Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Tak chodzi mi o tą czewona i biała w czerwonej mam odblask a biała zaslepiona. 

Nie posiadam elek tyl tylko sam przód to też tak da radę??

PozdrO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co ty kolego 

piszesz.Oryginalnie jest to sterowane właśnie modułem komfortu - obsługa licht pakietu-a to co ty proponujesz to jest droga na skróty w celu uniknięcia kosztów zakupu MK i wiązki

 

 

Tutaj masz cały opis co i jak

 

Edytowane przez salamon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, salamon napisał:

Co ty kolego 

piszesz.Oryginalnie jest to sterowane właśnie modułem komfortu - obsługa licht pakietu-a to co ty proponujesz to jest droga na skróty w celu uniknięcia kosztów zakupu MK i wiązki

 

 

Tutaj masz cały opis co i jak

To co napisałem jest prawidłowe a kolega nie napisał czy ma z tyłu korby czy elek. i tak w tym przypadku w drzwiach ale tylko z tyłu sterowanie oświetleniem przejmuje MK  

 

Edytowane przez Góral65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał że ma moduł 8E0959433CK więc korby z tyłu .To co napisałeś jest z pominięciem MK w drodze na skróty natomiast jeśli chce mieć oryginał wszystko idzie przez MK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie drzwi też?  jesteś pewien?

nawet w linku na schemacie w elek. szybach z tyłu zasilanie masz ze sterownika szyb a nie z MK

 

Edytowane przez Góral65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre:grin:, to napisz mi jeszcze jak są zasilane lampki w drzwiach przednich i tylnych przy elek. szybach z jakiej kostki MK i które piny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem sobie to wszystko posprawdzać i tak z przednimi drzwiami zwracam honor :hi:masz rację.Natomiast z reszta tak jak pokazuje schemat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak podłącze tak jak Góral65 napisał to będzie hulać???  Czy coś jeszcze będę potrzebował oprócz podłączenia pod piny?? 

Z góry dzięki za info :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dłubania masz.Ciepły garaż ,przewody lutownica,izolacja i cieszysz się nowym bajerem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz lubię robić a do tego koło autka ale chciałem się dowiedzieć dokładnie gdzie :-) boczki już ściągnąłem bo podpinalem podswietlenie dekorow tak ze skoczko tylko grzać w garażu i rozbierać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

8E0 959 433 AH - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oswietlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tylu.

8E0 959 433 AL – fabryczny alarm, 433MHz, korby

Wynika z tego AH jest bardziej funkcjonalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elmo814 napisał:

panowie czy  moduł AH  zastapi AL ?

nie jestem na 100% pewien ale  nie bardzo można moduł AL zastąpić AH nie ma w opisie korby i będzie waliło błędem, temat do sprawdzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną lepszym wydaje się AJ wczesniejszy tak jak pisze kolega Góral65 do sprawdzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2017 o 08:03, Góral65 napisał:

MK nie ma nic wspólnego z lampkami w drzwiach , trochę nie wyraźnie piszesz, jeśli masz na myśli lampki czerwoną i białą i masz wszystkie szyby elektryczne to z przodu zasilanie bierzesz ze sterownika drzwi pin 13 masa pin 21 kostka 32-pinowa z tyłu lampka biała zasilanie pin 2 kostka 16-pinowa brązowa lampka czerwona pin 2, masa wspólna pin nr 6 w tej samej wtyczce

witam wiec zrobilem jak napisal Góral65 do szarej kostki bez pinu w 13 narazie tylko by sprawdzic po podlaczeniu nie chodi mi wogole ani mrygnie cos moze nie tak zrobilem poradzi ktos??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...