Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bixenon Xenon od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napewno jest dostepna zwykla lampa bez soczewki?

tak jest/byla dostepna-nie wiem w jakich rocznikach ale byla bo sam widzialem auto z takimi lampami ori [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 18:40_________________________________________________

Zwroccie uwage na to ze ori bi xenon z czarnym srodkiem montowany w s4 b6 rozni sie wielkoscia soczewki(jest mniejsza)od ori bi xenonu z czarnym srodkiem montowanym w A4 B6

Tak naprawde do a4 b6 jest 5 rodzajow lamp

- zwykly odblysnik

- soczewka mala

- soczewka mala xenon

- soczewka duza bi xenon czarne wnetrze lampy

- soczewka mala bi xenon czarne wnetrze lampy,montowana do S4

Pominalem model cabrio i auta na rynek amerykanski

A jak jest ori ksenon i założy się zwykła lampę to coś nie będzie grać??

oprocz tego ze nie bedziesz mial samopoziomowania to jeszcze brakuje spryskow do lamp xenonnowych [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 18:47_________________________________________________

nie muszę bo to jest moja 8E0 941 029 M i nie jest kombinowany [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 12:08_________________________________________________http://www.motoallegro.pl/item803858817_audi_a4_2001_2004ixenon_lewy_reflektor.html

szok :shocked: myslalem ze lampy z czarnym srodkiem to jest zawsze bi xenon :mysli: wiec mamy 6 rodzajow lamp do a4 b6

chyba pytam o odwrotną kwestie... Mam auto z ori ksenonami ( spryski i samopoziom o tym świadczy) i potrzbuje kupić lampę... I dlatego pytałem czy bedzie grało :cool1:

Opublikowano

chyba pytam o odwrotną kwestie... Mam auto z ori ksenonami ( spryski i samopoziom o tym świadczy) i potrzbuje kupić lampę... I dlatego pytałem czy bedzie grało :cool1:

racja,zle przeczytalem :hi:

Opublikowano

lampy z czarnym srodkiem duza soczewka ....posiadaja uchwyt(element ktory sie mocuje) do ukladu samopoziomowania

Opublikowano

lampy z czarnym srodkiem duza soczewka ....posiadaja uchwyt(element ktory sie mocuje) do ukladu samopoziomowania

piszesz o silniczku krokowym? mam go wlasnie obok siebie-9 cm dlugosci zakonczony lbem kulistym ktory wysuwa sie lub chowa w zaleznosci od kierunku obracania.Max wysuniety tj wiazka swiatla max wysoko ma dlugosc 10 cm a kiedy wiazka swiatla jest max nisko dlugosc 9cm.

Taki silniczek musi byc w kazdej ori lampie xenonowej

Opublikowano

Panowie, nie znam się kompletnie na tym temacie, i przyznaje się że z lenistwa nie przeczytałem tych 26 stron.

Czy to prawda ze prawidłowo jeśli chciałoby sie mieć xenony to lampa, przetwornica - wiadomo... ale też samo okablowanie jest inne ? I czy to jest bezpieczne podłączanie pod zwykłe wiązki ? Bo jakis klient mi tak nagadał i nie wiem czy bredzi czy prawde mówi. ??

Opublikowano

ja tez mam takie 2 do sprzedania :>

na pewno silniczek jest inny w xenonie a inny bi xenonie

ten leb kulisty na koncu laczy sie z tym uchwytem wlasnie :)

Opublikowano

Panowie, nie znam się kompletnie na tym temacie, i przyznaje się że z lenistwa nie przeczytałem tych 26 stron.

Czy to prawda ze prawidłowo jeśli chciałoby sie mieć xenony to lampa, przetwornica - wiadomo... ale też samo okablowanie jest inne ? I czy to jest bezpieczne podłączanie pod zwykłe wiązki ? Bo jakis klient mi tak nagadał i nie wiem czy bredzi czy prawde mówi. ??

bredził wszystko pasuje.Instalacja jest taka sama :) oczywiście jest sprawa sprysków [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 21:56_________________________________________________silniczki bi i zwykły xenon są inne

AHA i jeszcze w zwykłych xenonach były dwa rodzaje żarówek D1S lub D2s

Opublikowano

ja tez mam takie 2 do sprzedania :>

na pewno silniczek jest inny w xenonie a inny bi xenonie

ten leb kulisty na koncu laczy sie z tym uchwytem wlasnie :)

czym sie te silniczki roznia ? ja mam tylko z bixa a z xenonu nie widzialem

Opublikowano
silniczki bi i zwykły xenon są inne

o cholera :kox: to ciekawe czy w tych co kupiłem są silniczki :gwizdanie:

czym się różnią?

Opublikowano

o cholera :kox: to ciekawe czy w tych co kupiłem są silniczki :gwizdanie:

czym się różnią?

gosc zapewnial ze sa :)

Opublikowano

Wyrezał już ktoś org. samopoziom? Bo gdzieś czytałem ale już sam nie wiem, nie mogę znaleźć

Opublikowano

AHA i jeszcze w zwykłych xenonach były dwa rodzaje żarówek D1S lub D2s

D1S były chyba od połowy 2003 roku , wcześniej były D2S

Opublikowano

D1S były chyba od połowy 2003 roku , wcześniej były D2S

ja mam autko z listopada 2001, lampy na pewno nie byly zmieniane i mam d1s ;)

Opublikowano

D1S były chyba od połowy 2003 roku , wcześniej były D2S

ja mam autko z listopada 2001, lampy na pewno nie byly zmieniane i mam d1s ;)

masz racje :embarrassed:

ps. jednak nie mozna nikogo słuchac tylko trzeba posprawdzać samemu :gwizdanie:

Opublikowano

Ja 12/2001 i tez mam D1S

Opublikowano

:) dostalem wlasnie bi

jutro zrobie zdjecia porownawcze czy czyms sie roznia te niby s-line od zwyklych ;)

jak patrze na te lampy to nie wiem jak one sie niby tam maja zmiescic bo wydaja sie duzo glebsze

a zeby w nich cokolwiek wymienic to juz chyba w ogole masakra ;)

Opublikowano

Ja tez dostalem tylko... nie ma mnie w domu hyh ;(

Ale juz sie nie moge doczekac az wroce i poprzekladam wszystko :P

Opublikowano

Panowie - a taka mała dygresja - czy były Bix'y na żarniki D2S?/

Opublikowano

Panowie - a taka mała dygresja - czy były Bix'y na żarniki D2S?/

NIE

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.