Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam h i w sumie ok xd

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

różne ceny bo różne lata produkcji - inne literki na końcu...

Opublikowano
  • Autor

różne ceny bo różne lata produkcji - inne literki na końcu...

Sportec'i na aucie? Zadowolony? Bo po avatarze widzę, żę dobrze siedzą ;)

Opublikowano

Zdjęcie z sieci...

Auto stoi teraz u juby_p`go, mała obsuwa z odbiorem i czekam, koła czekają i gwint czeka a czas tylko do soboty bo muszę wracać do NL. Przymierzalem tylko i tył jest idealnie a przód trzeba puścić w dół ze 2-3 cm.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Flyer masz może fotkę centralnie tyłu auta tak żeby było widać dokładnie końcówki wydechów ?

Opublikowano
  • Autor

Shit happens rrrrwaaa!

Kupiłem w 2013 nowe Pirelli P Zero Nero GT [235/35/19], 2 sezony jeździłem super zadowolony, zrobiłem na nich może 12000km, założyłem koła letnie po malowaniu... i biją. Felgi proste, trzy opony nadają się do wymiany, bo zaczęły bić :-/ Próby układania opon inaczej na felgach nic nie dały... Szlag by to.

Flyer masz może fotkę centralnie tyłu auta tak żeby było widać dokładnie końcówki wydechów ?

Nie, nie mam. Poza tym najprawdopodobniej w maju wlecą tłumiki magnaflow + nowe końcówki.

Opublikowano

Opony do reklamacji?

Sportec'ki prosciutkie:wub:

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Kupiłeś już drugie gumy? jak nie to wal to Ci coś tam zaproponuje :naughty:

Opublikowano

Kupiłeś już drugie gumy? jak nie to wal to Ci coś tam zaproponuje :naughty:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kupiłeś już drugie gumy? jak nie to wal to Ci coś tam zaproponuje :naughty:

nx6txw.jpg

Opublikowano
  • Autor

Kupiłeś już drugie gumy? jak nie to wal to Ci coś tam zaproponuje :naughty:

Na szczęście mam jeszcze 2 miechy gwarancji i uda się zareklamować.

Sportec'ki prosciutkie:wub:

Wiadomo... nie sprzedaję gówna w klubie :)

Opublikowano

Niestety z gumami jest podobnie jak z akumulaotorem :kwasny: jak nie mają wady fabrycznej czyli że jak maks z miesiąc po montażu jest ok to będzie wina użytkowania :wink: Nie chcę krakać ale wiesz :decayed:

Opublikowano

NIestety ale Wandej ma chyba rację w tym przypadku... choć oczywiście życzę, żeby Tobie się udało ;)

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy. Opony są praktycznie nowe pomimo 2 sezonów, bo mało jeżdżę... mooooże się uda i rozpatrzą pozytywnie.

Zastanawiam się natomiast nad przyczyną uszkodzenia. Wcześniej były założone na feldze 8,5J, leżały idealnie. Po 2 sezonach założyłem na 9J i pojawił się delikatny naciąg - być może to (zmiana felg) + duża moc (przyśpieszanie, hamowanie, zakręty) je mocno zmęczyło i pojawiły się uszkodzenia wewnętrzne... Nie chciałbym kupić kolejnego kompletu i mieć podobny problem po sezonie.

Opublikowano

Raczej to nie będzie przyczyną :wink: Ja miałem kiedyś conti na 9j 235 szerokie i nic się nie działo. Chociaż przeciążenia opon w Twoim aucie są ogromne :kwasny:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na 100% w wakacje auto idzie pod młotek.

Rozważam różne opcje:

  • sprzedanie tak jak stoi
  • sprzedanie kompletu do swapa i wzięcie w rozliczeniu innego silnika

Gdyby ktoś był zainteresowany lub miał jakieś propozycje - zapraszam na PW.

Opublikowano

Dam dychę.

Opublikowano
  • Autor

Dam dychę.

Dasz dychę w EUR, coś tam dorzucisz i Twoja :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.