Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki macie przebieg w swoich Audicach???


sołtys85

Rekomendowane odpowiedzi

209 kkm

Olej Motul Specific 504/507 wymieniany co 15 kkm -dolewka 0,6 l po ok 10 kkm

no i to jest właśnie "nowoczesna" technologia :thumbdown: ja, jak również dużo innych osób, w swoim silniku 1,9 z 98' nie muszę dolewać ani kropelki :blink: nowe silniki to porażka :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja zrobiłem właśnie z 9 tysięcy od wymiany oleju i nie musze ani kropeleczki dolać. Fakt, że silnik po remonciku jest :) a nalatane już 212 tysięcy. Silnik 1.9 TDI AFN rocznik 1999r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

209 kkm

Olej Motul Specific 504/507 wymieniany co 15 kkm -dolewka 0,6 l po ok 10 kkm

no i to jest właśnie "nowoczesna" technologia :thumbdown: ja, jak również dużo innych osób, w swoim silniku 1,9 z 98' nie muszę dolewać ani kropelki :blink: nowe silniki to porażka :sick3:

Z tego co wiem to większość użytkowników 2.0 musi dolewać olej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Moja audiczka 1.9 tdi silnik AFN przebieg udokumentowany 230 tys. Jeżdżę na oleju castrol magnatec diesel 10W40. Nie dolewam ani kropelki oleju!!! Olej wymieniam regularnie co 10 tys.km. Polecam ten olej! http://allegro.pl/niemiecki-castrol-magnatec-10w40-diesel-5l-filtry-i1268955630.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Moja audiczka 1.9 tdi silnik AFN przebieg udokumentowany 230 tys. Jeżdżę na oleju castrol magnatec diesel 10W40. Nie dolewam ani kropelki oleju!!! Olej wymieniam regularnie co 10 tys.km. Polecam ten olej! http://allegro.pl/niemiecki-castrol-magnatec-10w40-diesel-5l-filtry-i1268955630.html

:shocked:

Trochę lipę polecasz, nie dość że półsyntetyk to jeszcze Castrol. Ten olej jest dobry, w reklamach.

Do aut z turbiną leje się PEŁNY SYNTETYK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyjaśnij dlaczego castrol jest lipny no prosze .. :gwizdanie:

Kumpla 1.9 Z 90km przebieg grubo ponad 3xx,xxx i silnik igła olej od fabryki lany 10w40 i nic go nie bierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyjaśnij dlaczego castrol jest lipny no prosze .. :gwizdanie:

Kumpla 1.9 Z 90km przebieg grubo ponad 3xx,xxx i silnik igła olej od fabryki lany 10w40 i nic go nie bierze.

Wystarczy porównać właściwości olejów i wszystko staje się jasne :gwizdanie:

Castrole są popularne bo mają są reklamowane,a laicy się nabierają. Syntetyki castrola nie są nawet syntetykami :gwizdanie: Ale mają inteligentne molekuły :decayed:

Odpowiedzi na wszystkie pytania są tutaj, tylko trzeba trochę poczytać.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15435.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...