Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jakie felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Jakie polecacie alumki do A4?? Teraz mam 16/215/55 ale mysle o jakiś zdecydowanie większych co wy na to??

Opublikowano

moglby ktos wrzucic jakies zdj b5 avanta na 17' na seryjnym zawiasie.

Opublikowano

wyglada ok nie trzeba opuszczac, ladniej byloby opuszczone ale tak tez jest ok. a jaki rozmiar opony? szczerze mowiac myslalem nad nizszym profilem.

Opublikowano

Opony 225/45 - jaki chcesz niższy profil???

Opublikowano

kurcze myslalem ze Twoje lacki sa wyzsze ale jak to juz jest 45 to sa wystarczajaco niskie wlasnie o takim profilu myslalem, a jak komfort jazdy i reakcja tych felg na dziury itp.

Opublikowano

Poczytaj na poprzedniej stronie - coś pisałem o tym.

Opublikowano

ok dzieki

Opublikowano

Jak masz seryjny zawias to ogólnie jest dobrze, najgorsze są wyrwy w drodze i poszarpane krawędzie jezdni - koniecznie trzeba je omijać, ale to w sumie dotyczy każdych kół.

Poza tym luzik :gwizdanie:

Opublikowano

dzieki za informacje ja jeszcze przespie kilka nocek i zastanowie sie 16' czy 17' ale widze ze sporo osob walkuje to pytanie :wink4:

Opublikowano

dzieki za informacje ja jeszcze przespie kilka nocek i zastanowie sie 16' czy 17' ale widze ze sporo osob walkuje to pytanie :wink4:

Zawsze można wziąć profil 50 a nie 45 i komfortowo jeździć na 17 :gwizdanie:

Opublikowano

dzieki za informacje ja jeszcze przespie kilka nocek i zastanowie sie 16' czy 17' ale widze ze sporo osob walkuje to pytanie :wink4:

Zawsze można wziąć profil 50 a nie 45 i komfortowo jeździć na 17 :gwizdanie:

a wtedy i oponka będzie droższa

jak jeździsz na 16" i masz oponki 205/55 to na pewno odczujesz różnice jak założysz 225/45R17 - jednak w tą negatywną stronę

jakiś czas temu kupiłem samochód w niemczech :hi:(kapcie:235/45/17)przyjechałem do Polski i zanim dojechałem do wa-wy to myślałem że mi zawieszenie odpadło :kox:- dziura na dziurze. wjeżdżam do mechaniora, a tam 88% sprawności zawieszenia w mojej furmańce :blink:, sprzedałem kapcie z zyskiem a sam kupiłem 16tki - i jest OK :> :>

Opublikowano

jakiś czas temu kupiłem samochód w niemczech :hi:(kapcie:235/45/17)przyjechałem do Polski i zanim dojechałem do wa-wy to myślałem że mi zawieszenie odpadło :kox:- dziura na dziurze. wjeżdżam do mechaniora, a tam 88% sprawności zawieszenia w mojej furmańce :blink:

Mylisz pojęcia.

Lekarstwem na padnięte amory nie jest wymiana kół, tylko amorów na nowe :cool1:

Na sprawnie tłumiącym zawieszeniu odczucia byłyby zupełnie inne :naughty: Raczej byłbyś zachwycony stabilnością prowadzenia na niskim profilu... :gwizdanie:

Opublikowano

Poza tym test sprawności zawieszenia to nie tylko test amortyzatorów.

Zresztą ten test nic nie udowadnia. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że przejechałeś kawałek i sprawność spadła o 12%. Gdyby tak było to musiałbym wymieniać amortyzatory co miesiąc, tym bardziej że jeżdżę po dużo gorszych drogach niż te z Niemiec do Warszawy.

Opublikowano

235/45R17 są świetne dopóki nie wjedziesz na drogę z koleinami. Za pierwszym razem to myślałem, że mi układ kierowniczy padł :naughty:

Opublikowano

jakiś czas temu kupiłem samochód w niemczech :hi:(kapcie:235/45/17)przyjechałem do Polski i zanim dojechałem do wa-wy to myślałem że mi zawieszenie odpadło :kox:- dziura na dziurze. wjeżdżam do mechaniora, a tam 88% sprawności zawieszenia w mojej furmańce :blink:

Mylisz pojęcia.

Lekarstwem na padnięte amory nie jest wymiana kół, tylko amorów na nowe :cool1:

Na sprawnie tłumiącym zawieszeniu odczucia byłyby zupełnie inne :naughty: Raczej byłbyś zachwycony stabilnością prowadzenia na niskim profilu... :gwizdanie:

po co wymieniać zawieszenie na nowe skoro :gwizdanie:- - jest nowe --88% to zawieszenie idealne z fabryki jak wyjedziesz nowym audi to masz zawieche w granicach 85-95% sprawności zawieszenia

po zmianie kół na mniejsze tłumienie było całkiem inne, dużo dużo lepsze

Poza tym test sprawności zawieszenia to nie tylko test amortyzatorów.

Zresztą ten test nic nie udowadnia. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że przejechałeś kawałek i sprawność spadła o 12%. Gdyby tak było to musiałbym wymieniać amortyzatory co miesiąc, tym bardziej że jeżdżę po dużo gorszych drogach niż te z Niemiec do Warszawy.

skoro ten test nic nie udowadnia to po co cała polska mierzy w ten sposób sprawność amortyzatorów :cool1:

auto miało przejechane kupę kilometrów a sprawność nie spadła o 12 % tylko wynosiła 88% a to jest bardzo dobrze jak na amorki, sprawność amortyzatorów pewnie nigdy nie wynosi 100%

Opublikowano

Czytaj ze zrozumieniem. Chodzi o to, że sprawdzenie zawieszenia to nie tylko test amortyzatorów.

Opublikowano

a tobie dalej o te12% biega ? ? ?

Opublikowano

a tobie dalej o te12% biega ? ? ?

Komu?

Opublikowano

a tobie dalej o te12% biega ? ? ?

Komu?

Jaki związek z tematem ma to bieganie i te procenty...? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.