Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie felgi


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

jestem tu nowy i chcialbym sie dowiedziec o jakies stronki z felgami do a4-órki najlepiej 18calowe

ktos pomoze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tu nowy i chcialbym sie dowiedziec o jakies stronki z felgami do a4-órki najlepiej 18calowe

ktos pomoze?

Najlepiej szukaj na Allegro.pl :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie alu. :mysli:

miałem BMW e36 coupe na 17", 225/35 i powiem wam że koleiny na felgach 17cali są straszne, także warto się zastanowić nad 17 chyba że macie miękkie zawieszenie wówczas nie powinno być tak źle.choć nie jestem pewien.

felgi 16" są fajne ale jak kolega mówi nie widać znacznej różnicy miedzy 15" a 16" z tego co mi wiadomo to opony do felg 16" są droższe niż do 15" czy 17".

Także warto się dobrze zastanowić. ps. 17" nie gną sie tak szybko,a jeżeli wpadniesz w dziurę to zatrzymaj się, zadzwoń na policję. pokaż im skrzywioną felgę, oblej olejem amortyzator, a firma ubezpieczeniowa dziurawej drogi po której jechałeś zwróci ci pieniądze za felgę i za 2 amortyzatory. (prostowanie felgi ok.100zł) :)

pozrawiam S_N_O_P_Y. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam ciagle odwieczny dylemat nad 16 a 17 cali... i nie wiem na co sie zdecyduje bo dla samochodu bedzie chyba lepiej jak bada 16 a z drugiej strony lepiej prezentowac bedzie na na 17... Najlepszym wyjsciem chyba bedzie kupic 16 ktore wizualnie sprawiaja wrazenie duzych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam ciagle odwieczny dylemat nad 16 a 17 cali... i nie wiem na co sie zdecyduje bo dla samochodu bedzie chyba lepiej jak bada 16 a z drugiej strony lepiej prezentowac bedzie na na 17... Najlepszym wyjsciem chyba bedzie kupic 16 ktore wizualnie sprawiaja wrazenie duzych :)

Za jakiś czas będziesz żałował że kupiłeś 16" Bierz minimum 17" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem rownie dobrze bede zalowal ze kupilem 17 jak bede przez nie musial zawieszenie wymienic... slyszalem tez ze czasem przy wiekszej feldze dorze ustawic zbierznosc jest bardzo ciezko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam na 17" i jestem zadowolony :good: Wiele osób jeździ też na 17" albo i większych i powiedzą Ci to samo, także nie zrób błędu i nie kup 16".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale mało osob jezdzi na 17 i ma seryjne zawieszenie... a cos czuje ze jak załoze 17 to po roku albo i szybciej bede musial zainwestowaz w zawieche bo ta seryjna szybko siadzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że 17" na seryjnym zawiasie nie będą za rewelacyjnie wyglądały. Trzeba troszkę obniżyć. Kupisz 1BE i będziesz zadowolony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo a jaka jest cena tego zawiasa 1BE ? Fele 17' bo 16 to potem będzie się żałować,że małe te 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, że małe i nie wyglądają okazale na samochodzie. A co do 1BE to jest to ori zawias Audi -20mm. Także dyskomfortu związanego z obniżeniem nie poczujesz ale za to auto będzie się prezentowało :good: Co do ceny to używkę na allegro można znaleźć tak za 400 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie wsadzenie 17 powoduje dodatkowe koszta tzn zawias ktory nie jest tak łatwo dostac chyba z tego co sie orientowalem... i jeszcze zalezy w jakim stanie kupisz zeby za pare miechow nie poszukiwac nowego... a niektore 16 tak zle nie wygladaja i zawias bedzie mogl zostac taki jaki jest... chyba ze zle mysle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale jak coś robisz to zrób to dobrze, żebyś był zadowolony. Dlatego 17" i lekko obniżony zawias i będzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli seryjny zawias taki co mam w mojej a4 1,6 po lifcie ( sedan ) mozna obnizyc samymi sprezynami??? Bo ja myslalem ze trzeba cale zawieszenie zmieniac a na to z bardzo funduszy brak... No ciekawe czy jak zakupie 17 to nie bede narzekal ze zaraz o cos rozciłem opone albo jeszcze gorzej jezdzac po warszawie :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wystarczy kupic komplet sprezynek obnizajacych jakiejs w miare dobrej firmy i bedzie nizej siedziala :D no to w takim razie luzim, bo myslalem ze bym musial cale zawieszenie zmieniac ;) no to raczej zdecyduje sie na 17 :) bo juz sie raz nie posluchalem was jak kupowalem 1.6 ze bedzie mułowaty i teraz załuje :P ale nie ma tego złego :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wystarczy kupic komplet sprezynek obnizajacych jakiejs w miare dobrej firmy i bedzie nizej siedziala :D no to w takim razie luzim, bo myslalem ze bym musial cale zawieszenie zmieniac ;) no to raczej zdecyduje sie na 17 :) bo juz sie raz nie posluchalem was jak kupowalem 1.6 ze bedzie mułowaty i teraz załuje :P ale nie ma tego złego :cool1:

Dobra decyzja :good: A co miałeś na myśli przez zmianę całego zawieszenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amory pewnie

Dokładnie tak, amory, sprezyny i co tam jeszcze do nich idzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...