Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Jak wymienić zapalniczkę?


kadopl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zakupilem nowa bo stara przestala dzialac no i nie za bardzo wiem jak sie demontuje to cale gniazdo zapalniczki. Czy ktos moze juz to robil ?

pozdrawiam

Wojtek

Musisz zdjąć cały tunel środkowy to jedyny sposób dojścia do zapalniczki. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zakupilem nowa bo stara przestala dzialac no i nie za bardzo wiem jak sie demontuje to cale gniazdo zapalniczki. Czy ktos moze juz to robil ?

pozdrawiam

Wojtek

Musisz zdjąć cały tunel środkowy to jedyny sposób dojścia do zapalniczki. :wink4:

:mysli: A robiłeś już to żeby tak twierdzić? Ja wyciągałem zapalniczkę bez wyjmowania/demontażu całego tunelu. Co prawda jest to B7 ale z tego co wiem to nie różni się to od B6... :cool1::mysli:

c302cb9153ebeb80.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akjam - :good: :oklaski: :oklaski: bo koledzy nieraz bzdury pisza az milo :evil:

Szczerze mówiąc to zastanawiam się właśnie po co niektórzy próbują coś powiedzieć jak nie są tego pewni? :mysli: Tutaj mamy sobie pomagać a nie wypisywać bzdury... :disgust: Jak nie wiem to siedzę cichutko i czekam aż ktoś odpowie kolego Łukaszu. :no:

Pozdrawiam... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już przestancie sobie cisnąć. Chciał dobrze. Odnośnie popielniczki dodam tylko, że tunel trzeba ściągać gdy chcemy wymienić ją na inny model (np. na zamykaną) - wtedy trzeba wymienić także kieszeń w której mocowana jest zapalniczka. Przy zwykłej podmiance fotostory akjama w zupełności wystarczy aby ogarnąć temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już przestancie sobie cisnąć. Chciał dobrze. Odnośnie popielniczki dodam tylko, że tunel trzeba ściągać gdy chcemy wymienić ją na inny model (np. na zamykaną) - wtedy trzeba wymienić także kieszeń w której mocowana jest zapalniczka. Przy zwykłej podmiance fotostory akjama w zupełności wystarczy aby ogarnąć temat ;)

Spoko Bart! To było bez żadnych ciśnień. :wink4: Jeśli chodzi o wymianę np. na zamykaną to racja trzeba wymienić też kieszeń... :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włóż kolego palec do środka zapalniczki, pociągnij-przesuń ją w stronę tylnej kanapy i wyskoczy sama z przednich zatrzasków - nic się nie połamie no chyba, że masz tak dużo siły. :wink4: Z przodu u góry są dwa zaciski z tyłu jeden na dole. To wszystko. Wkładasz odwrotnie, tzn. pierw tylny zatrzask, odginasz delikatnie całą zapalniczkę do tyłu i wciskasz dwa przednie górne zatrzaski. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akjam - :good: :oklaski: :oklaski: bo koledzy nieraz bzdury pisza az milo :evil:

Szczerze mówiąc to zastanawiam się właśnie po co niektórzy próbują coś powiedzieć jak nie są tego pewni? :mysli: Tutaj mamy sobie pomagać a nie wypisywać bzdury... :disgust: Jak nie wiem to siedzę cichutko i czekam aż ktoś odpowie kolego Łukaszu. :no:

Pozdrawiam... :hi:

Wymieniałem cały tunel środkowy i wydawało mi się że była przykręcana :mysli: Aczkolwiek było to dawno i mogłem się pomylić wybaczcie jeśli kogoś wprowadziłem w błąd nie taki był mój cel :wink4:

Poczekać to ja mogę na.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jesli jest zamykana(w wiekszosci B6) to trzeba zdjac tunel.Jesli jest taka jak na zdj to nie trzeba. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w trące się.... ja mam B5 polift II i mam zamykaną ( można ją tak schować sobie, że jej nie widać ) chce podłączyć podświetlaną gałke zmiany biegów i nie wiem jak dogrzebać się do tej zapalniczki, trzeba zdjąć cały tunel??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i nie wiem jak dogrzebać się do tej zapalniczki, trzeba zdjąć cały tunel??

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=108011.msg1257261#msg1257261

Następnym razem użyj :szukaj:

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie , mam tunel A4B7 bez zapalniczki i dokupiłem ta zamykaną niestety za szeroka , CZY SA INNE ZAPALNICZKI DO TEGO TUNELU ? złapałem nerwa bo kasa wydana . 

345680408_611886844202156_5057588858178993061_n.jpg

Edytowane przez Krzysiek Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...