Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem że będziesz celował w 330d e91 :wink: Dla "trójki" wystarczy trójka ale widzę że plan na rodzinę bardziej rozwojowy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Myślałem że będziesz celował w 330d e91 :wink: Dla "trójki" wystarczy trójka ale widzę że plan na rodzinę bardziej rozwojowy :decayed:

Nie no... dla trzech osób to już większe jest B6 z racji większego bagażnika. Zmiana na e91 to byłaby żadna zmiana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z B6 tka się stanie??? tyle pracy i serca wpakowałeś???

No niestety... teraz jest inny priorytet - tydzień temu zostałem ojcem ;)

Na B6 jest wstępnie chętny nowy nabywca, który z pewnościa zadba, bo wie co chce kupić.

Tutaj nowy temat o BMW: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/325416-bmw-e61-530d-lci-czyli-dupowoz/

Ja po sprzedaży B6 kupię pewnie coś nowego. Małego i szybkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

A co do małego i szybkiego to jest do kupienia Clio 2 RS lifting od designera Arka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

A co do małego i szybkiego to jest do kupienia Clio 2 RS lifting od designera Arka

Właśnie Fly - jak chcesz polatać to dobty kierunek. Clijówki sa bardzo konkurencyjne - zobacz na czasy FWD tu:

http://trackday.org.pl/czasy.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :) ale czas iść do przodu całe życie jednym autem jeździć się nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem cały temat co zajęło mi całe 3 dniówki robocze. Jak doszedłem do końca i przeczytawszy "jest wstępnie chętny nowy nabywca" to prawie mi łezka się uroniła:) Całość czytała się jak najlepsza książka - w sumie jest to prawie scenariusz do dobrego filmu dla TVNTurbo:)

Jednego czego mi brakuje to międzyczasów od 0-100 / 200-300 (jak da radę:P) i ćwiartki oczywiście. I tak z mniejszym zaciekawieniem, ale jednak jak spalanie przy takie mocy przy "normalnej" i cięższej nodze. Taka kropka nad i :oklasky:

Szerokości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie FLY mógłbyś jakiegoś racelogica zapodać i pomięrzyc czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, będę sprzedawał koła z B6 - 19" RS6 C5 9J ori, pomalowane w czarny chrom (na żywo to grafit z połyskiem).

Stan idealny, bo po lakierowaniu przejechały jakieś 100km. Ktoś chętny? Wrzucę foty jak tylko zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał a a auto sprzedajesz czy zostaje ? Tak z ciekawości - jaka cena wywoławcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto sprzedaję... ale jakoś mi to nie idzie :) Mam do zrobienia kilka rzeczy w nim i dopiero się za to zabieram.

Ostatnio zimowało w garażu większość czasu, jeżdżę głównie BMW. Rozsądek podpowiada sprzedaż, ale serce jakoś się nie chce rozstać...

Co do ceny - będzie atrakcyjna w porównaniu do skali wydatków. Nie wiele wyższa od tego co chcą ludzie za B6 z seryjnym zjeżdzonym 2,7...

Tymczasem - felgi: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/346334-felgi-ori-rs6-19-9j-et35-z-nowym-lakierem/:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że tak późno wystawiłeś te felgi.. polowałem na dokładnie te parametry strasznie długo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że tak późno wystawiłeś te felgi.. polowałem na dokładnie te parametry strasznie długo :/

Szkoda, bo były do wzięcia mniej więcej od czerwca 2015 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam jak były, kiedy naprawiałem auto.. później ogłoszenia nie widziałem :dacayed: no nic, trudno.. są inne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, od wczoraj chodzi mi po głowie rozebranie auta na części, bo sporo tam fajnych gratów i wychodzi finansowo lepiej niż auto w całości.

Jest tu ktoś chętny na komplet do swapa na prawie 500PS w stanie IDEALNA IGŁA? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, od wczoraj chodzi mi po głowie rozebranie auta na części, bo sporo tam fajnych gratów i wychodzi finansowo lepiej niż auto w całości.

Jest tu ktoś chętny na komplet do swapa na prawie 500PS w stanie IDEALNA IGŁA? :)

Rzeźnik :grin: Pieniądz które możesz wziąć za to auto są i tak nie adekwatne do jego wartości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...