Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki macie przebieg w swoich Audicach???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Proszę oto rarytasek i uczciwy sprzedawca.

Przebieg 450kkm :good:

http://otomoto.pl/mercedes-e-220-C15463741.html

taksówka. nie widzę w nim nic rarytaśnego :tongue4:

To znajdz drugie ogłoszenie w którym jest podany taki przebieg bez żadnej ściemy. Kręci sie na 200kkm i dopiero na aukcję.

Opublikowano
  • Autor

Przyznaję masz rację z tymi meskami. Przebiegi konkretne.

Opublikowano

Z tydzień temu pykło 210000km nawet fotke sobie zrobiłem :decayed:

Opublikowano

316 za 2tys zaleje ponownie full syntetyk, a do tego czasu postaram sie o korekte softu na jakieś 17X :naughty:

Opublikowano

u mnie 174500km. oryginalnie, a olej motul 507.00 :tongue4::kox:

Opublikowano

210tkm i ciągle rośnie :przebiegly:

Opublikowano

U mnie 152tys.km :) plus około 70tys.km. Handlarz pewnie nie widział,że Audiczka była 2 miesiące przed sprzedażą w ASO i tam odnotowali przebieg. Jak na razie wszystko OK.

Opublikowano

230tyś... ale pewnie już pisałem :tongue4:

Opublikowano

136tys z kawałkiem. Jakieś 2l oleju od wymiany do wymiany - jak na V6 przystało...

Opublikowano

316 za 2tys zaleje ponownie full syntetyk, a do tego czasu postaram sie o korekte softu na jakieś 17X :naughty:

czyli KOWI witaj w klubie u mnie 315 000km (1 bestia) i 317 000 (2 bestia) obie full syntetyk,i zero dolewek

Opublikowano

254 000 km i również nie bierze oleju :decayed:

Opublikowano

181678km :decayed:

Opublikowano

316 za 2tys zaleje ponownie full syntetyk, a do tego czasu postaram sie o korekte softu na jakieś 17X :naughty:

czyli KOWI witaj w klubie u mnie 315 000km (1 bestia) i 317 000 (2 bestia) obie full syntetyk,i zero dolewek

no u mnie jednak troche trzeba dolac, ale starcza kupno 4,5l oleju, 3,8 wchodzi na zalanie reszte mam na dolewki przez 10tys km, no ale mój to niezbyt seria :decayed:

Krzysiek przynajmniej mamy prawdziwy realny przebieg auta ponad 10letniego :gwizdanie: a nie super extra wychuchanych autek 10-15letnich :kox: z alegrowym 167tys nalotem

Opublikowano

u mnie stuknelo niedawno 260 tysi. tez czasem doleje odrobinke oleju. :hi:

Opublikowano

316 za 2tys zaleje ponownie full syntetyk, a do tego czasu postaram sie o korekte softu na jakieś 17X :naughty:

czyli KOWI witaj w klubie u mnie 315 000km (1 bestia) i 317 000 (2 bestia) obie full syntetyk,i zero dolewek

no u mnie jednak troche trzeba dolac, ale starcza kupno 4,5l oleju, 3,8 wchodzi na zalanie reszte mam na dolewki przez 10tys km, no ale mój to niezbyt seria :decayed:

Krzysiek przynajmniej mamy prawdziwy realny przebieg auta ponad 10letniego :gwizdanie: a nie super extra wychuchanych autek 10-15letnich :kox: z alegrowym 167tys nalotem

no tak na to patrzec to tak jak ty dolewam,ale przy 10tys.od max.zejdzie do nie calego min.czyli nawet na upartego nie trzeba dolewac chyba ze lubi sie caly czas trzymac na full poziom.....co do przebiegu to tej czarnej 317000 jestem pewien tej drugiej 315000 nie wiem kupione od turka na targu 212000 i ost.wlasciciel(ogolnie 3 w niemczech)tez turas....ale z autem przez 3,5 roku nie mialem zadnych wiekszych problemow(normalne zuzycia) wiec moze i przebieg realny.....no ja teraz przy 317 000 zaczne isc w moc

Opublikowano

dzisiaj pyknęło 200.000 :kox:

Opublikowano

Kupiona 3 tyg temu 144000 teraz 147000

Opublikowano

Wszyscy kręcą nosem ale sprawdzone 160tyś :cool1:

Opublikowano

Mi dziś na blacie wskoczyło 200000 http://img409.imageshack.us/i/licznik.jpg/ Jak dotychczas bez problemów,oleju nie bierze,turbo działa :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.