Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Nie wiem jak oddzial Compensy z Warszawy dziala, moze pracuja tam bardziej normalni ludzie, ja likwidatorem szkody z Katowic wrecz wojne toczylem o wyceny. W trakcie rozmowy najnormalniej sie rozlaczal i mial to gleboko w d*pie ze tak powiem. On tak nie innaczej wycenil i musialo tak byc wedlug jego mniemania.

Jak na razie czuje sie jakbym mieszkal gdzies na zachodzie Europy. Laweta w 30 min na miejscu zdarzenia, rzeczoznawca w piatek rano, a dzis po 2 dniach roboczych decyzja i bardzo przyzwoita wycena... Oczywiscie zrobili ja pod siebie, mocno zanizyli wartosc auta zeby wyplacic jak najmniej, ale 12,5k za takie uszkodzenia, to solidne odszkodowanie. Nie moge narzekac :)

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A nie mowilem, ze bedzie dobrze!

Skrobnij tylko odwolanie i knuj nowe mody ;)

Hmmm... moze i ja w kogos wjade :eusathink:

Opublikowano
A nie mowilem, ze bedzie dobrze!

Skrobnij tylko odwolanie i knuj nowe mody ;)

Hmmm... moze i ja w kogos wjade :eusathink:

Dawaj na PW.

:grin:

Opublikowano
A nie mowilem, ze bedzie dobrze!

Skrobnij tylko odwolanie i knuj nowe mody ;)

Hmmm... moze i ja w kogos wjade :eusathink:

no wjedź wjedź..to będą nowe lampy led :)

Opublikowano

Szczere kondolencje Fly, szkoda auta, czasu i nerwów. A cooler cały ?

Opublikowano
  • Autor
Szczere kondolencje Fly, szkoda auta, czasu i nerwów. A cooler cały ?

Niestety, raczej nie. Do wymiany prawdopodobnie rdzen, bo belka popchnela go na chlodnice i na bank przedziurawila + zagiela.

Boczki powinny byc OK, orurowanie tez na bank nie dostalo.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

co się dzieje w temacie, jak się to wszystko skończyło?

Opublikowano
  • Autor

Auto standardowo jest u Nosba :cool:

Odszkodowanie wyplacone w miare sprawnie, kompletujemy czesci, powoli sie naprawia... za 1,5 tyg jedzie do malowania.

Z nowosci wleci chlodnica oleju, moze jakas chlodnica wspomagania, odswiezam lampy (malowanie, polerka, soczewki B8 u Gwertego) - bedzie funkiel nowka sztuka :jerk:

Wszystkie kratki z przodu pojda w czarny polysk, pod maska tez troche stajla... ale nie chce mi sie opisywac, wrzuce foty jak bedzie skonczone :wink:

Opublikowano

Jak malujesz lampy?Zmieniasz grafit na czern?

Kurde moje soczewki sie leza i kurza.Nie ma czasu sie do Gwertego wybrac:doh:

Opublikowano
  • Autor

W sumie to sie zastanawiam... czarne w srodku beda spoko wygladac, ale moze cale w graficie lepiej pasowalyby do lakieru :eusathink:

Opublikowano

W grafice beda Ci sie zlewac z reszta.

Rob czarne jak musisz kombinowac ;)

Opublikowano

Lampy albo czarne albo ori , reszta bedzie lipnie wyglądać

Opublikowano
  • Autor

Ori to wlasnie grafit. Beda czarne.

Opublikowano

Ja sobie pomalowalem lampe jedna na czarno i mega slabo wygladalo.Nie mam zdjec.Mlody_drog ma na czarno.

Do Twojego lakieru tylko grafit.

Za 2 tyg bede przejezdzal przez W-we to z checia obadam :decayed:

Opublikowano

Ja też mam czarne lampy :) Na czarnym nadwoziu może nie jest jakiś super efekt, ale na srebrnym imo robi robotę.

AlXHNl.jpg

Opublikowano
  • Autor

Masz moze wiecej zdjec przodu?

Opublikowano

EuqMWl.jpg

sGxaZl.jpg

Je7qVl.jpg

Nie mogę się zabrać za tą parującą lampę... :grin:

Jak coś Flyer to pisz PM, skorbne jeszcze kilka fotek jak chcesz.

Opublikowano
  • Autor

Idealne byloby zdjecie jednej lampy z bliska i np. z 2-3m :)

Jesli moglbys zrobic - bylbym wdzieczny... teraz widze, ze malowanie soczewki daje taki efekt, ze postojwka/dlugie sa optycznie ogromne :kwasny:

Opublikowano

Zrobię zrobię, tylko teraz leje na dworze to za jakiś czas Ci ogarnę :P

Opublikowano
  • Autor

Thx. Moje lampy beda pewnie za pare dni malowane, wiec chetnie zobacze jak to u Ciebie wyglada dokladnie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.