinno być obsadzone pinami??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wymieniasz całą wiązkę, albo dokładasz sporo pinów. Innej opcji nie ma.

To rozjaśniło mi sprawę. Kupić taka wiązkę jest strasznie cieżko. Chyba ze ktoś ma na zbyciu? Pozostaje wiec ręczne dłubanie z pinami. Kostka 32-pinowa ma sporo wolnego miejsca i przy okazji wyjaśniło sie dlaczego :-)))))))) jednak gdzie mógłbym znaleźć schemat jak to powinno być obsadzone pinami??

Napisz do Piotrek81 on siedzi w Stanach to co ogarnie taką wiązkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co potrzeba? :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uderz w stół... :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...