Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze jest szkoda calkowita o_O

chłopie trafiło ci sie najlepiej jak mozna , dostajesz auto + kase.

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

zaoferują możliwość odkupienia?

nie ma czegos takiego , dostajesz wrak , nic nie odkupujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zobaczymy ile jeszcze tej kasy dostane, mam nadzieje, ze jakas spoko kwote... a jak nie, to bede mial problem, bo nie chce dokladac do interesu.

nie mogą za takie coś zrobić szkody całkowitej..bez przesady..

tez sie kurfa delikatnie zdziwilem, bo nawet jak sobie liczylem ceny z ETKI, to ni chu chu nie da sie wysrubowac kwoty jakos wysoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy ile jeszcze tej kasy dostane, mam nadzieje, ze jakas spoko kwote... a jak nie, to bede mial problem, bo nie chce dokladac do interesu.

nie dołozysz , nie wiem od ilu % jest szkoda całkowita ale np gdybys miał 70% to wycenią ci auto , od tej kwoty dostaniesz np. 70% i wrak , który na luzie naprawisz.

Ale skoro jest szkoda całkowita to musiała zostac naruszona konstrukcja auta , podłużnica dostała , zgadza sie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze jest szkoda calkowita o_O - pod koniec dnia moze bede mial na mailu pisemna decyzje z wycena szkody.

Czyli jestem w d*pie... bo pewnie zrobili max wycene zeby wyplacic mi jak najmniejsza roznice w stosunku do wartosci auta :facepalm:

Nie daj sie zrobić w jajo, zrób swoją wycenę u niezależnego rzeczoznawcy na podstawie oględzin i kosztorysu wg. którego wyszła szkoda całkowita, to stara zagrywka żeby zrobić całkowitą :whistling: mniej wypłacają dostajesz jakieś grosze + samochód swoją drogą jak oni wyliczyli te 70% to ile Twoje auto jest warte w dniu szkody wg ubezpieczyciela?? Z niezależną wyceną możesz spokojnie sie odwoływać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj sie zrobić w jajo, zrób swoją wycenę u niezależnego rzeczoznawcy na podstawie oględzin i kosztorysu wg. którego wyszła szkoda całkowita, to stara zagrywka żeby zrobić całkowitą :whistling: mniej wypłacają dostajesz + samochód swoją drogą jak oni wyliczyli te 70% to ile Twoje auto jest warte w dniu szkody wg ubezpieczyciela?? Z niezależną wyceną możesz spokojnie sie odwoływać :decayed:

spokojnie, nie dam sie :) znajomy prawnik przeanalizuje wszystko jak dostane decyzje. Na polisie mam wartosc auta 33000PLN (wrzesien 2011), pewnie w dniu zdarzenia sobie ja mocno obnizyli...

Zobaczymy ile jeszcze tej kasy dostane, mam nadzieje, ze jakas spoko kwote... a jak nie, to bede mial problem, bo nie chce dokladac do interesu.

nie dołozysz , nie wiem od ilu % jest szkoda całkowita ale np gdybys miał 70% to wycenią ci auto , od tej kwoty dostaniesz np. 70% i wrak , który na luzie naprawisz.

Ale skoro jest szkoda całkowita to musiała zostac naruszona konstrukcja auta , podłużnica dostała , zgadza sie ?

Nic nie jest naruszone. Do wymiany sa 2 blotniki, maska (wszystko lekko zagiete), zderzak, lampa i chlodnice... Pas przedni poszedl ze 2 cm w strone silnika, ale prawdopodobnie trzyma go zagieta belka + FMIC - wiec tez nie ucierpial.

Czekam na jakas oficjalna decyzje, mam nadzieje, ze podadza mi tez dokladna wycene.

Nie jest tak jak mowisz - oni chca wyplacic tylko roznice pomiedzy wycena szkody, a wartoscia auta, czyli pewnie jakas smieszna kase, ktora nie pochlonie naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak jak mowisz - oni chca wyplacic tylko roznice pomiedzy wycena szkody, a wartoscia auta, czyli pewnie jakas smieszna kase, ktora nie pochlonie naprawy.

dziwna sprawa bo miałem skasowane 2 auta , jedno na 80% (AEB) , drugie 90% (ADR) , wyceniali mi auta (wycena znizona oczywiście) i wypłacali odpowiednio 80% i 90% od kwoty wyceny. Było to 2 i 3 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to kwestia polisy, moze to kwestia przepisow, ktore sie zmienily... laska mi dzis powiedziala, ze chca wyplacic tylko roznice.

Gdyby bylo tak, ze wyplacaja mi ta kwote, ktora sobie wyliczyli, to byloby eldorado...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda całkowita:shock3: ja pier**le że niby za co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda całkowita:shock3: ja pier**le że niby za co?

sam jestem ciekaw :grin:

jak ktos nie widzial, to fura wyglada tak (maska jest otwarta, zamyka sie normalnie): Photo by duszczyk • Instagram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... :) Jechal razem z jej facetem. Volvo C30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekko zagiety blotnik i zgiete kolo, wrzuce wieczorem foty z wypadku

---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:31 ----------

Hmmm... :decayed: czy mam prawo narzekac?

wartość rynkowa pojazdu 25.800,00 zł

minus wartość pozostałości - 13.300,00 zł

------------------------------------------------------------------------

Do wypłaty kwota 12.500,00 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w miare ok ale nie nie omieszkaj sie odwołać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pewnie zrobie, bo sama naprawa tania nie bedzie... Tak, czy siak jest bardzo dobra baza :)

Polecam TU Compensa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziady je...bane :facepalm:

uderz do tych gości od odszkodowań:

Prometeusz - Biuro Pomocy Powypadkowej Gdańsk

mi PZU za motor chciało dac jakies grosze a klienci tak docisneli ubezpieczalnię że od razu wieksza kasa sie znalazła

z tym że to nie była moja wina, ale może sie uda, warto spróbowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer, dostales szczegolowa wycene z Compensy na jakich czesciach Ci rozpisali?

W przeciagu roku mialem 2 szkody nie ze swojej winy, prawie rok temu babka mi wjechala w busa ubezpieczona w Compensie, szkoda calkowita, wycena marna chyba z 6 razy sie odwolywalem, do tej pory motam sie z nimi o zwrot pieniedzy za wynajem auta zastepczego (srodek trwaly firmy) co im dosle papiery odsylaja mi liste potrzebnych dokumentow z nowa pozycja ....

Jednym slowem zenada ....

3 Tygodnie temu w kolizji bralo udzial audi, sprawca ubezpieczony w PZU szkody u mnie nie jakies straszne, pierwsza wycena 6k zl, odwolalem sie jeszcze bo wycene zrobili na zamiennikach tylnych lamp. Tu wycenili bardzo dobrze jak na moj gust.

Tak ze zycze powodzenia z Compensa bo bedzie Ci potrzebne bo wiekszego k**estwa jeszcze nie spotkalem jak ta firma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napisze odwłoanie to dostanie na pewno więcej..poza tym na ori częściach znalezionych na allegro spokojnie mu spora sumka zostanie na dalsze mody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak oddzial Compensy z Warszawy dziala, moze pracuja tam bardziej normalni ludzie, ja likwidatorem szkody z Katowic wrecz wojne toczylem o wyceny. W trakcie rozmowy najnormalniej sie rozlaczal i mial to gleboko w d*pie ze tak powiem. On tak nie innaczej wycenil i musialo tak byc wedlug jego mniemania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli za takie uszkodzenia dostaniesz 12,5k to naprawdę dobra kwota, zważywszy, że zniszczenia nie są znaczne. Aż dziwne, że jest szkoda całkowita. Ciekawe, ile by wyszło gdyby rozliczali kosztorysowo?:eusathink:Rok temu znajomy dostał za podobną kolizję 5,5k w B6 2001r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...