Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie felgi


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie a te felgi - beda pasować do A4 B7 ? opony 225/45/17:

http://moto.allegro.pl/item1017159809_oryginalne_nowe_felgi_vw_volkswa_rabka_malopolska.html

Czy to oryginał - jakies podejzanie tanie te felgi - nie ma nabitych numerow produktu - wiem ze to od VW ale w sumie nie sa brzydkie.

Zastanawia mnie nośność 700kg - jak do transportowego samochodu ;)

No i to ET 54 - bedzie ok ? beda bardzo schowane ? czy tez w druga strone beda ocierać - szukalem troche po forum ... ale nic sensownego nie znalazlem.

Pomozecie ?

jeżeli dasz dystans to będą pasować. Et najlepiej w przedziale 35-48. Śmiało można dać dystans 20mm i będzie :good: trzeba by tylko sprawdzić jaki mają otwór centrujący. Poproś o zdjęcie felgi z tyłu gdzie ma wybite dane. To będziesz wiedział czy oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mam te zdjecia i niby sa tam znaczki VW ale .. nie ma numeru czesci - a wydaje mi sie ze powinna byc ... zreszta ciut chyba za taio jak za oryginal...

Sprzedajcy twierdzi ze ET bedzie ok bez dystansow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mam te zdjecia i niby sa tam znaczki VW ale .. nie ma numeru czesci - a wydaje mi sie ze powinna byc ... zreszta ciut chyba za taio jak za oryginal...

Sprzedajcy twierdzi ze ET bedzie ok bez dystansow...

nie bedzie OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz je założyć musisz dać dystans minimum 10mm

możesz pytać fotograf87 albo mystic.pl oni mają felgi z ET54 (z tym że 18x7,5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - nie chce sie bawic w dystanse - czyli rozumiem ze maks ET to 45-48 a minimum dla 7-7,5 cala 35 ?

Zreszta i tak jestem prawie pewien ze to podróba jednak ... jakoś wewnętrzne przeczucie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ważne jaka szerokość felgi czy 7" czy 8,5" najkorzystniejsze ET zawsze będzie w tych granicach min 48 max 35 co nie znaczy że nie da się tego przekroczyć. Wiadomo przy węższej feldze masz większe pole manewru. I kto wie czy na upartego nie weszło by ET54 przy 7". ET 30 też nie powinno stanowić problemu. Dystans, to żadne zło, jedynie koszty dodatkowe. Dobre przykręcane koszt ok 150zł. Co do felg jeśli nie mają nr. seryjnych to nie ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klikasz na dole, albo na górze w czarnym pasku "ODPOWIEDZ", i wchodzisz do rozbudowanego edytora, nad polem tekstowym masz przycisk dodaj zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kupiłem tydzień temu audiczke:)

na 15' stalowych chodziła cichutko,

ale założyłem 14 alu no i mam takie opony trochę głośne(jodełkowe) ale mniejsza oto, ale proszę o rade bo dużo osób mówiłe ze alu za 1200zł to nie ale, i po roku czasu mi zawieszenie padnie bo to wielki ciezar dla autka:(, a na zime planuje 15' a w lato czyli teraz 16' prosze o porade

ostatnio duzo siedze na allegro i szukam cos dla siebie, niestety bez efektów... ale za to znalazlem dobra oferte dla kogos kto szuka czegos oryginalnego w dobrej cenie, moze Ci podpasuje. Osobisie uwazam ze sa OK a jezeli o cene chodzi to za takie pieniadze moze znajdziesz 16" bez opon, te 17" z oponami to moim zdaniem prawdziwa okazja:

http://www.allegro.pl/item1019525098_piekne_alufelgi_z_oponami_audi_a3_a4_a6_a8.html

zeby nie było, ja ta oferte tylko znalazlem, nic mnie nie laczy wiec pytania kierowac do sprzedawcy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kupiłem tydzień temu audiczke:)

na 15' stalowych chodziła cichutko,

ale założyłem 14 alu no i mam takie opony trochę głośne(jodełkowe) ale mniejsza oto, ale proszę o rade bo dużo osób mówiłe ze alu za 1200zł to nie ale, i po roku czasu mi zawieszenie padnie bo to wielki ciezar dla autka:(, a na zime planuje 15' a w lato czyli teraz 16' prosze o porade

ostatnio duzo siedze na allegro i szukam cos dla siebie, niestety bez efektów... ale za to znalazlem dobra oferte dla kogos kto szuka czegos oryginalnego w dobrej cenie, moze Ci podpasuje. Osobisie uwazam ze sa OK a jezeli o cene chodzi to za takie pieniadze moze znajdziesz 16" bez opon, te 17" z oponami to moim zdaniem prawdziwa okazja:

http://www.allegro.pl/item1019525098_piekne_alufelgi_z_oponami_audi_a3_a4_a6_a8.html

zeby nie było, ja ta oferte tylko znalazlem, nic mnie nie laczy wiec pytania kierowac do sprzedawcy :D

[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 16:22_________________________________________________

Przyznam tez je widzialem bo tez szukam - ale chyba wole nowe - nigdy nie wiesz do konca co przeszly, a potem beda bicia, prostowania czy naprawy - zwlaszcza zakupy przez internet obarczone sa pewnym ryzykiem.

Te sa tylko lekko przytarte - koszt dodatkowy ok 100-150 likwidacja tego przytarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co powiecie o tych felach :mysli:

http://moto.allegro.pl/item1016148528_felgi_aluminiowe.html

Czy nie sa czasem podobne do tych z BMW ??

Maja ET 36, wiec blisko ET35 czyli fela bedzie całkiem niezle wygladała :kox:

Sa Made in Germany wiec raczej gnac sie szybko nie beda :>

Moze ma ktos ewentualnie linka do jakiejś B5 z tymi felgami :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szału ni ma :cool1: takie jakieś zwykłe :tongue4:

W sumie racja ale powinny pośmigać :>

Chyba ze macie jakąś propozycje w tej cenie :mysli:

widziałem je dziś w corsie 15 lub 16.. jak bym sobie je darował :gwizdanie:

za około 1000zł powinieneś wyrwać jedyne właściwe 17 do audi (5 ramion) :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szału ni ma :cool1: takie jakieś zwykłe :tongue4:

W sumie racja ale powinny pośmigać :>

Chyba ze macie jakąś propozycje w tej cenie :mysli:

widziałem je dziś w corsie 15 lub 16.. jak bym sobie je darował :gwizdanie:

za około 1000zł powinieneś wyrwać jedyne właściwe 17 do audi (5 ramion) :cool1:

Po pewnych przemyśleniach...zrobie tak jak wuju prawisz :good:...czyli szukam dalej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powiecie na takie felgi?

1023704727

831%20br%20g%20%282%29%20%5B800x600%5D.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powiecie na takie felgi?

1023704727

831%20br%20g%20%282%29%20%5B800x600%5D.jpg

wszystko fajnie ale ten wzór to min 18ka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...