Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walki MMA


Rekomendowane odpowiedzi

A tego siusiaka z polsatu to nie mógł obronić przez Thompsonem ten z łańcuchem co zapowiada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta laska co teraz wyprowadza tego kolesia jest prze*ebana hahahaha ciekawe kto ja tak uczesal :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No nie mow ze bys jej nie zrobil ;) Ja jak najbardziej... nie odmowilbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego siusiaka z polsatu to nie mógł obronić przez Thompsonem ten z łańcuchem co zapowiada ?

ten z lancuchem to ma inna robote ciezki rap bo to walle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta laska co teraz wyprowadza tego kolesia jest prze*ebana hahahaha ciekawe kto ja tak uczesal :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No nie mow ze bys jej nie zrobil ;) Ja jak najbardziej... nie odmowilbym.

ogolnie ladna tylko mi o fryzure chodzilo wygladala jak pudel hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie i tak gościem wieczoru jest Thierry Sokoudjou bo aby powycierał po sobie krew :decayed:

szacun dla Mameda :notworthy:

dokładnie ten z tym wycieraniem tez zrobił na mnie wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko walka Pudziana była ustawiona, Antoni Chmielewski też przegrał ewidentnie z Jamesem Zikicem, tylko sędziowie byli innego zdania. Błachowicz tak samo - wynik baaardzo dyskusyjny. Werdykt w walce "pipka" Materli również dyskusyjny. Najlepsze było jak komentator co jakiś czas wyrażał się o Materli vel "Cipek" :decayed:

Jedynie Mamed wygrał bezdyskusyjnie i pokazał że posiada umiejętności. Choć te wycieczki religijne typu: "wygrałem bo Bóg tak chciał" itp. mógłby sobie darować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalna kompromitacja KSW !! Po obejrzeniu walk przez chwilę zacząłem się zastanawiać czy to odbyło się naprawdę, czy to był sen. Walki ewidentnie ustawione. Wygrał James, był o klasę lepszy i pokazał Pudzianowi, że dużo mu jeszcze brakuje do bycia zwyczajnym średniakiem w tym sporcie... Całe szczęście, że polsat nie miał przygotowanej reklamy, dzięki temu mogliśmy być świadkami czegoś, co i tak było dla widzów-kibiców oczywiste... krótkie, ale jakże trafne "podziękowanie Thompsona za walkę". Sędziowie stronniczy, a to niestety nie była jedyna ustawiona walka... Szkoda słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś zaczyna mi się wydawać, że KSW to taki polski odpowiednik Wrestlingu :decayed:

Zobaczycie. Jeszcze kilka "gali' i zaczną iom zakłądać takie same , gustowne wdzianka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do walki Pudziana vel Thompson to raczej obstawiał bym remis

na pewno było widać że Pudzianek coś tam poprawił w swoim stylu walki już nie dyszał po zadaniu czterech ciosów jakiś efekt współpracy z amerykańcem jest ale jak sam na końcu powiedział dużo mu jeszcze brakuje

co do ustawiania walk - walki ustawiane były, są i będą !!!

Mamed - wiadomo klasa sam dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do walki Pudziana vel Thompson to raczej obstawiał bym remis

w formułach MMA i im podobnym-nie ma remisów :gwizdanie: jest dogrywka, która decyduje o końcowym wyniku :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie polsatu :decayed: złodziejska TV :sick3:

Dokładnie kolego, 100% racji.

Kiedyś jak solorz zaczynał z platformą cyfrową POLSATU to powiedział na początku jej istnienia że to będzie telewizja za darmo.

Dali ją na początku klientom OFE Polsat i komus tam jeszcze... wciskali dekodery.

Poźniej jak wiecej mieli już abonentów to zrobili ją oczywiście płatną.

Za to przez kilka lat gnębili ją hakerzy udostępniając emulatory do oglądania cyfrowego polsatu za free.

Złodziejska telewizja. Nigdy nie zapłace abonentu polsatowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudzian przegrywa źle , wygrywa źle :shocked: to kiedy będzie dobrze :gwizdanie:. Niedawno polak boksował w UK i sędzia przerwał walkę nie mając powodu do tego i nasz przegrał .Teraz oddaliśmy angolom to co dostaliśmy wcześniej Zgadzam się że powinna być dogrywka , ale Pudzian zadał mu dużo celnych ciosów , a James bił ale nieskutecznie i niecelnie.Ja się cieszę że Pudzian Wygrał :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudzian przegrywa źle , wygrywa źle :shocked: to kiedy będzie dobrze :gwizdanie:. Niedawno polak boksował w UK i sędzia przerwał walkę nie mając powodu do tego i nasz przegrał .Teraz oddaliśmy angolom to co dostaliśmy wcześniej Zgadzam się że powinna być dogrywka , ale Pudzian zadał mu dużo celnych ciosów , a James bił ale nieskutecznie i niecelnie.Ja się cieszę że Pudzian Wygrał :good:.

dlatego do rozwiania wszelkich wątpliwości-powinna być dogrywka,lub zmiana przepisów o dogrywce i trwania walki do momentu poddania się jednego z walczących, ew. interwencja lekarza/sędziego w przypadku, kiedy może to zagrażać życiu/zdrowiu zawodnika-to jest rozwiązanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby rzeczywiście Thompson był lepszy od pudziana to by go znokautował i nie byłoby wątpliwości. Tyle razy go przewalał na ziemie, ale jakoś nie potrafił tego wykonczyc, pudzian sie dobrze bronil. Z drugiej strony pudzian tez miał kilka okazji zeby to skonczyc ale brak mu doswiadczenia. Mógł to wygrac w dogrywce jakby udalo mu sie calkiem juz rozkwasic ryj anglika, farba mu juz pieknie wczesniej poleciała.

Fakt faktem walka ustawiona przez organizatorów. Zakończyli to najgorzej jak mogli. powinna byc dogrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie...Jakieś fory musi być. :decayed:

Widać ostatnio w świecie sportów walki,mocno kontrowersyjne decyzje sędziów,a tu takich nie było.

Werdykt z lekkim wskazaniem nie jest moim zdaniem oszustwem,bo na terenie rywala trzeba wygrać zdecydowanie,a nie może zremisować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...