Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki macie przebieg w swoich Audicach???


sołtys85

Rekomendowane odpowiedzi

1,9TDI AWX '01 obecnie 232.000 km

kupione 01.05.2008r przy przebiegu 171.232 km

ostatni serwis 15.06.2007r 147.455 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60.000 km..

Przed pierwszym przeglądem (20.000 km) silnik pobrał ok. 0,4 l. oleju. Obecnie nic nie dolewam.

Citroen_Logo_01.jpg

A4 1.6 HDI 110 KM :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje AHU 283tkm dłubniety przy 200tkm po sprowadzeniu dolewam około 1 litra na 15 tkm, lekkie wycieki spod miski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 TDI (BKE) 115KM- obecnie 190 tysięcy serwisowany do chwili kiedy go kupiłem, pełna dokumentacja przebiegu potwierdzona w ASO

Jak na razie bez większych problemów, używam pełnego syntetyka VW, zużycie oleju około 0.5L na 15 tysięcy km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówić to zakąłdając temat spodziewałem sie większych przebiegów po tych nieśmiertelnych TDI :gwizdanie:

Na razie nie padła żaden poważny rekord ani od strony benzyniaków ani od diesla.

A wszyscy sie śmieją z opla, że szajs produkuje, a moja vectra na przekór wszystkim ma już na blacie 330kkm z tego 180kkm na LPG i nawet oleju nie musze sprawdzać bo zlewam tyle ile wlałem. Co prawda robiłem raz uszczelkę pod głowica ale to przez gapowe, że sie na zegary nie patrzy (włacznik wentylatora chłodnicy padł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówić to zakąłdając temat spodziewałem sie większych przebiegów po tych nieśmiertelnych TDI :gwizdanie:

Na razie nie padła żaden poważny rekord ani od strony benzyniaków ani od diesla.

mój rekord który sprawdziłem w ECU

Passat B5 FL 2001 na blacie 191.000 km...

...a w ECU 451.000 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówić to zakąłdając temat spodziewałem sie większych przebiegów po tych nieśmiertelnych TDI :gwizdanie:

Na razie nie padła żaden poważny rekord ani od strony benzyniaków ani od diesla.

albo ludzie wierza w to co na blacie sie wyswietla,

ja mam ok 198 ale czy prawdziwe to nikt nie wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 AFN 98' 249k km czy ori to nie wiem, ksiazki i ogolne zuzycie na to wskazuja :mysli: oliwy moze wezmie ze 100 ml ale to nie jest norma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie 223000

znajomy przyprowadził kiedyś a4 1.6 1995r i miała 51000

znajomy w sharonie ma 590000

kuzyn w a4 1z mial 320000

znalem passata b5 który miał ok 500000

znajomy na w vectrze a 2.0 16v lpg 360000

ogólnie opel ma dobre silniki benzynowe, wg mnie lepsze niż audi - mocniejsze oraz bardziej podatne na lpg. ale za to diesela nie umie zrobić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu ma nie chodzić. Zapomniałem dodać, wuja ma mercedesa 190 2.0 lpg 1989r licznik nie kręci odkąd go kupił ale liczy mu dobre 600000. Właśnie mu wysiadł silnik. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...