Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Michu pokaż te Twoje bixy z bliska, jak to wygląda :eusathink::question:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Fly wiesz ze Grzanek Ci konkurenta szykuje? Włożył właśnie w piątek 2.7 bit. Do czarnego Avanta ładnie to wszystko wyglada;) i zapowiada się grubo. :) zapomniałem kliknąć spy photo!

eee... od czasu mojego swapa juz znam przynajmniej 3-4 sztuki B6-ek z 2.7BiT pod maską :) Jedna w Warszawie, druga w Opolu, trzecia w Lublinie chyba (nawet byla do kupienia ostatnio).

btw, bede w Kielcach w najblizszy weekend... ale raczej nie dam rady na spota wpasc zadnego :kwasny:

To nie chodzi o to, że nie masz czasu,tylko o to, że nigdy nikogo nie ma.

Opublikowano

Filip bo Cię dyscyplinarnie wykluczamy :D

Fly odezwij się to pojedziemy do Ciebie na spota z Marcinem

Opublikowano

Fly odezwij się to pojedziemy do Ciebie na spota z Marcinem

Dobrze mówi :wink:

Opublikowano
  • Autor

Fly odezwij się to pojedziemy do Ciebie na spota z Marcinem

Dobrze mówi :wink:

mala zmiana planow, bede za tydzien na caly weekend.

w niedziele mozemy sie spotkac gdzies jak bede wyjezdzal... bo bede sam, bez kobity :)

Opublikowano

Czyli w sobote sie widzimy?

Opublikowano
  • Autor

Jakoś po południu?

Jadę rano zmieniać oponki, kleić spoiler S-line i pare pierdół... wracając mogę zahaczyć o Cię.

Opublikowano

jakoś wieczorem, ja do 19 pracuje więc później możemy się łapać

Opublikowano
  • Autor

Oooo... czoeku, o 19 w sobote to ja juz bede jedna noga na imprezie pewnie :)

We wtorek po spocie ?

Opublikowano

żebym to ja wiedział co będę robił we wtorek:decayed: zobaczymy :wink:

Opublikowano

Fly odezwij się to pojedziemy do Ciebie na spota z Marcinem

Dobrze mówi :wink:

mala zmiana planow, bede za tydzien na caly weekend.

w niedziele mozemy sie spotkac gdzies jak bede wyjezdzal... bo bede sam, bez kobity :)

to jakoś się dokładnie umówimy. dasz cynka z rana o której mniej więcej będziesz się zbierał i się stykniemy.

Karol przyjedż po mnie :whistling::whistling::whistling::whistling:

Opublikowano
  • Autor

podejrzewam, ze bede wyjezdzal gdzies w polowie dnia, max 14:00.

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

Taaa, fly po ciebie przyjedzie i razem po mnie przyjedziecie. O to jest plan!!!

Opublikowano

ooooo tak tak. tak chyba będzie najlepiej- ciekawe czy dam radę mu sam szyby zaparować :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

E tam, zrobmy spota w CK, takiego prawdziwego :naughty:

Opublikowano

To trzeba,ruszyć Naród :decayed:

Opublikowano

To jest niemozliwe! O 10 ide w niedziele na targi. Foto video, moze ze fly chcesz zalapac?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

znaczy o 10 idziesz i nie ma Cie do konca dnia? no to jak mamy sie spotowac z Marcinem tylko to slabo.

---------- Post dopisany 02-01-2013 at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2012 at 13:37 ----------

Puk puk.

Zapowiadalem juz pare razy, ale w koncu powoli dojrzewam do decyzji o zmianie auta.

Wszelkie detale i opis na pierwszej stronie tematu: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-agb-pierwsze-polsce-b6-2-7l-v6-biturbo-quattro-s-line-nowe-foty-str-1-a-8792/

Kto zna, ten dobrze wie, że auto bardzo zadbane i doinwestowane w 100%.

Stan: rozrząd ma 25000km, silnik szczelny i suchy, sprężarki ciche, konsumpcja oleju znikoma, cały osprzęt sprawny, zawieszenie przód (Lemforder) wymieniane 10000km temu, hamulce również.

Mankamenty (ktore prawdopodobnie usunę przed ew. sprzedażą): nie działający silnik wycieraczki tył, odstające oparcie fotela kierowcy (zestaw naprawczy mam)

Kolizja: w tym roku, wymieniony zderzak, maska i grill, pomalowany cały przód (zdjęcia uszkodzeń mam), naprawione bez żadnego oszczędzania.

Kontakt: na PW podaję nr telefonu.

Generalnie lać i jeździć. :wink:

Więcej zdjęć przygotuję na dniach.

--

Cena: 44999 PLN

Cena nie jest niska, ale jeśli ktoś myśli o swapie, to ma już wszystko gotowe za dużo niższą kwotę niż musiałby wyłożyć ;)

Opublikowano

wystawiaj na mobilach bo u nas to wiadomo jak jest :facepalm: powiedz mi, on jest w papierach jako 2.7biT czy jako 2.5TDI? bo wrzuciłbym informację o sprzedaży na jedno forum jeśli się zgodzisz :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.