Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

w końcu miałem przyjemność poznać osobiście Michała i oczywiście przewieść się bolidem i powiem tak- mimo że Michał marudził że nie idzie - to to audi zapie.... aż miło :banan::banan:. też bym tak chciał :wallbash:

Auto mega- najładniejsze A4 jakie widziałem i jechałem. foto w porównaniu do orginalu są słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przystojniacha co :wink: z tego co pamiętam to najlepiej mu się jeździło golfem III z jednomasą, był mega zadowolony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, a zebys wiedzial, jak dojechalem do Nosba i auto postalo to sie niestety zgrzalo i nie jechalo :/ wieczorem jak wracalem od niego to w Warszawie na mokrej nawierzchni nie mialem trakcji na jedynce :D

Swoja droga Nosb przewiozl mnie w koncu bialasem - dobry przeciag, jednak 400+ to 400+ :)

Przystojniacha co :wink: z tego co pamiętam to najlepiej mu się jeździło golfem III z jednomasą, był mega zadowolony :decayed:

Golfem IV, III nawet nie tykalem, a poza tym - genialna fura do miasta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w końcu to 400+ w tym białym kondonie? :decayed: Nic się nie chwali ostatnio :kwasny:

A Flyer ty już zakończyłeś swój projekt czy coś tam siędzieje jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie? Moj to chyba nie konczacy sie projekt. Pewnie cos bedzie sie zmieniac z biegiem czasu.

Jak przyjdzie zmienic sprezarki, to na pewno wjada k04 na 400+, bo nie oplaca sie pakowac k03.

Mam chrapke na pare zmian, ale wszystko niestety kosztuje... a auto nie jest glownym priorytetem :)

---------- Post dopisany 06-07-2012 at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2012 at 19:32 ----------

Jako że mój topic jest ostatnio bardziej życiowy, a nie tuningowy, to zapraszam :decayed:

http://a4-klub.pl/ubezpieczenia-odszkodowania-kolizje-wypadki-72/all-b6-doswiadczenia-wycena-szkody-b6-czego-sie-spodziewac-239769/#post2935755

Miałem w poniedziałek małą przygodę, szkody nie są jakies straszne, powierzchowne, ale bez auta pewnie trochę będę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZEPSIULLLL :D:grin::wink: Zlobi sie , poprawi conieco bedzie git :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj kciuki zeby starczylo jeszcze na k04 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie wada FMIC w B6, w razie kolizji przebija on chłodnicę wody i auto krwawi jak zarzynany cielak.:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj kciuki zeby starczylo jeszcze na k04 :polew:

z 25 dostaniesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak robisz z autocasco to też Ci się należy.. Elbroth oddał do roboty s5 i też dali mu zastępczy bez problemu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale to pewnie przy naprawie bezgotowkowej, ja bede chcial wziac kase i naprawic we wlasnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie jechałem tamtędy chwilę wcześniej, bo bym robił za świadka. Szkoda autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze jest szkoda calkowita o_O - pod koniec dnia moze bede mial na mailu pisemna decyzje z wycena szkody.

Czyli jestem w d*pie... bo pewnie zrobili max wycene zeby wyplacic mi jak najmniejsza roznice w stosunku do wartosci auta :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie... bedize nowa fura, nowe projekty, nowe fuckupy i doswiadczenia... bedzie sia znowu dzialo i zycie nabierze nowego sensu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz tak to dziala "zeby wyplacic mi jak najmniejsza roznice w stosunku do wartosci auta"? Jakos nie jestem przekonany po swoich doswiadczeniach. Ale to bylo kilka lat temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda całkowita??? O f*ck :kwasny: To co, wypłacą wartość auta i zaoferują możliwość odkupienia? Przecież to aż tak źle nie wygląda... Podłużnica dostała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogą za takie coś zrobić szkody całkowitej..bez przesady..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...