Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna irytowaly mnie drobne ryski na drzwiach, odpryski na masce... Odpryski predzej, czy pozniej wroca, ale przynajmniej drzwi nie beda juz porysowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od dawna irytowaly mnie drobne ryski na drzwiach, odpryski na masce... Odpryski predzej, czy pozniej wroca, ale przynajmniej drzwi nie beda juz porysowane.

Michał..wiesz jak to jest..pojedziesz na zakupy..wysiądzie starsza Pani, otworzy wrota na oścież i wgniotki murowane :thumbdown: U mnie nie było ani jednej jak kupiłem auta..a teraz nawet się nie przyglądam bo szkoda się wkurzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał..wiesz jak to jest..pojedziesz na zakupy..wysiądzie starsza Pani, otworzy wrota na oścież i wgniotki murowane :thumbdown: U mnie nie było ani jednej jak kupiłem auta..a teraz nawet się nie przyglądam bo szkoda się wkurzać.

wiem, ale ja nie mialem na szczescie takich problemow :) moze jakis 1 slad kiedykolwiek ktos zrobil mi na drzwiach, a te rysy, o ktorych pisalem to przydarzyly sie w innych okolicznosciach... :decayed:

pod marketami praktycznie nie parkuje, a jak juz bede jezdzil po malowaniu, to bede szukal odpowiedniego miejsca... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly kiedy będziesz u Nosba może wpadkę na malego szybkiego spota?

Wszystkie części do auta już są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly kiedy będziesz u Nosba może wpadkę na malego szybkiego spota?

Jak nie we wrzesniu, to w pazdzierniku :decayed: Czeka w kolejce u lakiernika, mam nadzieje, ze ogarnie sie do poczatku wrzesnia.

---------- Post dopisany 17-09-2012 at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany 27-08-2012 at 08:56 ----------

W sobote pewnie bede odbieral Siwego u Nosba, ktoś chętny na spota ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowanie srodkow na czarno razem z bokami maskownic, polerka kloszy, soczewki z B8, i utwardzanie kloszy jakims cieklym szklem :decayed:

a tak poza tym, to... 5 lat sie bronilem i chyba mam ochote poszukac dobrego markowego gwintu z regulacja twardosci. Moze uda sie kupic na wiosne jakas nowke nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowanie srodkow na czarno razem z bokami maskownic, polerka kloszy, soczewki z B8, i utwardzanie kloszy jakims cieklym szklem :decayed:

a tak poza tym, to... 5 lat sie bronilem i chyba mam ochote poszukac dobrego markowego gwintu z regulacja twardosci. Moze uda sie kupic na wiosne jakas nowke nawet.

Zmień żarniki od razu i na soczewach B8 bedzie kox:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienie zarniki, ale jakos przed zima moze... na razie i tak majatek poszedl w auto :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to mam ori :wink: nowe

miałem piękny gwint do nas aha Ty masz 2,7 więc lipa zapodaj foto tych lamp jak możesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie nacieszylem dobrym odszkodowaniem z AC...

dostalem wycene polisy OC/AC, rok temu placilem za calosc jakies 1700PLN, w tym wyszlo 3800PLN o_O ! - mialem stracic 10-20% znizek za szkode, a tu widze 100% zwyzki kurfa mac... ktos wie jak sobie to ubezpieczyciel wylicza?

AC pewnie wykupie gdzie indziej, ale OC musze zaplacic (1300PLN za miast 400PLN rok temu), bo nie wypowiedzialem umowy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Compensa

Stary Siwy to juz prehistoria :naughty:

a co sie z nim stało??

nie wiem, cisza, ani widu ani slychu, zasluzona emerytura :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarne niebawem... w sobote wraca do domu, moze uda sie strzelic ladna sesje jak pogoda dopisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...