Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli ja zostaję ze starej gwardii B6 :kwasny: co kupujesz jak nie tajemnica :whistling:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
czyli ja zostaję ze starej gwardii B6 :kwasny: co kupujesz jak nie tajemnica :whistling:

oj, zanim sprzdam to pewnie duzo wody w Wisle uplynie :)

W sumie to zastanawiam sie, czy nie zaczac wlasnie od mobile.de z wieksza cena. Robert od sprowadzania aut moglby mi ogarnac temat sprzedazy.

Na razie nie mysle co dalej, po glowie chodzi mi E60 3.0d, albo E90 z sensownym silnikiem... zobaczymy.

Jakby sie trafilo ladne C6 3.0TDI to tez nie pogardze.

B8 kompletnie mnie nie jara, a na A5 mnie nie stac :kwasny:

Opublikowano

mobile prosty przypadek nowaka : u nas pol roku sie bez mala bujal z s6 c6 a tam moment poszlo w DE. Inne zarobki tak 15k euro na samochod jak u nas 15k pln :P

Opublikowano
Inne zarobki tak 15k euro na samochod jak u nas 15k pln :P

nie mów głosno bo pol polski wyjedzie za granice:wink:

Opublikowano

Bardzo ładny samochodzik, pozazdrościć.

Pozdrawiam

Opublikowano

Trzymam kciuki chociaż moje zdanie znasz:wink:

Opublikowano

Warte auto każdej złotówki:good: Michał co do E90(92) to kumpel ma właśnie coupe z 2007r w M-pakiecie i oklejona jest białą matową folią. Do tego ma felgi 19` AC Schnitzer(nie wiem jak to się pisze) i wygląd tego auta powala:slina:Co do jazdy to w zakrętach pięknie jedzie wnętrze bardzo ładne i stonowane. On ma 2.0D po sofcie na 200KM i jakoś szałowo to nie jedzie ale spalanie średnie 7l:kox: Tylko cena...82k:facepalm: Od jakiegoś zapaleńca kupił ze stolicy a tamten zamówił czerwonego C63 AMG:decayed:

Opublikowano

Michu a co następne?

Opublikowano

chętnie bym zamienił na Twoje autko mojego czarnuch :kox::kox: ale są inne priorytety- powodzenia w sprzedaży :wink::wink:

C6 też mi chodzi po głowie :kox::kox::kox: tylko za pare wiosen.

Opublikowano

Michał, teraz można już dostać A5 3.0TDI 2007 rok za ok 90 tys, ja ogromnie polecam A5tkę. naprawdę świetne auto

Opublikowano

Cholera, 6-letnie auto klasy około premium za 90k, to już nieco przesada:kwasny:

Wybrałbym opcje dozbierania do S4:wink:

Opublikowano

A ja bym spróbował 335i/d na Twoim miejscu. Te autka zapiep... aż miło.

Opublikowano
  • Autor
Michu a co następne?

Na razie to chcialbym sprzedac obecne... a z tym nie wiem jak bedzie. Za pare dni laduje na mobile.de i allegro - zobaczymy.

Okres na zmiane auta troche slaby.

Na nastepne auto mam kilka pomyslow, C6, E60/E90, na pewno nie A5, bo 80-90k nie wyjme z kieszeni.

Na pewno nie bedzie to zwykly golas, bo z kazdym autem wiaza sie rozne pomysly :decayed:

A ja bym spróbował 335i/d na Twoim miejscu. Te autka zapiep... aż miło.

a jak z tym silnikiem? Slyszalem, ze potrafi platac figle, a serwis kosztuje odpowiednio.

Nie ukrywam, ze jakies 535d byloby dla mnie idealnym wozidlem... Znam jeden przyklad gdzie udalo sie kupic lekko uderzone za naprawde smieszna kase (w budzecie ktory mam).

Opublikowano

Jakoś mocno nie zagłębiałem się w 335, ale nie słyszałem o jakichś wadach tego motoru.

Opublikowano
czyli ja zostaję ze starej gwardii B6 :kwasny: co kupujesz jak nie tajemnica :whistling:

oj, zanim sprzdam to pewnie duzo wody w Wisle uplynie :)

W sumie to zastanawiam sie, czy nie zaczac wlasnie od mobile.de z wieksza cena. Robert od sprowadzania aut moglby mi ogarnac temat sprzedazy.

Na razie nie mysle co dalej, po glowie chodzi mi E60 3.0d, albo E90 z sensownym silnikiem... zobaczymy.

Jakby sie trafilo ladne C6 3.0TDI to tez nie pogardze.

B8 kompletnie mnie nie jara, a na A5 mnie nie stac :kwasny:

:thumbup1:

Opublikowano

Mi w 535 brakowaloby tylko X.

Wystepuje tylko w 530.

Opublikowano
Mi w 535 brakowaloby tylko X.

Wystepuje tylko w 530.

Tył napęd to nie przód i sam daję radę:good:

Opublikowano
Mi w 535 brakowaloby tylko X.

Wystepuje tylko w 530.

Tył napęd to nie przód i sam daję radę:good:

Przejedz sezon z Q,a nie bedziesz chcial nic innego.

Opublikowano
Mi w 535 brakowaloby tylko X.

Wystepuje tylko w 530.

Tył napęd to nie przód i sam daję radę:good:

Pojedzil sezon z Q,a nie bedziesz chcial nic innego.

No domyślam się że jest przepaść:kwasny:

Opublikowano

oj jest jest przepasc :)) jeszcze jak masz asynchronicznie np tyl 60/40 to jest gites :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.