Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ech.... lubię tą profilaktykę...

tylko skąd na nią brać.....

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No przy tych modach już niestety profilaktyka jest wskazana :)

Opublikowano

A, ze tak zapytam, z przodu masz zaciiski Q7 itd ZR18/ZL18? Bo mam takie a nie wiem jak tarcze od czego pod te zaciski? ;)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

tylko skąd na nią brać.....

Stary , Fly sra hajsem :wink:

Opublikowano
  • Autor

tylko skąd na nią brać.....

Stary , Fly sra hajsem :wink:

Do czasu... :mellow:

Opublikowano

tylko skąd na nią brać.....

Stary , Fly sra hajsem :wink:

zazdraszczam

A, ze tak zapytam, z przodu masz zaciiski Q7 itd ZR18/ZL18? Bo mam takie a nie wiem jak tarcze od czego pod te zaciski? ;)

z MLa

Opublikowano

tylko skąd na nią brać.....

Stary , Fly sra hajsem :wink:

Nawet się nie musi podcierać :ph34r:

Opublikowano
  • Autor

No i problem nadal jest.

- nowe świece

- nowe cewki

- nowy przepływomierz

- podmienione moduły zapłonowe (używki)

...pufa sobie z wydechu tak samo, raz z jednej rury, raz z drugiej.

Nieszczelność? Coś z układem paliwowym? wtf? Spróbuje jeszcze z innymi modułami, bo po ich zmianie było dobrze przez 1 dzień, a potem problem wrócił.

Opublikowano

Jak juz zmieniałeś cewki trzeba bylo zamontować z tfsi. Od razu pozbyłbys sie modułów. Co na to Witek? Domyślam sie,ze parametry na vagu w normie.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

sprężanie sprawdzali ?

Opublikowano

Wpadasz do Płońsk?

Opublikowano
  • Autor

tak, mozemy jutro sie spiknac z vcdsem :)

sprężanie sprawdzali ?

nie...

Opublikowano

niech sprawdza, od poczatku nie podobała mi sie obróbka cylindrów bez zmiany tłoków

Opublikowano
  • Autor

Wandej, wyslalem Ci nr na PW. Daj no swoj :D

Opublikowano

poradziłeś sobie DV i szczelnośc dolotu igła?? Jak wyglądają korekcje na sondach, moja chodzi idealnie powiem że nawet lepiej niż na ori głowicach równo w całym zakresie obrotów trzyma doładowanie...

Opublikowano

Mordo podrzucę logi jak wrócę z tyrki po 17 bo wczoraj że tak powiem ta flaszka była zapłonem dosyć długiej reakcji :decayed:

Opublikowano
  • Autor

poradziłeś sobie DV i szczelnośc dolotu igła?? Jak wyglądają korekcje na sondach, moja chodzi idealnie powiem że nawet lepiej niż na ori głowicach równo w całym zakresie obrotów trzyma doładowanie...

Mozesz na sportaudi rzucic okiem, tam wklepalem wszystkie pomiary.

Opublikowano

Masz na mailu logi:hi:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano
  • Autor

Mała aktualizacja ;)

Auto jednak jest sprawne, nic a nic mu nie dolega. W czwartek byłem u AW, auto dostało srogi wp***dol.

Wszystkie pomiary, AFR, boost, stuki, zaplon bdb. Była delikatna nieszczelność i przy 270km/h zdjęło łącznik z dolotu... ;) - "ooo.. masz ogranicznik przy 270, Witek każdemu zakłada (hehe), a nie! to nieszczelność" :D

Falowanie doładowania mogło brać się z nieszczelności, uszkodzonej wiązki przepływki lub po prostu z braku samej adaptacji boostu w ECU. Przy przełączaniu z jednego softu na drugi potrzeba kilku przejazdów na pełnej skali obrotów żeby ECU nauczyło się nowych ustawień.

Człowiek uczy się całe życie... :grin:

Opublikowano

To twoja skrzynia ogarnia taką prędkość ? Graty pozbycia sie problemu :)

Edytowane przez dziadek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.