Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 autko już kupione


gurban6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.A4 już u mnie w garażu :naughty: Zrobiłem na szybko kilka zdjęć.Autko dostało inne buciki i na większych felach :naughty: Dziś jazda do mechanika.Wymiana rozrządu,filtrów,oleju,sprawdzenie i odgrzybianie klimy oraz sprawdzenie komputera.Ramki klubowe na tablice już są zamontowane :gwizdanie: Jak będzie słonecznie dam inne fotki.Auto sprawdziłem w ASO.Wszystko zgodne z książką serwisową :> Jeden właściciel w Niemczech,pojazd do końca serwisowany.Tapicerka w idealnym stanie.

pdqNS.jpg

8Nzar.jpg

8PgqA.jpg

KYadS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tym bardziej gratulacje zakupu jak wszystko w porządku. No i powodzenia w modyfikacjach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na bardzo ładną sztuke! Bez awaryjnej jazdy życzę :good:

Gdybyś ją troche opuścił pewnie nabrała by jeszcze lepszego wyglądu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gurban6 to teraz pora pokazać się na jakimś spocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że przyjadę.Właśnie odstawiłem auto do mechanika.Jutro odbieram :wallbash: Po wymianie na jakiś czas będę miał spokojniejszą głowę o rozrząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahah :polew: Mówiłeś ,a ja cały czas byłem w nerwach,ale już teraz luzik :naughty:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 17:05_________________________________________________Autko odebrałem :good: Klima pięknie pachnie(odgrzybianie).Wymienione:rozrząd,olej,filtry,paski i napinacz.Teraz tylko lać paliwo i w drogę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: ale mnie rozbawiłeś,pod butem to nie :decayed: ,ale czasem trzeba podjąć wspólną decyzje.Zresztą już teraz po fakcie.Wczoraj zrobiłem nowe fotki to dziś wkleje.[br]Dopisany: 23 Maj 2010, 08:20_________________________________________________Wstawiam wczoraj zrobione fotki:

ijbP0.jpg

ijlNA.jpg

ijFKJ.jpg

Ux2p9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiam na 16,za dużo już kasy poszło :kox: Autko kupiłem na 15,ale kolega załatwił 16 w Niemczech w salonie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny polift, autko bardzo zadbane, widać ze właściciel wkłada całe serce w prace przy nim :good: jeśli chodzi o felgi to moim zdaniem bardzo dobrze wygladają, miałem okazje oglądać na żywo i kółeczka prezentuja się okazale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Damian.Twoje autko też jest :good: Zrób hamulce to polatamy gdzieś.Wstawiam fotki po umyciu silnika:

w7m2J.jpg

w7ywr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka, felgi w sam raz do seryjnej zawiechy bo do większych to już obowiązkowa gleba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...