Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Kaju, oj czuje ze zawitam do Ciebie szybciej niż mi sie wydaje :-))))))

Chce włożyć klamkę w wersji USA od strony pasażera. Potrzebna będzie wiązka która obsłuży mi panel zam./otw. zamkiem tak jak po stronie kierowcy, jednocześnie będzie miała podświetlenie klamki i lampki ostrzegania i wsiadania, oraz wejście na głośnik duzi i mały. . Czyli wszystko to co po stronie kierowcy tylko bez szyb, memo i alarmu. Dasz radę coś takiego spłodzić. Ewentualnie przerobić u mnie zeby nie dłubać całej wiązki tylko kostka w panel i obsadzić 32-pinową odpowiednimi pinami zeby zadziałało.

Edytowane przez jaguaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na miejscu zrobimy, na pw uderzaj z takimi sprawami :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na miejscu zrobimy, na pw uderzaj z takimi sprawami :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jasne, sorry ze zarzuciłem tu temat:-((()
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! Forumowicze proszę o pomoc, jutro mam do kupienia a4 b6, z defektem jakim jest padniety modul komfortu o numerze 8E0 959 433 AD, nie moge nigdzie znaleźć takiego, i stąd pytanie, jaki zamiennik kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam otoz problem ustalilem ze to wina modułu komfortu 8E0959433CR

wszystko jest ok lecz po otwarciu tylny drzwi fis dostaje głupawki :P

na fisie drzwi sb skaczą szybko -zamykaja i otwierają sie do połowy (mowa o fis wyświetlaczu), lampki w drzwiach wszystko jest ok

ustaliłem ze to moduł , po podmianie na AH jest ok lecz wtedy vag nie łaczy mi się z komfortem

czy możliwe że ktoś załozył moduł cr od np cabrio i jest kodowanie złe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się robi po instalacji elektryki szyb przed przekodowaniem... sprawdź adaptację na kanale 61 :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś moduł zamienił ;) hmm ktos poleci gdzie moge nabyc w miare rozsadnej cenie kabel do b7 , vdcs elite nie łaczy się z b7 a cdif nie ma podpowiedzi :) lub moze ktos z wasma na odsprzedanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem nowy moduł z takim samym numerem co stary moduł był . lecz niestety nie mogę zakodować pilota. Gdzie lezy problem ? Podłącze stary moduł to działa pilot , ale wtedy niestety działa mi podświetlanie przycisków i wszystkich lampel w aucie. Co mam zrobić aby zaczął działać pilot ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś sprawdzić poprawność mojego myślenia?

Mam a4b6 z 2003r i mam pakiet oświetlenia przestrzeni nóg, a nie mam fabrycznego alarmu i elektrycznych szyb z tyłu... i teraz dwa pytania:

1. czy to oznacza że mam jeden z dwóch wymienionych MK : 8EO 959 433 AT lub 8EO 959 433 BA??

2. czy bez wymiany MK dam radę dorzucić elektrykę szyb z tyłu?(pomijając inne elementy do tego potrzebne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał vag-a kolego i jeszcze umiał bym się nim posługiwać to na pewno nie prosiłbym o pomoc na forum :wink: myślałem, że drogą dedukcji idzie to rozszyfrować, ale jak nie to muszę uderzyć do kogoś z kompem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest druga opcja sprawdzenia... Wyciągasz fotel kierowcy, podpinasz osłony słupka B, podnosisz podłogę, i otwierasz schowaną tam puszkę. Odczytujesz numer i wiesz ;-)

tapatak napisał z hjułałej p8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest druga opcja sprawdzenia... Wyciągasz fotel kierowcy, podpinasz osłony słupka B, podnosisz podłogę, i otwierasz schowaną tam puszkę. Odczytujesz numer i wiesz ;-)

tapatak napisał z hjułałej p8

2 opcja jest przynajmniej darmowa;) dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest druga opcja sprawdzenia... Wyciągasz fotel kierowcy, podpinasz osłony słupka B, podnosisz podłogę, i otwierasz schowaną tam puszkę. Odczytujesz numer i wiesz ;-)

tapatak napisał z hjułałej p8

2 opcja jest przynajmniej darmowa;) dzieki

w 1 poscie jest link jak sie do niego dostac :)

http://a4-klub.pl/portal/a4-b6b7-instalacja-modulu-pamieci-ustawien-fotela-kierowcy-i-lusterek/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...