Treść opublikowana przez djkanar
-
[ALL] Jaką kosiarke kupić?
Zdecydowanie polecam kosiarkę spalinową. Nie kupuj tylko w marketach bo tam sprzedają "chińszczyznę" do której nie ma czesci zamiennych. Sa to "jednorazówki". Przy zakupie zwróć uwagę na silnik. Najlepsze sa z silnikami briggs&stratton. Sa malo awaryjne a części są ogolno dostępne i nie są drogie. Przykładowa kosiarka:http://allegro.pl/kosiarka-spalinowa-z-napedem-bs-4-5km-i1271501023.html . Jezeli nie zalezy Ci na napedzie i koszu to kupisz jeszcze taniej. Ja kupilem taką z bocznym wyrzutem za 389 zl. Jestem z niej bardzo zadowolony. Jak masz okazje to sprawdz sobie w Makro, tam mają często promocje i teraz pewnie posezonowe wyprzedaze.
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
Moja audiczka 1.9 tdi silnik AFN przebieg udokumentowany 230 tys. Jeżdżę na oleju castrol magnatec diesel 10W40. Nie dolewam ani kropelki oleju!!! Olej wymieniam regularnie co 10 tys.km. Polecam ten olej! http://allegro.pl/niemiecki-castrol-magnatec-10w40-diesel-5l-filtry-i1268955630.html
-
[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
super...
-
[B5 AHU] Drży kierownica na biegu jałowym
wymień poduchy, koszt nie wielki i bedzie oki
-
[B5 ADR] Szumy w przednim prawym kole (więcej ich na zakrętach)
nie koniecznie łożysko, jeżeli nasila się hałas przy skręcie kół może to być przegub...
-
[B5 ABC] Piana w naczynku z płynem wspomagania
wymien sobie na zielony febi i bedzie wszystko oki. [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 10:28_________________________________________________dokładnie taki tam ma być: http://moto.allegro.pl/item521073927_plyn_do_wspomagania_olej_oryginalny_febi_zielony.html a te oleje co Ci polecił kolega Yates to są do scanii albo mana, nawet w opisie tych aukcji jest to napisane. Pozdrawiam serdecznie...
-
[ALL] wahacze KRAFT AUTOMOTIVE
http://www.allegro.pl/item490586132_wahacz_wahacze_audi_a4_a6_vw_passat_lemforder_ory.html tylko takie wahacze kupuj, nic innego a na pewno bedziesz zadowolony.
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
potwierdzam FEBI BILSTEIN zielony. Taki ma być.
-
[ALL] wahacze KRAFT AUTOMOTIVE
polecam wahacze firmy lemforder. Są drogie ale za to masz pewność że są solidne. To są oryginalne wahacze jakie montują fabrycznie. Nie kupuj żadnych podróbek czy zamienników. Nie warto.
-
[ALL B5] Wymiana kierownicy - montaż z 99 r do 95 r
na pewno będziesz potrzebował przejściówki, bo różnią się wielkością wielokliny. Miałem ten sam problem. Dopiero od '98r wielokliny są jednakowe. Powiem Ci tylko ze ciężko dostać tą przejściówkę. Ja swoją z niemiec ściągałem, zapłaciłem 30 euro. Pozdrawiam serdecznie.
-
[ALL B5] Klima nie działa...
Witam serdecznie! Proszę o pomoc- Posiadam audi a4 avant '97r. Przebił mi sie wąż ciśnieniowy od klimatyzacji. Dałem okuć nowy i po zamontowaniu i nabiciu klimy po 2 dniach gaz uciekł. Ponownie nabiliśmy klimę, tym razem z barwnikiem i nigdzie nie widać wycieków. Sprawdziliśmy wszędzie, przyłącza, parownik, chłodnicę, przewody... Wszystko oki a gaz sie gdzieś gubi.. Przed przebiciem tego węża klima działała super. Co to może być? Pozdrawiam serdecznie i liczę na Waszą pomoc...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziękuję za zaproszenie. Postaram sie być. :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich Klubowiczów! Nazywam sie Arek i od nie dawna jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 130 KM. :th: