Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki macie przebieg w swoich Audicach???


sołtys85

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, kitekchrt napisał:

Natomiast niemożliwe jest sprzedanie tego auta za uczciwe pieniądze. Paradoks. 

Zależy co dla kogo znaczy "uczciwe pieniądze"... Ile byś za takie auto wołał? Z jednej strony rozumiem że tylko 130 tys przebiegu ale z drugiej strony auto już ma 15 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce na

28 minut temu, Falcone napisał:

Zależy co dla kogo znaczy "uczciwe pieniądze"... Ile byś za takie auto wołał? Z jednej strony rozumiem że tylko 130 tys przebiegu ale z drugiej strony auto już ma 15 lat...

Nie chce na forum dyskutować o cenie. Wiadomo że dla  każdego takie auto przedstawia inną wartość. Ew. jakieś info mogę podrzucić na priv. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2017 o 09:46, kitekchrt napisał:

Witam ponownie wszystkich. To mój pierwszy w życiu post na jakimkolwiek forum. Śledzę to forum od dawna, jak dotychczas anonimowo. w końcu nadszedł czas żeby się zalogować ponieważ postanowiłem trochę namieszać w środowisku.  Jestem właścicielem Audi A4 B6 3.0 ASN w Multitronicu 2002 rok prod. z przebiegiem 130tkm :) I tu jest właśnie moment w którym chciałem włożyć tzw. kij w mrowisko. Co wy na to? Auto sprowadzone ze Szwajcarii z oryginalną książką serwisową i potwierdzonym przebiegiem. Możliwe? Okazuje się że tak. Natomiast niemożliwe jest sprzedanie tego auta za uczciwe pieniądze. Paradoks. 

Tak to wygłąda:

Akurat za uczciwe pieniądze tu jest problem ze względu na konfigurację i nawet przebieg mały nie pomoże;).Kiedyś ASN jak szukałem auta to trafiłem 2 Szwajcary też z małym nalotem.1 w sline 2003 manual Q ze 165 poza budżetem.I 2 2002 ze 110 tysi i tyle miał.Ale w tym 2 przypadku tylko silnik się bronił bo blachara i wnętrze makabra.Worek pieniędzy,Bujał się z tym koleś kilka miechów za 15.Przekalkulowałem i dałem spokój.To co mam teraz 208 w tym 20 w gazie a od kupna 22 nakulane.Moja była B5 1,6 8 lat u mnie a teraz u szwagra 240 i tyle ma z tym,że koleś ostatnio tym nawet 5 kafli w roku nie robi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mirek31071977 napisał:

 

co masz na myśli mówiąc konfiguracje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miesiąc temu sprzedawałem B5 z2,6 ABC które miało grubo ponad 600tyś nalotu - co drugi tel był czy sie nie pomyliłem w przebiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostaje telefony z pytaniem czy Pan się " nie pomylił" z tym przebiegiem:jerk: . Niestety mamy tak otarte myślenie wymuszone przez handlarzy:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2017 o 17:24, kitekchrt napisał:

co masz na myśli mówiąc konfiguracje ?

ASN w multi jest słabo sprzedawalny.Bynajmniej nie za godziwe pieniądze.Przeważnie każdy szuka 1,8T w manualu a jeśli nawet 3,0 to tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mirek31071977 napisał:

ASN w multi jest słabo sprzedawalny.Bynajmniej nie za godziwe pieniądze.Przeważnie każdy szuka 1,8T w manualu a jeśli nawet 3,0 to tak samo.

Zdążyłem zauważyć. Taka mentalność. Dla mnie trochę nie zrozumiała. Lubimy się oszukiwać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie mentalność.Ja sam wolę manual a jak szukałem to na forum od razu chłopaki powiedzieli,że ASN w multi nie brać.Albo manual bez względu na napęd a jeśli automat to tylko Q w tipie:).Niech ci hula jak najdłużej ale w końcu paść musi i wtedy kasowa kicha;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka moda oceny przebiegu po wnętrzu,przetarciach itd.;)Nie ma nic bardziej mylnego.Są różne warunki użytkowania i użytkownicy.Ktoś jest ciężki i dużo jeździ krótkich dystansów.Siada i wysiada to takie coś pojawi się i po 100 tysiącach:decayed:.Kiera też poryta jak np.koleś ma sygnety i dużo kręci albo dama z pierścionkami i długimi paznokciami.Nie ma reguły.Dlatego ocenianie przebiegu po zużyciu materiałów jest słabym kryterium.Mam w pracy Caddy nalatane po 500 i kiera nie jest zła a jeździ się też dużo po mieście.Fotel pasażera styrany bo najczęściej on tylko wysiada.Czasem trafi się kijowy element gorszej jakości i też będzie szybko styrany.Mówię z doświadczenia.Często,szczególnie w staryszyych autach zużycie odzwierciedla duży przebieg ale to też nie zawsze.Każdy przypadek jest inny:)A to ze zdjęcia to co?Dywanik welurowy?U mnie w Caddy są gumowe i przy tych nalotach już 2 komplet jest dziurawy:decayed:

Edytowane przez mirek31071977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dywanik dywanik,tak poprostu byłem ciekaw jakie liczby padną :D ,ile by nie było ,najważniejsze że jeździ się bezawaryjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mirek31071977 napisał:

Niekoniecznie mentalność.Ja sam wolę manual a jak szukałem to na forum od razu chłopaki powiedzieli,że ASN w multi nie brać.Albo manual bez względu na napęd a jeśli automat to tylko Q w tipie:).Niech ci hula jak najdłużej ale w końcu paść musi i wtedy kasowa kicha;)

No tak chłopaki też mówią że znają przypadki jak multi już po 400tkm mają nalatane bez awarii:grin: ja akurat swój egzemplarz sprawdziłem dokładnie. Auto miało jeszcze w Szwajcarii zmienione sprzęgło na 7 lamel i sterownik skrzyni przy 80tkm.  skrzynia pracuje idealnie.  olej wymieniany na czas, silniczek cyka aż miło. Wszystko to dobrze wróży temu egzemplarzowi. Póki co obalam niechlubny mit na temat multi i ASN bo śmiga jak nówka.  A w razie draki przekładka na manuala to dzisiaj grosze. Dzięki, niech hula jak najdłużej:D

Spoiler

 

 

Zawartość dodana 3 minutes later
17 godzin temu, doman96b6 napisał:

6edc3d1b2ceee5a5e85db37a61b5e0f5.jpg
Przy jakim mniej więcej przebiegu takie przetarcie

A ile masz nalatane?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w swojej s4 mam 193tkm i nie ma jeszcze żadnych przetarć. co prawda mam drugi komplet gumowych od poprzedniego właściciela wiec w pelni podzielam zdanie  mirek31071977 , wszystko zależy od warunków użytkowania czyt. Właściciela bądź poprzednich właścicieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...