Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jakie felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A my na to jak na lato (mam nadzieje ze bedzie) a na powaznie Wojtek jak Tobie sie podobaja to kupuj rozmiary pasuja wiosna idzie bedzie jak znalazl :wink:

Opublikowano

No to i dobrze, normalnie kosztuje jedna ok 600 zł , tu mam za 1100 komplet, juz kupilem, 2 tygodnie musze czekac ( import z niemiec ) i do tego ladne opony i juz jest ;) Wreszcie wreszcie kupilem felgi .... uff :lol:

Opublikowano
No to i dobrze, normalnie kosztuje jedna ok 600 zł , tu mam za 1100 komplet, juz kupilem, 2 tygodnie musze czekac ( import z niemiec ) i do tego ladne opony i juz jest ;) Wreszcie wreszcie kupilem felgi .... uff :lol:

To gratuluje :wink:

Pochwal się jaki rozmiar kupiłeś :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

No nareszcie Wojtek bo juz maglujesz ten temat od swiat a juz drugie za pasem :mrgreen: pewnie 17 a co se bedzie zalowal chlopak :D

Opublikowano

No oczywiscie ze : 7,5x17 5x112 ET40 , oponki jakies do tego znajde fajne i bedzie super, chyba najlepsze bede 225/45/17 ? Juz dam wam spokoj z felgami ... hehe :D

Opublikowano
No to i dobrze, normalnie kosztuje jedna ok 600 zł , tu mam za 1100 komplet, juz kupilem, do tego ladne opony i juz jest ;) Wreszcie wreszcie kupilem felgi .... uff :lol:

No nareszcie Wojtas :D

2 tygodnie musze czekac ( import z niemiec )

Pewnie musza namierzyc autko z takimi felami :mrgreen:

Nie no glupi zart... :D

Opublikowano

hehe , nie chyba nie bo w kartonach, nowe i gwarancja , ponizej foto :

912668824gi.jpg

Opublikowano

CIesze sie ze nie tylko ja z silniczkiem 1,6 bede smigal na 225/45/17

gratuluje wyboru :!:

piekne felusie :) ale sadze ze twoja bryczka bedzie na nich super wygladala...

jak ja zalatwie opony to tez wrzuce zdjecia swojej :wink:

Opublikowano

Tez mam taka nadzieje , choc pewnie bedzie trzeba obnizyc troche, ale zobaczymy wszystko za jakies 3 tygodnie napewno, za 2 bede mial felgi , pozniej opony, wywaze , a w miedzy czasie poczekam az dziury polepia ;) :mrgreen:

Opublikowano

Ja w lutym kupiłem takie

aezbimo2dc.jpg

8Jx17'' ET35 - po dwóch sezonach ale wygladają jak nówki

a cena ??? dałem 800zł brutto za komplet !!! czyli netto mnie wyszły

nieco ponad 600zł bo vat sobie odliczyłem czyli 150zł sztuka:)

Opublikowano

No to tez super, ja w sumie 1099 , ale tez vat do odliczenia ;)

Opublikowano

tak mnie korcą że chyba załoze w tym tygodniu ale jakos dziwnie się boję reakcji

przejścia na opony 225/45/17 - moze dlatego ze nigdy na tak szerokich nie jeżdziłem

mam pietra i tyle - opony mam nówki

Opublikowano
tak mnie korcą że chyba załoze w tym tygodniu ale jakos dziwnie się boję reakcji

przejścia na opony 225/45/17 - moze dlatego ze nigdy na tak szerokich nie jeżdziłem

mam pietra i tyle - opony mam nówki

Jakie oponki zakładasz jak to nie tajemnica??

Opublikowano

Dunlop sp sport 9000 - one kosztowały już 2200 brutto

ale to tak jak z butami - używanych nie kupuję

Opublikowano
Ja kupiłem na lato OZ Antares 8x18" :twisted: :arrow: http://www.tomson.com.pl/x_C_I__P_20228729.html

mniamniuśnia felga :mrgreen: gleba też już masz w planie ?:)

Na szczęście B6 stoi niżej od B5 ale jak założe fele to zobaczymy o ile trzeba będzie obnizyć :wink:

Opublikowano
  • Autor

Pieknie Hugo nie ma to jak ladna 18 :shock: dobrze ze w lublinie nie ma torowisk to moze dasz rade :mrgreen: z reszta Ty masz juz wprawe :wink:

Opublikowano

hejka.Wszystko pieknie i cacy ale jak widze jakie wy fele piekne i o niskim profilu chcecie załozyć a pózniej popatrze na te nasze po zimowe pseudo drogi to zal mi was bo raczej dlugo nie beda cale :cry: Tak fatalnych dróg po zimie jeszcze nie widzialem poprostu horror.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.